Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Recommended Posts

Półtora centymetra to dużo.

Mi ubyło jakieś 8mm :)

Tag Heuer Carrera Heuer 01 | Oris Aquis 41,5mm | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

47 minut temu, desmo napisał(-a):

No i jest ( są) …ale dla kogo? Vintydż wajb w 46 mm za prawie 10 tyś euro…Kern ma znowu gorszy okres…

https://www.fratellowatches.com/breitling-super-avi-b04-chronograph-gmt-46/

Miałeś rację @desmo, że pilot ale rozmiar… masakra. No cóż, przynajmniej nie kusi.

4 godziny temu, desmo napisał(-a):

No i jest ( są) …ale dla kogo? Vintydż wajb w 46 mm za prawie 10 tyś euro…Kern ma znowu gorszy okres…

https://www.fratellowatches.com/breitling-super-avi-b04-chronograph-gmt-46/

Pilot musi być duży. Jednak 46mm jest zbyt dużo.  :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

12 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Pilot musi być duży. Jednak 46mm jest zbyt dużo.  :(

Jest idealny. Siedzisz przed biurkiem, pracujesz, zegarek przypinasz do uda i voilla - gotowe, zawsze masz podgląd czasu.

257D15A1-6CD3-4CC3-8EC8-BF2671577B09.jpeg.8b4fab0d825ddf93bc93d070015fe1b9.jpeg

To że pilot ma rozmiar 46mm to dla mnie wielki plus. Ten typ zegarków miałby być duże od zawsze, wiec nie wyobrażam sobie rozmiaru np 38mm w jakimś pilocie.

A to, że ten wypust Breitlinga nie trafia w moje gusta to inna sprawa

41 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

To że pilot ma rozmiar 46mm to dla mnie wielki plus. Ten typ zegarków miałby być duże od zawsze, wiec nie wyobrażam sobie rozmiaru np 38mm w jakimś pilocie.

A to, że ten wypust Breitlinga nie trafia w moje gusta to inna sprawa emoji6.png

Oryginalne B Uhry mialy 55 mm srednicy, bo nosilo sie je na rekawie kurtki lotniczej. Czy to znaczy, ze mamy dzis kopiowac to rozwiazanie bo inaczej to nie pilot ;) ?

Kobiety tez lubia piloty a nie kazda udzwignie nawet i 42 mm wersje. Czy 38-40 mm pilot jest koszerny? Nie do konca. Czy fajnie, ze takie tez sa? Zdecydowanie.

Co do najnowszego wypustu, sadzac po opiniach na roznych forach, to jakiegos szalu nie ma.

Całkiem ładne projekty wyszły, no ale dla nadgarstków 20+...

Może trafią jakąś niszę otyłych byłych pilotów,inaczej hitem sprzedaży ta linia nie będzie...

Amerykanie są więksi, u nich Breitling chyba popularniejszy niż w Europie i na ich rynku taki rozmiar może zassać. 

Oryginalne B Uhry mialy 55 mm srednicy, bo nosilo sie je na rekawie kurtki lotniczej. Czy to znaczy, ze mamy dzis kopiowac to rozwiazanie bo inaczej to nie pilot ?
Kobiety tez lubia piloty a nie kazda udzwignie nawet i 42 mm wersje. Czy 38-40 mm pilot jest koszerny? Nie do konca. Czy fajnie, ze takie tez sa? Zdecydowanie.

Co do najnowszego wypustu, sadzac po opiniach na roznych forach, to jakiegos szalu nie ma.

Ja wychodzę z założenia, że pilot musi być duży. Moim zdaniem nawet na nadgarstek 165mm jak ktoś nałoży pilota 44-46 nie ma wstydu. To samo tyczy się też w drugą strone. Dress watch według mnie to max maxów 40mm, nawet na nadgarstek 210mm

A jak kto nosi zegarki to już jego indywidualna sprawa i nic mi do tego Chciałem tylko nawiązać do tego, że Breitling postąpił słusznie z rozmiarem swoich „pięknych” pilotów

Sauté (bez filtrów i upiększania)

IMG_4807.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

W dniu 19.11.2021 o 00:06, pokgpol napisał(-a):

Nowy nabytek

4f1bab936d2cf5bf3807ff96b049f656.jpg

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

👍

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Postanowiłem, że najwyższy czas mieć jakieś egzemplarz brajta:)aa6086d281e219faae69c19791b5f160.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

To chyba mój pierwszy Breitling (przynejmniej pierwszy z trzech) , miałem już ponad 20 w międzyczasie, a ten skubaniec cały czas w kolekcji ade55f6743f2a861dfef6a71b37add68.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Kozak!
Dzięki, kolorki muszą być ;) 59994648e3e2868fdcb6003922de1344.jpg

Też świetny. Byłem blsko takiego,ale wydaje mi się,że miał pełną polerkę koperty i kajdana,a Twój ma satynę chyba. To lata 90-te?

Też świetny. Byłem blsko takiego,ale wydaje mi się,że miał pełną polerkę koperty i kajdana,a Twój ma satynę chyba. To lata 90-te?
A17345 (mój) to pełna satyna, lata 1999-2002
W polerce są A17040/A17340 (pomarańcza).

3 godziny temu, dudak napisał(-a):

To chyba mój pierwszy Breitling (przynejmniej pierwszy z trzech) , miałem już ponad 20 w międzyczasie, a ten skubaniec cały czas w kolekcji emoji3448.pngade55f6743f2a861dfef6a71b37add68.jpg

Bo nikt nie chciał kupić? 🤣😜

Moje szybko przychodzą i szybko odchodzą, to chyba jednak nie mój brand, mimo, że to piękne zegarki 😍

DSC00576p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown