Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, ale za to lata 60-te i 70-te były kolorowo zwariowane :)

 

 

 

Rewelacja.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo się dzieje na tarczy ale chyba można mu wybaczyć. Klimatyczny jest :-)

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70soul, świetny jest! Robotę też masz fajną, lubię pracę w roboczych rękawicach, ale pozwalającą na zakup dobrego zegarka.

70soul, świetny jest! Robotę też masz fajną, lubię pracę w roboczych rękawicach, ale pozwalającą na zakup dobrego zegarka.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów wdepnąłem :)

 

Ty to juz lepiej nigdzie nie chodź! A tym bardziej po polu bo dopiero tam wdepniesz ;):D

Gratuluje! W fajnym stanie!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I odebrany jest świetny i chyba orginał. c92ae829778dd733c2985c10aa59d326.jpg3cc706e37a4758c74deca63182e7f9ca.jpg416ae77ce5cbef90f7055c7f3ce26636.jpgc56440e41af8e393450f9e721d6363b7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mi wygląda na oryginalny!

Gratuluje!

A jakie jeszcze posiadasz zegarki tak z ciekawości! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale twoja kolekcja pokazywałem plus chyba cztery zegary doszły ale z tej półki już będzie trudno zejść.Mam zamiar porządek zrobić i z ilości na jakość przejść tylko ciągle czasu nie ma by się tym zająć.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale twoja kolekcja pokazywałem plus chyba cztery zegary doszły ale z tej półki już będzie trudno zejść.Mam zamiar porządek zrobić i z ilości na jakość przejść tylko ciągle czasu nie ma by się tym zająć.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

98148f479ae2cf3048ebca995249b372.jpg

 

oglądając twoje zdjęcia w innych tematach jak powyższe, nie podoba mi się w tym zegarku poziom nałożenia lumy i stąd moje wątpliwości o chiński rodowód - obym się mylił

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasem końcwki numeru seryjnego typu: XX26?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns

Kupiony u sprawdzonego sprzedawcy z NY nowy z metkami.Jak to sprawdzić dokładniej?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk642adbe13a615ffe7302eead35e2b65f.jpg

A ten nr coś wyjaśnia?

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że jesteś traktowany już przez pryzmat wydarzeń w innych tematach i to samo z siebie rzuca cień - stąd mój wpis "chyba". Ja nic nie stwierdzam, mimo, że dużo wskazuje na oryginał to mimo to nie wygląda to najlepiej i z mojej strony też jest cień wątpliwości! A te żółte papiery to żaden wyznacznik chociażby z tego powodu, że są żółte  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedawca autoryzowany, to bym się nie martwił. Wygląd lumyczasem zależy od kąta padania światła, w Seamasterze z falami pod dużym kątem wygląda tragicznie, ale jest to spowodowane fakturą tarczy. Nawet tu nie jest idealnie: http://www.ablogtowatch.com/breitling-colt-chronograph-automatic-watch-2015/


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Jestem prawie pewny że to orginał ale w chwili czasu podejde do jakiegoś specjalisty a o kase sie nie martwie bo z tym sprzedawcą problemów wcześniej nie miałem i bez problemu przyjmie z powrotem jak to nie orginał. 88f27f7925613f4ede5d4deb4c5d0654.jpg45f80cc2d7dcca637e921796f9b2a2d9.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.