Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex Datejust II

Rekomendowane odpowiedzi

Michał jaka to referencja, bo nie moge znaleźć na stronie Rolka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

116334


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak wiem, że to wszystko podróby (Michał mi na pw pisał) :D. Tak w pełni poważnie, to według mnie jest to zegarek chyba idealny, bo pasuje do większości garderoby:).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_2273-2_zps8d396983.jpg

IMG_2286-5_zps01b7d057.jpg

IMG_2294-2_zps9ab41e24.jpg

IMG_2306-2_zpsc59b08b3.jpg

IMG_2217-3_zps95657bdf.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że przygodę z Rolexem skończę na GMT II ale patrząc na tego Datejust'a zaczynam miec wątpliwości. Piękny jest :) Muszę go zobaczyć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę go zobaczyć na żywo.

Koniecznie, polecam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś Rolex do mnie jako marka nie przemawia - głównie z racji iż na każdym prawie targowisku można go kupić ;) - ale po Twoich fotkach od razu zachciało mi się takiego mieć:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdjęcia się podobają, to bardzo się cieszę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę zatem o następną porcję fotek - jest to przyjemna uczta dla...oczu :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z urlopu, to postaram się jeszcze coś cyknąć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja śmiało powiem, że to według mnie najładniejszy Rolex w całej historii marki. Nie jest zbyt pretensjonalny i nie świeci po oczach :)

 

Carlito, gratuluję świetnego czasomierza i z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Napewno jest to jeden z ładniejszych Rolexów, co do tego, to nie mam najmniejszych wątpliwości - zwłaszcza na żywo potrafi oczarować :) Ktoś ostatnio słusznie go podsumował, pisząc, że jest to idealna męska biżuteria w dosłownym tego słowa znaczeniu. To prawda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z urlopu, to postaram się jeszcze coś cyknąć :)

 

zatem życzyć nam zostało... udanego urlopu i kiedy wrócisz to... przymusimy Cie do nowej galerii z Rolexem w roli głównej :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem życzyć nam zostało... udanego urlopu i kiedy wrócisz to... przymusimy Cie do nowej galerii z Rolexem w roli głównej :]

I do fotek "grupowych" ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.