Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mazik, to w sumie jest szybka zmiana daty, w dawnym pojęciu. Skoro Heritage to nawiązanie do tradycji. Nie narzekaj, gorzej byłoby chyba bez tego 'skrótu' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało melduję się w klubie. Wszedłem w jego posiadanie trochę spontanicznie, ale dziękuję za to losowi!

Na żywo mnie pozamiatał. Cytując klasyka "to są właśnie te detale".

No i rozmiar na mój nadgarstek, leży idealnie.

 

20161019_071358537_i_OS.jpg


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bazarku? Jeśli tak to sam się na niego śliniłem, ale niestety trochę był poza moim zasięgiem.

Jest idealny: wskazówka z logo, nakładane logo, bransoleta, chrono, nakładane indeksy, niebieska tarcza. Lepiej nie mogłeś trafić.

A jakby się znudził pierwszy ustawiam się w kolejce.

Naprawdę szczere gratulacje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Tak, z bazarku. Będę pamiętał, choć wszystko mi w nim gra i na razie sprzedaż nie wchodzi w grę;)

PS Tarcza jest czarna, ale ar niebieski i finał jest taki, że przekłamują trochę foty. Ale ja właśnie chciałem czarny - za dużo mam niebieskich zegarów.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byl o 3-4mm większy to bym się nie zastanawiał ani chwili i tez go brał, piękny jest! gratuluję fajnego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, niech Ci się dobrze nosi! Cieszę się, że Ci przypasował:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności.

 

W tym tygodniu odebrałem swojego Avengera GMT z serwisu gwarancyjnego przeprowadzonego w Aparcie. Zegarmistrz stwierdził, że faktycznie zegarek średnio śpieszył +15 sekund. Zostałem poinformowany, że zegarek został wyregulowany oraz wymieniony został komplet uszczelek wraz z przeprowadzona kontrola szczelności. Co prawda gwarancja kończyła mi się dosłownie za dwa tygodnie (przed oddaniem) to została mi wydłużona o jeden miesiac (czas spędzony w serwisie). Aktualnie badam co kilka godzin odchyły czasowe ^_^ Na chwilę obecna jest to -3 / +2 sekundy - więc super.

Poniżej Breitling B)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

 

 

 

 

 

post-62682-0-78300900-1477030815_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności.

 

W tym tygodniu odebrałem swojego Avengera GMT z serwisu gwarancyjnego przeprowadzonego w Aparcie. Zegarmistrz stwierdził, że faktycznie zegarek średnio śpieszył +15 sekund. Zostałem poinformowany, że zegarek został wyregulowany oraz wymieniony został komplet uszczelek wraz z przeprowadzona kontrola szczelności. Co prawda gwarancja kończyła mi się dosłownie za dwa tygodnie (przed oddaniem) to została mi wydłużona o jeden miesiac (czas spędzony w serwisie). Aktualnie badam co kilka godzin odchyły czasowe ^_^ Na chwilę obecna jest to -3 / +2 sekundy - więc super.

 

Poniżej Breitling B)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

To sobie trochę w serwisie poleżał- chyba czekali, czy wyniki odchyłek się poprawią ;)

Dobrze, że regulacją przyniosła zamierzony skutek, więc niech się dalej dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach Breitlingow Vintage. Bidynator z Felsa 1560 z 1955 roku. Przyznajcie Panowie czy nie fajne ponadczasowe designy tworzono wtedy?

9e7d65cdba37fc7ed5fd43c6ef397e41.jpg05798e45d6488fb0bb09c0be600ed2b8.jpg8570714a21aab88105afee4f173c76f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby rozejrzeć się za nowym celem zegarkowym. Nie mam obecnie sprecyzowanych potrzeb biorę więc pod uwagę zarówno coś eleganckiego (Nomos Ahoi), bardziej klasycznego (powrót do Moonwatcha) albo też coś bardziej sportowego jak Breitling. W zasadzie nigdy nie byłem miłosnikiem tej marki ale ostatnio zegarki tej firmy zaczęły do mnie trochę przemawiać. Może przez kolege paradującego w pracy z niebieskim Super Avangerem II. :-)

Byłem w butiku aby przymierzyć parę modeli ale zrobił mi sie metlik w głowie i mam do kolegów, miłosników marki pytanie. Strona internetowa Breitlinga nie daje jednoznacznej odpowiedzi.

Wstepnie biorę pod uwage SOH 42-ke, Superocean 44, Avengera II GMT albo Colta 44 (w odwrotnej kolejności). I tu pojawia sie pytanie. Zależy mi na szczotkowanej bransolecie. Z tego co wiem, w Avengerze, Colcie itd. jest obecnie uzywana wersja Professional 3 ale czy przypadkiem nie jest tak, że Avenger II GMT ma ją wypolerowana na totalny glanc a szczotkowana jest w Superocean i Colcie?

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to chciałbym dołączyć do klubu. Jest świetny! Kawał zegara! Na szczęście jest dosyć cienki.

post-29121-0-81984900-1477487191_thumb.jpeg

 

post-29121-0-63009300-1477487405_thumb.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.