Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Nie wiem jak to możliwe, że ten zegarek się uchował przed moim radarem tak długo 

 

 

D54538B9-25AF-4391-8711-55265C6C8240.jpeg

Gdybym tylko miał wolną gotówkę, to też bym wrócił :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Gdybym tylko miał wolną gotówkę, to też bym wrócił :)

Zbieraj pekiel Tomku na tego ASa, bo to świetny zegarek. Ta „ostra” tytanowa komperta robi swoje. Zreszta, co Ci będę tłumaczył, wiesz z doświadczenia 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pepepatryk napisał(-a):

Zbieraj pekiel Tomku na tego ASa, bo to świetny zegarek. Ta „ostra” tytanowa komperta robi swoje. Zreszta, co Ci będę tłumaczył, wiesz z doświadczenia 😊

Gdyby to było takie proste :D

Sprzedaż czegokolwiek teraz idzie jak krew z nosa, a za bezcen nie mam zamiaru oddawać.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tommly napisał(-a):

Gdybym tylko miał wolną gotówkę, to też bym wrócił :)

 

Mój wciąż szuka nowego dobrego domu :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od 4 tygodni na ręku. Wciąż cieszy mój pierwszy i na razie jedyny Breitling. 55efd4c528ecd6a4f0d3352f3533edc5.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taką pogodę tylko diver.
c8eff1e37a064af9762854b4f639eee9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2023 o 13:41, kingcrimson napisał(-a):

Codzienny towarzysz

 

 

Czy ty masz oryginalna bransoletę? Bo wygląda jakoś tak obło? 🤔 Ja mam w swoim colcie wydaje mi się znacznie bardziej płaską/kanciatą/ostrą (nawet dosłownie ostrą, szczególnie zapięcie potrafi mocno "pociąć").

Natomiast poza wszystkim ten model jest mega wdzięczny na codzień i super się komponuje z breitlingowymi kauczukami (mam żółty i czarny) - zupełnie inny zegar za każdym razem 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

Czy ty masz oryginalna bransoletę? Bo wygląda jakoś tak obło? 🤔 Ja mam w swoim colcie wydaje mi się znacznie bardziej płaską/kanciatą/ostrą (nawet dosłownie ostrą, szczególnie zapięcie potrafi mocno "pociąć").

Natomiast poza wszystkim ten model jest mega wdzięczny na codzień i super się komponuje z breitlingowymi kauczukami (mam żółty i czarny) - zupełnie inny zegar za każdym razem 💪

Tak to jest oryginalna bransoleta, nie wiem może ta obłość wynika z przekłamania zdjęcia, co do użytkowania to ja nie odczuwam żadnego przycinania, szczypania czy jakichś ostrości wywołanych zarówno przez bransoletę jak i zapięcie, nosi sie bardzo przyjemnie i wygodnie. Ja  swojego nosze od 2,5 roku wyłącznie na bransolecie wiec może już czas na jakiś pasek kauczukowy lub parciany, bo masz rację charakter Colta ulega wtedy zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dostać jakiś katalog zegarków np. w Aparcie albo innym sklepie ?

Co myślicie o tym modelu GMT ?

28190e44b386df1685680f4d8fbd83d4.jpg
7fe4a43dacd4794a0d02ca8a589f3a0a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, a_team napisał(-a):

Można dostać jakiś katalog zegarków np. w Aparcie albo innym sklepie ? emoji846.png

Co myślicie o tym modelu GMT ? emoji846.png

28190e44b386df1685680f4d8fbd83d4.jpg
7fe4a43dacd4794a0d02ca8a589f3a0a.jpg

Zgrabny smukły i powabny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, a_team napisał(-a):

Można dostać jakiś katalog zegarków np. w Aparcie albo innym sklepie ? emoji846.png

Co myślicie o tym modelu GMT ? emoji846.png

28190e44b386df1685680f4d8fbd83d4.jpg
7fe4a43dacd4794a0d02ca8a589f3a0a.jpg

Ładny zegarek choć jeśli szukasz pełnej funkcjonalności True GMT to musisz szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, a_team napisał(-a):

Co myślicie o tym modelu GMT ? emoji846.png

 

Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Ładny zegarek choć jeśli szukasz pełnej funkcjonalności True GMT to musisz szukać dalej.

 

Tak jak @desmo napisał - to jest tzw. "office" GMT, więc jeśli ma służyć w podróżowaniu między strefami czasowymi, to da się, ale jest do upierdliwe.

Jeśli jednak "true" GMT nie jest Ci potrzebne, to moim zdaniem pikny.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, jimmibaton napisał(-a):

Który ładniejszy? emoji14.png
09c8c4ece0b052d1b1ccf4b6b38ff00a.jpg7a61ce5c7b78f0e5d4e65dc944226b6d.jpg
 

Granatowy? 😜

Ps. Tak wiem, że data nie przestawiona, dawno nie był noszony.

IMG_9236r.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak jak [mention=55792]desmo[/mention] napisał - to jest tzw. "office" GMT, więc jeśli ma służyć w podróżowaniu między strefami czasowymi, to da się, ale jest do upierdliwe.
Jeśli jednak "true" GMT nie jest Ci potrzebne, to moim zdaniem pikny.

GMT raczej dodatek, jakoś mi rak wpadł w oko, ale to może chwilowe zauroczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


GMT raczej dodatek, jakoś mi rak wpadł w oko, ale to może chwilowe zauroczenie emoji14.png

 

Jeśli więc GMT nie jest dla Ciebie funkcją użytkową, a zegarek Ci się podoba, to brałbym. Bo jest świetny without two sentences ;)

 

Ja np Avengera GMT pozbyłem się właśnie na nieużyteczną dla mnie funkcję GMT, której potrzebuję. Jak kupowałem zegarek - wiedziałem, że to ta prostsza wersja, ale wydawało mi się, że po przekroczeniu strefy czasowej nie będę miał problemu z ustawianiem zegarka od nowa. Okazało się to jednak dużo bardziej upierdliwe, niż mogłoby się wydawać. Dlatego zegar poszedł w świat i wróciłem do true GMT innej marki.

 

Wielu z nas jednak kupuje zegarki z komplikacjami, które nie mają absolutnie dla nas żadnego zastosowania - ot dodatkowy gadżet na ładnym zegarku. I z takim podejściem nie ma co dyskutować, tylko brać i się cieszyć.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie o co chodzi dokładnie z tym GMT ? Jaki jest z nim problem ? Ciężko się ustawia ? Czy raczej traktuje się to jako wskazanie 24-godzinne normalnego czasu ustwionego na wskazówkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.