Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pepepatryk napisał(-a):

 

Hehe 😆 Nówkę kupiłeś? Bo wygląda jak nowy

Używka, ale w świetnym stanie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wariant kolorystyczny SO 42 mm, online exclusive

 

D5357E67-2A6A-4DA1-9E12-17B4C3876671.thumb.png.fbe6355d4eea2fae37af0bd2af432271.png


EC571BD1-8FD0-48F1-94BB-68991C684FDD.thumb.png.5d49228249f0f09d5f3b4f773808c0a0.png

Bardzo mi się podoba ta kombinacja kolorystyczna :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłaby taka fajna linia… gdyby nie oszczędzali na jednym indeksie …( mechanizm bez daty byłby tańszy i na indeks by starczyło )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna propozycja.  Rasowy nurek za niezłą cenę. Bez ceramicznych świecidełek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam w środku tyka. Rezerwa chodu raptem 38h?

 

Wizualnie jest ok.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETA 2824-2 z modyfikacjami Breitlinga i COSC.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swego doświadczenia dodam że to bardzo dokładna ETA 2824. 38 h to niewiele ale gdy się ma jeden zegarek to te 38 h to aż nadto 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

… a i o serwis łatwiej :)

 

Po komentarzy @desmo patrzę, próbuję wyobrazić sobie bez daty i z trójką i zastanawiam się czy aż tak mocno zmieniłoby to odbiór tego zegarka. Data czasem się przydaje a tu z białym tłem jest trochę taką protezą tego indeksu. Sam nie wiem kurczę.

 

Minus tej wersji to sprzedaż online za full retail, inne wersje da się kupić sporo taniej ale trafili idealnie w mój gust, muszę przyznać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet... nic szczególnego. A jeszcze jak się okaże że wypełnienie bezela jest gumowe tak jak w poprzednich wersjach, to po kilku latach będzie wyglądać tragicznie.

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogos, kto ma ten zegarek i wystapily problemy z wypelnieniem bezela?

Pytam serio bo te, ktore ja widzialem nie nosily zadnych sladow uszkodzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

… a i o serwis łatwiej :)

 

Po komentarzy @desmo patrzę, próbuję wyobrazić sobie bez daty i z trójką i zastanawiam się czy aż tak mocno zmieniłoby to odbiór tego zegarka. Data czasem się przydaje a tu z białym tłem jest trochę taką protezą tego indeksu. Sam nie wiem kurczę.

 

Minus tej wersji to sprzedaż online za full retail, inne wersje da się kupić sporo taniej ale trafili idealnie w mój gust, muszę przyznać.

 

Proteza to dobre słowo ale jak ktoś nie musi to chyba lepiej bez … a co do wyobrażania podpowiem 😉 

B ala P miałby  branie bo włoska ikona już nieprodukowana i gorąca na wtórnym.

E42DB377-A1DA-4849-822B-35D0A3565F95.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa tarcza, w B wszystko bardziej stłoczone jest i kolejna cyfra by nie pomogła.

Obiektywnie może masz rację ale ja jakoś przywykłem do tego jak jest.

To jak pieprzyk Evy Mendes, bez pewnie byłoby lepiej ale to jednak wyróżnik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piątek 2x Aerospace :) 9dfa3df6156af01ed6ef8b707cf56d97.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Znasz kogos, kto ma ten zegarek i wystapily problemy z wypelnieniem bezela?

Pytam serio bo te, ktore ja widzialem nie nosily zadnych sladow uszkodzen.

ten ma 6 lat, i nie jest specjalnie oszczędzany… guma na bezelu w stanie idealnym :)

0D14E4FB-38F4-4299-B8E6-32A440083965.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co piszę bo miałem ten zegarek. Porównaj sobie bezel Twojego zegarka z moim, a mój był nowy na tym zdjęciu. Potrafi się guma wykruszyć ze starości.

 

1657120019_thumbnail_zdjcie-2.thumb.jpg.26353dc4699d8817e29ba41c104db8b9.jpg503281585_thumbnail_zdjcie-3.thumb.jpg.5fd60077331e52c092cd9d9a89e7a65e.jpg784342644_thumbnail_zdjcie.thumb.jpg.2e3de02e32a6a1661c7ea5bb03cab661.jpg

thumbnail_zdjęcie-4.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten bezel będzie wyglądał po kilku latach kontaktu z morską wodą  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Andrzej248 napisał(-a):

wiem co piszę bo miałem ten zegarek. Porównaj sobie bezel Twojego zegarka z moim, a mój był nowy na tym zdjęciu. Potrafi się guma wykruszyć ze starości.

 

1657120019_thumbnail_zdjcie-2.thumb.jpg.26353dc4699d8817e29ba41c104db8b9.jpg503281585_thumbnail_zdjcie-3.thumb.jpg.5fd60077331e52c092cd9d9a89e7a65e.jpg784342644_thumbnail_zdjcie.thumb.jpg.2e3de02e32a6a1661c7ea5bb03cab661.jpg

thumbnail_zdjęcie-4.jpg

Na potwierdzenie swojej teorii że z czasem guma potrafi się wykruszać wklejasz zdjęcia nowego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Ciekawe jak ten bezel będzie wyglądał po kilku latach kontaktu z morską wodą  

Oh już nie popadajmy w jakieś fantazje i niestworzone historie. 

Nurek i woda? A jeszcze do tego morska? 😁


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kingcrimson napisał(-a):

Na potwierdzenie swojej teorii że z czasem guma potrafi się wykruszać wklejasz zdjęcia nowego zegarka?

 

Widzę, że Ci ciężko pomyśleć... może Ci się nie chce... nie wiem... zagadka nie jest trudna... podpowiem Ci. Wkleiłem zdjęcie nowego do porównania gumowego bezela. Ale chyba mało spostrzegawczy jesteś. 

 

Może w pełni podpowiem. Porównaj sobie bezel ze zdjęcia mojego zegarka i bezel z zegarka ze zdjęcia kolegi Levy 75 

 

A co do wykruszania się gumy to napisałem, że potrafi, czyli może, a nie musi. Ja akurat miałem drobne ubytki w betelu po jakimś czasie.

 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też jakiś głupi jestem... Wklej może 2 zdjęcia- nowego i używanego z odłamanym bezelem.bedzie prościej. Nie rozumiem czemu służą 4 podobnr zdjęcia z jednego dnia...

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Andrzej248 napisał(-a):

 

Widzę, że Ci ciężko pomyśleć... może Ci się nie chce... nie wiem... zagadka nie jest trudna... podpowiem Ci. Wkleiłem zdjęcie nowego do porównania gumowego bezela. Ale chyba mało spostrzegawczy jesteś. 

 

Wystarczy żebyś wrzucił foty z tym wykruszonym gumowym bezelem bo w tym momencie to mnie obrażasz i sie ośmieszasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wieloryb napisał(-a):

To ja też jakiś głupi jestem... Wklej może 2 zdjęcia- nowego i używanego z odłamanym bezelem.bedzie prościej. Nie rozumiem czemu służą 4 podobnr zdjęcia z jednego dnia...

nie musisz rozumieć 

Ja napisałem ogólnie odnośnie bezela. NIe muszę niczego udowadniać. Czy ktoś mi uwierzy czy nie nie jest istotne. Luźna rozmowa a wy już jadem plujecie. Już muszę coś udowadniać. A co do ilości zdjęć 🙂 po to jest forum aby wklejać zdjęcia 🙂. Nie wkleję zdjęcia z uszkodzonym betelem bo nie mam. Miałem ten zegarek i wiem jak się zachowuje ten bezel po latach.

 

10 minut temu, wieloryb napisał(-a):

To ja też jakiś głupi jestem... Wklej może 2 zdjęcia- nowego i używanego z odłamanym bezelem.bedzie prościej. Nie rozumiem czemu służą 4 podobnr zdjęcia z jednego dnia...

Widocznie... 🙂


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dzięki za rzeczową odpowiedź!  Wklej jeszcze 12 zdjęć z tej samej sesji. Bo przecież po to jest forum... 

Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.