Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Dlaczego polska piłka nie istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie Ty mu płacisz więc co sie przejmujesz ;)

Że chce Ci się jeszcze żartować z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wrzucam na luz :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2z3yn11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wrzucam na luz :)

Ja w życiu troszkę grałem w piłkę , jakoś nie mogę dać jak Ty na luz . WSTYD na cały Świat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w życiu troszkę grałem w piłkę , jakoś nie mogę dać jak Ty na luz . WSTYD na cały Świat .

Eee nie przesadzaj a co ty myślisz ,że na wyspach Samoa albo w Bangladeszu ktoś się Euro ekscytuje ?

czego mamy sie wstydzić ciency jestesmy od 20-paru lat

niech sie wstdza lepsi od nas np Holandia

Ale abstrachujac od tematu brama Ibry jak do tej pory dla mnie bramą Euro :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest złożony. Ja widzę to tak:

Umiejętności poszczególnych zawodników? Są dobre (owszem), ale nie wybitne. Ot, w sam raz takie, aby było na czym budować drużynę na przyszłość. Być może Lewandowski jest bardzo dobry, jednak dużo nie pokazał, gdyż koledzy nie dali mu pograć.

Kondycja? Słaba. Wstyd. Pary mają na pierwszą połowę pierwszej połowy. A tak się akurat składa, że kondycję dość łatwo wypracować, szczególnie w ich młodym wieku. Nie rozumiem, dlaczego są w stanie biegać maks. 30 minut. Inni mogą, nasi nie mogą. Tak na marginesie, jak Engel trenował zawodników kondycyjnie, to były tłumaczenia że ich zajeździł.

Szybkość? Odnoszę wrażenie, że nie mamy szybkich zawodników. Jak patrzyłem na Hiszpanów, to myślałem że operator przyspieszył transmisję, tak nogami przebierali. Coby nie było, że porównuję do lepszych - Pilarz jest szybki, Konopljanka także. Który z naszych jest na prawdę szybki?

Pomoc - jak wyglądała nasza pomoc? Nijak, po prostu jej nie było. Przejęcie piłki na naszym polu karnym i szybkie wybicie do Lewandowskiego. Ale podawać to trzeba umieć. Gerard robi to idealnie, nasi tracą piłkę w takich sytuacjach.

Psychika - słaba. W pierwszej połowie (meczu z Rosjanami) nasi byli zdominowani przez Rosjan. Potrafili odebrać piłkę tylko po to, aby zaraz ją stracić. Trema? Strach? Dopiero w drugiej połowie się ocknęli. Jak mogą grać dobrze, skoro nie mają wiary we własne siły?

Trener? Wychodzi na to, że facet miał rację. Fachowcy mieli parcie na zmiany, a jak przyszło co do czego, to ewidentnie widać, że mocny był tylko pierwszy skład. Co do zarobków trenera to nie mam obiekcji, skoro coś zostało uzgodnione to brał ile brał, przecież nie ukradł. Czy popełnił błędy? Nie wiem. Dziwi mnie jednak, że nasi nie potrafią grać drużynowo.

Co do zarobków piłkarzy, faktycznie zarabiają imho za dużo jak na to, co sobą prezentują. Na wolnym rynku zarobki odzwierciedlają umiejętności i pracowitość. Ponieważ piłkarze na co dzień zarabiają dużo, to nie mają motywacji i grają przeciętnie, dlatego w rankingu FIFA są bodajże na 67. pozycji. W duchu mogą ubolewać, ile to kasy przeszło im koło nosa, ale jak widać za wysokie progi, szczere chęci nie wystarczą, aby wybić z dnia na dzień ponad przeciętność.

Czy PZPN to całe zło? W odniesieniu do ligi owszem. Jednak tłumaczenia kadrowiczów, że nie mieli biletów dla rodzin są niepoważne. Rodzina rodziną, a praca pracą.


Atlantic Worldmaster, Black Mako, Bulova, Zodiac, Fero Feldmann, Cornavin, Moscow Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak powinna , ta kobieta sie zna na sporcie jak ja na fizyce kwantowej - ,, MINISTRA'' Mucha nadaje sie na to stanowisko jak Lato na prezesa Pzpn i Smuda na trenera reprezentacji . Wstyd .

 

Nie mam wystarczających kompetencji, by oceniać jakość pracy Muchy. Dla mnie jest okay. Czasem palnie jakąś głupotę, ale jest przy tym sympatyczna i miło się na nią patrzy :). Poza tym, pracy ma pewnie multum. Skończą się ME, a już trzeba będzie ogarnąć temat IO w Londynie. Nie oceniałbym jej więc zbyt surowo. Natomiast Lato to kompletna porażka. Ten gość nie ma pojęcia o kulturze korporacyjnej i zachowuje się jak komunistyczny aparatczyk. Szkoda gadać.

 

A wracając do tematu piłki nożnej, to szacun dla Ukrainy. W meczu z Anglią pokazali sporo ambicji i chęci do walki. Szkoda, że nie udało im się chociaż zremisować, bo na to zasłużyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla rozweselenia -

Jesli ,, ministra'' jest tak kompetentna w tematyce sportowej jak zna polską gramatyke to ja dzienkuję , wole mieć za ministrę ;-) choćby dzwonnika z notre dame oby tylko dobrze wykonywał robotę za którą mu płacimy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po emocjach wtym temacie , piłka nożna to najważniejsza rzecz na świecie z tych nieważnych . Pamiętajcie co powiedział Lineker : w piłkę gra 22 zawodników a na końcu i tak wygrywają Niemcy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jesli ,, ministra'' jest tak kompetentna w tematyce sportowej jak zna polską gramatyke to ja dzienuję wole mieć za ministrę ;-) choćby dzwonnika z notre dame oby tylko dobrze wykonywal robotę za którą mu płacimy .

 

No faktycznie, problem wagi państwowej :). Jeżeli media zajmują się takimi bzdurami, to znaczy, że żyjemy w kraju "miodem i mlekiem płynącym" ;).

 

 

Jak widać po emocjach wtym temacie , piłka nożna to najważniejsza rzecz na świecie z tych nieważnych . Pamiętajcie co powiedział Lineker : w piłkę gra 22 zawodników a na końcu i tak wygrywają Niemcy.

 

Teraz to już nieaktualne. Obecnie wygrywają Hiszpanie. Chociaż w ostatnim meczu z Chorwacją trochę się męczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w życiu troszkę grałem w piłkę , jakoś nie mogę dać jak Ty na luz . WSTYD na cały Świat .

To Cię jeszcze pocieszę, że niejaki Grzegorz Lato za EURO zgarnie 8 mln PLN :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu jest kretynem i to chyba nie jest Lato,który jest tylko bezczelnym tupeciarzem..Jego maksyma to :"opluwajcie,obmawiajcie,obrażajcie,a ja i tak swoją kaskę zgarnę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...a piłka ma drugorzędne znaczenie. W ciagu 4 lat PZPN dostanie 9 mln EUR stałej dotacji od UEFA. Zamiast przeznaczyć na szkolenie młodzieży, turnieje międzyszkolne przeznaczają na.... nową siedzibę. Bo co Latę obchodzi piłka, skoro przy zakupie gruntów i budowie siedziby mozna sobie lewizne pociągnąć. Na szkoleniu młodzieży niestety nie bardzo.

Lato to bardzo prosty człowiek. Uważa, że skoro on grał na wysokim poziomie razem z kolegami, a orlików itp. nie było to teraz też można.....

 

Był dym, że Kaprel ma dostać ponad 0,5 mln złotych premii za Stadion Narodowy. Stadion jest , działa znakomicie. Smuda zgarnia ,8 mln premii za .... no właśnie


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato nie myśli aż tak daleko,przeceniasz go.On chce kumulować kasę szybko i dużo,a UEFA dała mu na tę działalność zielone swiatło,a w szczególności koleżka miętowy Platini...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato mysli, hahahahaha chyba o nastepnym lecie:)


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na takiego trepa ustawił się pięknie.Trzeba przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na takiego trepa ustawił się pięknie.Trzeba przyznać.

 

Nie on pierwszy i nie ostatni w tym kraju (chociaż to chyba nie jest tylko polska domena), na pewno każdy z nas zna przykłady z własnego podwórka, że ludzie nie reprezentujący sobą nic wielkiego dochodzą do wielkich przywilejów, pieniędzy, władzy etc. Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscy, czasie; wiedzieć z kim pić wódkę i potem samo leci...


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cię jeszcze pocieszę, że niejaki Grzegorz Lato za EURO zgarnie 8 mln PLN :P

 

To jakiś żart???? :unsure:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ofsajd.onet.pl/faceci/lato-za-euro-zgarnie-fortune,1,5166069,artykul.html

 

Może chociaż kupi jakiś sensowny zegarek np. z repetycją :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co do tematu mieszasz politykę? To temat o piłce, a na forum o polityce nie rozmawiamy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.