Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex Datejust II

Rekomendowane odpowiedzi

A co to, pies?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to, pies?

 

Owłosienie na klacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, chciałbym jeszcze w przyszłości dokupić białego Explorera (nowy model) i zielonego Submarinera, razem z GMT Masterem i Datejustem będą tworzyły fajny zestawik :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając czegoś na forum,wpadł mi w oko ciekawy cytat ;)

 

My link

 

Jak się czasem szybko gusta zmieniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak rzeczywiście było, dopóki Krystian na sąsiednim forum nie pokazał dobrych zdjęć tego zegarka. Później zobaczyłem na żywo i już w ogóle mnie pozamiatał :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to, pies?

 

No coś Ty, scwany lis :D

 

Darku, chciałbym jeszcze w przyszłości dokupić białego Explorera (nowy model) i zielonego Submarinera, razem z GMT Masterem i Datejustem będą tworzyły fajny zestawik :)

 

No to będzie ładna gromadka :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze rzeczywiscie swietne fotki a takze zegarki graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się fotek Michała,że zacząłem szukac w necie innych zdjęć DJII i trafiłem na Rolexforums gdzie tych zdjęć jest sporo,a w konkretnym dedykowanym temu zegarkowi temacie jest 21 stron ze zdjęciami wszystkich wersji DJII.Teraz już się nie dziwię,że się tak Michał na niego napalił :)

W wolnej chwili podjadę do Kruka z Rolexami obadać jak wygląda na żywo i czy też mi się tak będzie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek... dla kobiety :P

 

RG

No fakt, typowo kobiecy zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0307-2.jpg

 

IMG_0330-2.jpg

 

IMG_0352-2.jpg

 

IMG_0358-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie się prezentuje ten DJ II :blink:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek... dla kobiety :P

 

RG

 

 

Dla kobiety się nie na da - chyba ze dla enerdowskiej sportsmenki - może nie wyglada ale 40mm średnicy ma to cudenko....


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, 41 :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, 41 :)

 

 

Jeden w ta w czy druga różnicy nie robi - ale nie jest to na pewno "damski" zegarek.... :P


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale nie jest to na pewno "damski" zegarek.... :P

To akurat nie podlega najmniejszej dyskusji :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to wiem na pewno ze juz chwalilem i gratulowalem (no i koszula o tym konkretnym odcieniu calkiem niezle sie w jego tle prezentuje :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mógłbyś zmierzyć długość lug to lug?Bo nigdzie nie mogę znaleźć tych wymiarów w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jak tylko wróce do domu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze wkleić dwa zdjęcia nadgarstkowe.

 

IMG_5033-2_zps1bfe212b.jpg

 

IMG_5069-3_zpsc2faf107.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdj z 16 czerwca 2012 miażdży :rolleyes: :rolleyes:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie zastanawiac, czy 216570 byl slusznym wyborem...

Alez klase ma ten zegarek!


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Datejust. Męska biżuteria w najlepszym wydaniu. Ja jednak chyba nie odważyłbym się nosić wersji z karbowanym bezelem - wydaje mi się, że zegarek za bardzo rzuca się w oczy. Wersja z gładkim bezelem jest jak dla mnie optymalna.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

 

Alez klase ma ten zegarek!

A no ma :)

 

Ja jednak chyba nie odważyłbym się nosić wersji z karbowanym bezelem - wydaje mi się, że zegarek za bardzo rzuca się w oczy. Wersja z gładkim bezelem jest jak dla mnie optymalna.

 

Rozumiem, a czy się rzuca w oczy? Kurcze nie wiem, ale nie sądzę. W rzeczywistości nie daje on tak po oczach, jak się może to wydawać. Moim zdaniem bardzo pasuje ten karbowany bezel, dodaje napewno charakteru, mnie się podoba :) Przynajmniej jest coś innego, co wyróżnia ten zegarek...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.