Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich forumowiczów. 

 

Dwa lata temu zakupiłem poprzez SwissDirect (Pan Stani) zegarek Breitling Avenger II GMT - nowy wraz z kompletem dokumentów, gwarancją itp. Otóż od kilku miesięcy posiadam problem z moim zegarkiem, którym jest nadmierne śpieszenie. W ciągu dnia wartość ta oscyluje między +10~15 sekund. W sierpniu byłem na miesięcznych wakacjach, a sam zegarek wstawiłem do rotomatu z ustawionym trybem 650 obrotów na dzień - tyle ile wymaga mechanizm znajdujący się w zegarku. Po dokładnie 28 dniach zegarek przyśpieszył 7 minut. Posiadam elektroniczną kartę gwarancyjną z datą zakupu, mam jeszcze niecały miesiąc na zadziałanie (kupiony w październiku 2014). Chciałbym skorzystać z gwarancji, jakie jest najlepsze rozwiązanie? Jeśli zegarek miałby powędrować do samego Breitlinga w Szwajcarii to mogę przeczekać te 6 tygodni  ;) . Na stronie Breitlinga widzę, że w Krakowie mam dostępny Apart oraz Krakowski Salon na Sławkowskiej, która opcja byłaby najlepsza?

 

Czekam na Wasze opinię. Dzięki.

 

Pozdrawiam
Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart jako że jest autoryzowanym przedstawicielem marki. Do Szwajcarii go nie wyślą bo serwis mają pod Poznaniem ale i tak sobie zastrzegają do 6 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wczoraj zabrałem swój zegarek z całym kompletem dokumentów do Apartu. Protokól gwarancyjny spisany, szacunkowy czas 6-7 tygodni - trochę sobie poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podbić wątek

 

f58566dd3821d.jpg

fajny outfit. Swoją drogą Mazik masz jeszcze superoceana? 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOH jest u kolegi mandaryn44, niestety musialem zebrac fundusze na Navi ale jeszcze kiedyś wrócę do tego modelu bo jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Breitlingi są świetne! Nie ma dnia żebym nie żałował sprzedaży swojego Colta. Ze kupie następnego to nie kwestia czy tylko kiedy. Na razie ślinię się i Wam zazdroszczę. Ale już niedługo, mam nadzieję.

O ile gust mi trochę zmienia i podobają mi się zegarki na które kiedyś wogole nie zwróciłbym uwagi, o tyle Breitling to niezmiennie moja ulubiona marka i w tej materii pewnie nic się nie zmieni i nic nie deklasuje króla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś wspominał o SO? Tu mój egzemplarz.

 

 

593bf41b0639fe50a89372186d3491d9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I na łapce. Uwielbiam i polecam.

 

 

 

b7f05937e127554faa1ad439a63438cd.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOH jest u kolegi mandaryn44, niestety musialem zebrac fundusze na Navi ale jeszcze kiedyś wrócę do tego modelu bo jest świetny.

Czyli przegapiłem moment... A tak na niego polowałem.....  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek tak 01, szukałem egzemplarzy tylko z tym mechanizmem.

 

Maciek skądś kojarzę tego Superoceana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest. Z początku niespecjalnie mi się podobał, ale in dalej w las... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie. Poszukuję bransolety do mojego Chronomat 44 (zdjęcia umieściłem na poprzedniej stronie rozmiar 22/20). Czy ktoś z was mógłby polecić sprzedawcę, który nie zedrze ze mnie skóry za bardzo:-)

Edytowane przez SzefSzefa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Zmieniłem mu mesha na taki paseczek. Kolega tu jeden takiego sprzedaje na bazarku i dziwnie że jeszcze jest. A sam zegar jest fantastyczny. Dzięki mazik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do zacnego grona. Navi 0816 :)

 

PvfZy74.jpg

 

PCRq92Y.jpg

Edytowane przez dekonstruktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do SOH to mnie strasznie denerwował brak możliwości szybkiej zmiany daty, trzeba to robić wskazówkami mijając godzinę 12 a pożniej wracajać do godziny 20 i tak w kółko. Jak miało się kilkanaście dni do przesunięcia to schodziło trochę czasu.

 

Piękne te wasze vintage! U mnie współczesna wersja :

 

925144bf65868.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ta data wkurza. Sam jestem zdziwiony. Ale można się przyzwyczaić. Albo kupić rotomat. Taki smaczek starych automatów w sumie. Bardzo go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.