Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Dlaczego polska piłka nie istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą przyśpiewką "nic się nie stało" to w ogóle jakiś dramat. Kiedy to się zaczęło? Pamiętam jakiś mecz w siatkówkę, gdzie nasi przegrali po naprawdę emocjonującej walce i wtedy ta przyśpiewka miała jakiś sens i usprawiedliwienie. Jednak polscy piłkarze nigdy nie zasłużyli na jej usłyszenie.

Widziałem dzisiaj jakieś fragmenty z podziękowania piłkarzy w strefie kibica i osobiście byłem zażenowany. Uważam, że gdyby każdy kibic przyniósł po jednym pomidorze, to może naszym zawodnikom przywróciłoby właściwe proporcje i byłoby dobrym początkiem do odnowy polskiej piłki.

 

nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polska piłka nie istnieje?

 

 

 

Ponieważ nigdy nie istniała i nie da się jej wybudować w pięć lat rękoma podwykonawców. My mamy stadiony i bramki na autostradach, europejscy kibice rozrywkę, a UEFA kasę, więc wszystko się zgadza.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi spiewają ,, nic sie nie stało '' . Kiedy to społeczeństwo sie ocknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyniek jaki miłośnik tytoniu . Widocznie kiedyś pili , jarali ale grali a teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar coś napisać na temat naszej piłki, ostatniego meczu i tak dalej, ale przypomniał mi się Boguś Linda i już wiem - nie chce mi się o tym gadać...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego jak skuteczność zerowa. Już po kilkunastu minutach miałem czarne myśli, bo tak jest zazwyczaj, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

 

Dokładnie, po 20 minutach głośno oświadczyłem współoglądaczom, że zaczyna mi to źle wyglądać. Co chwila piłka na polu karnym, i nic z tego nie wynikało.

Efekty były już widczone pod koniec połowy, zaczęło sie cwaniakowanie, popychanki, jak u dzieciaków którym miało przecież wyjść a nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZPN oraz Smuda to na nich trzeba wieszać psy . Dawno Lato i jego wafle powinni sami wiecie gdzie sie znależć ... . Mam nadzieje ze Muszka podda sie do dymisji .

A co ma Mucha do gry reprezentacji?

PZPN jest instytucją niezależną od Państwa... Niestety.

 

 

Odpadlismy , bo Smuda spalił się taktycznie. Bał się stracic gola... jest to o tyle dziwne, że on raczej zawsze parcie miał do przodu.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi spiewają ,, nic sie nie stało '' . Kiedy to społeczeństwo sie ocknie ...

Ocknie, że co....?

Zwyczajna reakcja kibiców, którze są z kadrą na dobre i na złe...

Widziałeś Irladzkich kibiców?

Piłka to sport, nie ma co się bezsensu podpalać. Trzeba się bawić


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ab74fde3-a3a4-4ee8-aa9a-e20aa8cfdadf_20120126120807_7.jpg

 

 

Dlatego nie ma polskiej piłki. Sory Panowie, ale nie tyle mam żal do Smudy co do piłkarzy. Ostatni mecz był masakrą i tragedią. W pierwszych 20 min. super okazje "skaszanione" na maksa, a w 40 minucie brak sił na bieganie za piłką... Nie mówie tu o wszystkich bo kapitan i bramkarz stanęli na wysokości zadania, ale reszta dała d*py.

 

W reklamie podpasek mają siły występować...


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajna reakcja kibiców, którze są z kadrą na dobre i na złe...

Widziałeś Irladzkich kibiców?

Piłka to sport, nie ma co się bezsensu podpalać. Trzeba się bawić

Jasne, że trzeba się bawić, ale ta zabawa wielu ludzi już mocno męczy, gdy efekt jest niemalże zawsze ten sam.

Zresztą mówisz na dobre i złe- pamiętasz jeszcze kiedy było to dobre?????

Oczywiście, że nie zawsze jest słodko, ale jak piłkarze od dobrych kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat

wszędzie praktycznie gdzie pojadą, to dają ciała, to naprawdę się odechciewa- kibicowałem jak się najlepiej dało,

ale ja też uważam, że w przypadku piłki nożnej tekst "nic się nie stało" jest jakimś nieporozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że trzeba się bawić, ale ta zabawa wielu ludzi już mocno męczy, gdy efekt jest niemalże zawsze ten sam.

Zresztą mówisz na dobre i złe- pamiętasz jeszcze kiedy było to dobre?????

Oczywiście, że nie zawsze jest słodko, ale jak piłkarze od dobrych kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat

wszędzie praktycznie gdzie pojadą, to dają ciała, to naprawdę się odechciewa- kibicowałem jak się najlepiej dało,

ale ja też uważam, że w przypadku piłki nożnej tekst "nic się nie stało" jest jakimś nieporozumieniem

 

 

Ja pamiętam Mistrzostwa Świata w Hiszpanii i dodzisiaj nie lubię Włochów ( Paolo Rossi ) . Cóż piłkarzy mamy takich jakich mamy i z tego trzeba składac reprezentację i grać. Mimo wszystko z druzyną trzeba być zawsze na dobre i na złe. Kibicem np. Niemców to kazdy potrafi byc tez mi wielkie coś :). Jak powiedział trener Górski piłka jest okrągła a bramki sa diw tylko mi jeszcze do tego mamy fajnych działaczy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzu Panowie nie ma luzu :P

Jak kiedyś :)

25096842793991483771492.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Ten gość w swterku ze zdjęcia obok Bońka to chyba Tymochowicz :D juz wtedy dbał o wizerunek znanych ludzi.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cynamooon. Reprezentacja zagrala fatalnie ale akurat do Lewego nie powinnismy miec pretensji. Bo akurat on stracil na tym Euro. Pokazal w paru akcjach ze jest zawodnikiem swiatowego formatu,a ostatnie 2 lata to ogromny postep w jego grze. Niestety to jeszcze nie Maradonna,wiec jak dostawal pilke w srodku boiska,byl sam to tak sie to konczylo... Mysle ze on akurat tez moze miec pretensje do kolegow bo mogl byc gwiazda tego turnieju. Wiec prosze, tego Pana zostawmy, bo jemu ta reklama raczej nie przeszkodzila:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cynamooon. Reprezentacja zagrala fatalnie ale akurat do Lewego nie powinnismy miec pretensji. Bo akurat on stracil na tym Euro. Pokazal w paru akcjach ze jest zawodnikiem swiatowego formatu,a ostatnie 2 lata to ogromny postep w jego grze. Niestety to jeszcze nie Maradonna,wiec jak dostawal pilke w srodku boiska,byl sam to tak sie to konczylo... Mysle ze on akurat tez moze miec pretensje do kolegow bo mogl byc gwiazda tego turnieju. Wiec prosze, tego Pana zostawmy, bo jemu ta reklama raczej nie przeszkodzila:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pretensji do piłkarzy.... no jedynie do Murawskiego. Dali z siebie wszystko. Byłi jednak źle przygotowani mentalnie. Smuda kazał im grać samymi obrońcami, asekuracyjnie. Publicznie przed meczem z Rosją powiedział, że remis bierze w ciemno. I to własnie go dyskredytuje. Co to za trener, który nie wierzy we własny zespół! Jak się okazało, Smuda zadawał się remisem ze słabiutką Rosją. Po nieudanym meczu z Grecją mieliśmy zagrac o zwycięstwo w nastepnym!!!!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

PZPN oraz Smuda to na nich trzeba wieszać psy . Dawno Lato i jego wafle powinni sami wiecie gdzie sie znależć ... . Mam nadzieje ze Muszka podda sie do dymisji .

 

Mucha ma się podać do dymisji, bo nasi nie wyszli z grupy ? :). Nie żartuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wszyscy znają się na piłce. Mówienie o obcinaniu pensji trenera i piłkarzy jest dla mnie demagogią i czystym komunizmem w myśleniu. Ja uważam, że jak na drużynę z 7 dziesiątki listy FIFA zaprezentowaliśmy się na miarę naszych możliwości, lepiej, niż Holandia. Nie oznacza to, że jest dobrze. Nie uważam, że mamy złych piłkarzy. Połowa drużyny prezentuje porządny europejski poziom. Nie znam się za bardzo na piłce, ale wtrącę swoje 3 grosze. Po pierwsze - to na razie chyba jeszcze nie jest zespół. Aby to był zespół - musi trochę razem pograć i to najlepiej z jakimś konkretnym przeciwnikiem. Uważam, że na to potrzeba jeszcze kilku - kilkunastu spotkań z porządnymi przeciwnikami, niekoniecznie Andorrą. Uważam też, że może popełniono błąd w pierwszym meczu. Wydaje się, że był on do wygrania. Nie sądzę, że można było wygrać mecz z Czechami. Czechy są obiektywnie lepszą drużyną, a podobnie jak Nasi - grali o wszystko, wiec bardzo konsekwentnie realizowali swój plan. Uważam, że Smuda, mając mnóstwo wad, nie jest złym trenerem. Widać, że gość ma charakter (można powiedzieć, że trochę wioskowy, ale to wcale nie jest wada), że piłkarze go szanują. Niestety, ale na tą imprezę weszliśmy od kuchni i od początku było wiadomo, że odstajemy poziomem. Gromy na wszystkich i szukanie winnych uważam za nieuzasadnione. Coś zostało zrobione i trzeba to pociągnać dalej, a wymiana trenera z pewnoscią temu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze on akurat tez moze miec pretensje do kolegow bo mogl byc gwiazda tego turnieju. Wiec prosze, tego Pana zostawmy, bo jemu ta reklama raczej nie przeszkodzila:)

 

Mógł być tak jak każdy inny. Jak czytam to co napisałeś to się zastanawiam czy my wogóle o tym samym człowieku mówimy blink.gif

 

Fakt - bardzo ładna pierwsza bramka. Ale jego występ w meczu z Czechami był lekko mówiąc "przeciętny". Denerwuje mnie robienie z niego super-gwiazdy...


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł być tak jak każdy inny. Jak czytam to co napisałeś to się zastanawiam czy my wogóle o tym samym człowieku mówimy blink.gif

 

Fakt - bardzo ładna pierwsza bramka. Ale jego występ w meczu z Czechami był lekko mówiąc "przeciętny". Denerwuje mnie robienie z niego super-gwiazdy...

 

Potencjał Lewandowskiego został zmarnowany.

Piłkarz o takiej charakterystykę i takich umiejętnościach musi być wykorzystany przez odpowiednią taktykę. Jak dostawał piłkę było przy nim 2-3 Czechów, a mimo to potrafił ją przyjąć i się z nią utrzymać. Tylko co dalej? Musi mieć kogoś do kogo szybko zagra, a następnie urwie się tym 2-3 przeciwnikom i dostanie piłkę z powrotem. I tak gra w Dortmundzie. A u nas? Obraniaka w zasadzie ne było, a o Murawskim w ogóle nie warto pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mucha ma się podać do dymisji, bo nasi nie wyszli z grupy ? :). Nie żartuj.

Tak powinna , ta kobieta sie zna na sporcie jak ja na fizyce kwantowej - ,, MINISTRA'' Mucha nadaje sie na to stanowisko jak Lato na prezesa Pzpn i Smuda na trenera reprezentacji . Wstyd . Tak na marginesie to Smuda dostanie kupe kasy za to ze zajęliśmy ostatnie miejsce w tabeli - http://euro.wp.pl/title,Smuda-dostanie-premie-za-EURO-PZPN-potwierdza,wid,14583825,wiadomosc.html?ticaid=1ea80 . W tym kraju jest wszystko inaczej niż na zachodzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie Ty mu płacisz więc co sie przejmujesz ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.