Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex Datejust II

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekam na fotki w pełnym słońcu żeby docenić niebieską tarczę i to białe złoto na indeksach ;)

 

Bezel jest ze złota :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego w Rolexach, że niektórzy tak je kochają? I nie pytam o markę, jakość, historię... Ja nie potrafię określić powodów mojego zakochania. Myślałem, że to może jest tak, jak z tym króliczkiem, którego tylko gonić warto, ale wiem, że nie. Co prawda w tym roku znów odłożyłem kupno Milgaussa na kolejny rok, ale...

Gratuluję, Twój jest piękny:-)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że cieszy właściciela- ale do tego zegarka trzeba być przekonanym w 110% żeby się na niego zdecydować; mnie on nie kręci- przykro mi Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zegarek jest KOZACKI B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jak widać po opiniach można kochać albo nienawidzieć, ja zdecydowanie znajduję się w tej pierwszej grupie :)

 

A co mają w sobie Rolexy? Sam się zastanawiam, ale wiem jedno - chce już kolejnego :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Michał "słoneczne" foty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Kurde... jak nie przepadam za Rolexem to ten Datejust jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Michał "słoneczne" foty ;)

Cierpliwości :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze gratuluje,bez tego bezela bylby taki "zwykly",a tak ma naprawde fajny klimat.No i kolor/faktura tarczy bardzo mi lezy.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowalem ten zegarek u Kruka, bylem nim zachwycony. Po dwoch tygodniach nie moglem na niegopatrzec i wyladowal u Klaudiusza. O ile mnie pamiec nie myli byl u niego miesiac i poszedl dalej. Bezel swieci sie jak psu nie powiem co. Zegarek z tych blyskawicznie sie nudzacych. Ale grunt ze wlasciciel zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janek, przedewszystkim ten bezel tak jak piszesz jest inny niż wszystkie, zapewne dodaje uroku i do tego naprawdę jest bardzo elegancki. Mnie osobiście się to strasznie podoba. Trzeba też dodać, że znakomicie współpracuje z promieniami słonecznymi. Natomiast kolor tarczy jest bajeczny, jestem zachwycony tym zegarkiem. Do eleganckiej koszuli nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy nic innego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek, dobrze wygląda na ręce, nie sposób pomylić z innym, czego chcieć więcej. Sam zaczynam się zastanawiać, który ze swoich zegarków sprzedać by w niego zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał spóźnione ,ale szczere gratulacje.

Niech się nosi.

Mierzyłem go zaraz jak Krystian go pokazał na sąsiednim forum.

Jakoś się nie zaprzyjaźniliśmy :)

 

Jak tak dalej pójdzie, to zamiast iść przymierzyć ,obejrzeć,pomacać zegarek przed zakupem,

nie będziemy szukać w W.Kruk,Apart czy innych sklepach ,tylko będziemy oglądali u Michała :lol:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powoli myśle o kolejnym zegarku :D

 

Wielce prawdopodobne, że też będzie to Rolex.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

gratuluje - piekna klasyka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powoli myśle o kolejnym zegarku :D

 

Wielce prawdopodobne, że też będzie to Rolex.

 

Wypadało by teraz kupic do kompletu kultową Daytonę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona to bardzio fajny zegarek, ale nie przekonuje mnie w 100%.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a co z AP,odpuściłeś zupełnie czy chwilowo?Bo widzę teraz DJ i plany na kolejnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal nalezy chyba do tych co wola sie cieszyc kilkoma (kilkunastoma ;) ) niz jednym drozszym, dobrze mowie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a co z AP,odpuściłeś zupełnie czy chwilowo?Bo widzę teraz DJ i plany na kolejnego.

Dzisiaj, ewentualnie jutro założe odpowiedni temat :)

 

Galerii nie chciałbym zaśmiecać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal nalezy chyba do tych co wola sie cieszyc kilkoma (kilkunastoma ;) ) niz jednym drozszym, dobrze mowie? :rolleyes:

Zgadza się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_9231-2.jpg

 

IMG_9253-2.jpg

 

IMG_9297-2.jpg

 

IMG_9316-3.jpg

 

IMG_9392-2.jpg

 

IMG_9398-2.jpg

 

IMG_9404-2.jpg

 

IMG_9469-2.jpg

 

IMG_9481-2.jpg

 

IMG_9505-2.jpg

 

IMG_9516-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Piękny kolor tarczy. Też podobają mi się niebieskie tarcze.

 

 

 

Michal nalezy chyba do tych co wola sie cieszyc kilkoma (kilkunastoma ;) ) niz jednym drozszym, dobrze mowie? :rolleyes:

Zabrzmiało to tak jak by miał same tanie zegarki :lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie znów na niego patrzę. Jakże on jest pięknie stonowany!

Ciekawe, jakby wyglądał bez lupki? :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe, jakby wyglądał bez lupki? :)

Jak by mu czegoś brakowało ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.