Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex Datejust II

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pare nadgarstkowych :)

 

IMG_9638-2.jpg

 

IMG_9646-2.jpg

 

IMG_9730-2.jpg

 

IMG_9580-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakby wyglądał bez lupki? :)

Źle :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle :)

 

Źle to by nie wyglądał... ale by utracił rolexowy klimat :(

Generalnie nie jestem fanem lupek albo po prostu jeszcze do takiego designu nie dorosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to by nie wyglądał... ale by utracił rolexowy klimat :(

Generalnie nie jestem fanem lupek albo po prostu jeszcze do takiego designu nie dorosłem.

 

Lupka to raczej designerskim posunięciem nie jest, ale zdecydowanie ten zegarek powinien ją mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupka to raczej designerskim posunięciem nie jest, ale zdecydowanie ten zegarek powinien ją mieć.

+1 :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 40stce lupkę zaczyna sie doceniać :)

To Michałowi zostało jeszcze parę latek ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna ta tarcza....ja tez mam slabosc do niebieskich/granatowych :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna ta tarcza....ja tez mam slabosc do niebieskich/granatowych :)

 

 

Kolor tarczy faktycznie boski - błękitne w ogóle bardzo lubię, a ta naprawdę wymiata. Zastanawiam się jakby ten zegarek wyglądał na pasku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że pomimo szczerych chęci nie pasowałby tutaj pasek. Zastanawiam się natomiast nad NATO, ale raczej do GMT Mastera...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexy do paskow maja inaczej wykonczone koncowki. Tutaj tylko. Bransoleta. Carlito gratki piekny zegarek. Moze dasz zdjecia jak swieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci fenomenalnie, tylko niech mi ktoś podpowie jak zrobić takie zdjęcie ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci fenomenalnie, tylko niech mi ktoś podpowie jak zrobić takie zdjęcie ?

Statyw i wlacz timer na aparacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na czasie, nie ma problemu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i moje "Congratulation" z tej okazji. Prawdopodobnie mój następny zakup (nie wiem jeszcze kiedy ale bedzie) ale z biała tarcza jak dla mnie. Zegarek jest sam w sobie obledny - prosty jak kij ale i jednocześnie widowiskowy - bizuteryjny zarazem. Macalem w piątek i nie mogę przez to spać :blink:


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Bartka w zestawieniu z białą koszulą :)

 

IMG_9799-2.jpg

 

IMG_9825-2.jpg

 

IMG_9862-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał :)

 

Powiem tyle - miazga, jak byłem od początku sceptyczny w stosunku do tego zegarka tak teraz mowę mi odebrało - musze sobie to przemyśleć od nowa ;)

 

W tym zestawieniu po prostu bajka, refleksy złota wyciągają ten zegar nawet przy białej koszuli a błękit tarczy robi taki styl, że głowę urywa :)

 

KONKRET!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal gdyby nie ty to najprawdopodobniej skonczylbym z JLC (nie gorszym wedlug mnie ale...) ale widzac twoje zdjecia pokusilem sie o wizyte w sklepie i Rolex Date Just II rzadzi. A i ceny nie sa tak wiele od siebie oddalone, biorac pod uwage biale zloto w nim! Dam rade!

 

Pozdrawiam i niech sie nosi!

 

Marcin.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :)

 

Jak można zamawiać fotki na życzenie ;) to ja bym prosił żebyś zrobił foto nadgarstkowe ale z dalszej odległości,tak żeby kosztem widoczności detali na tarczy,było widać jak zegarek się prezentuje na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany że jedynym ciekawym modelem Rolexa jest GMTII, ale ten Datejust z twoich zdjęć wygląda świetnie. Klasyka pełną gębą, za 20 lat bedzie wciaz atrakcyjnym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, ładniejszy od Suba i GMT razem wziętych. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

 

Bardzo się ciesze, że się Wam podoba, ja wciąż jestem nim zachwycony.

 

Na koniec jeszcze jedna fotka :

 

IMG_9755-2-2.jpg

 

 

Jak można zamawiać fotki na życzenie ;) to ja bym prosił żebyś zrobił foto nadgarstkowe ale z dalszej odległości,tak żeby kosztem widoczności detali na tarczy,było widać jak zegarek się prezentuje na nadgarstku.

 

Nie ma problemu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,fotki miodzio.

Ale przy takim modelu to inne być nie mogą :)

......... może będzie tak ?

 

hf700_IMG_1277.jpg


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.