Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie nie sledziłem przesyłki ile przeleżała w Urzędzie Celnym, ale z Dutyfreeisland i Skywatches czeka się około 14 dni. Po prostu nie mam na to wpływu. Procedura musi być. Teraz czekam już około tygodnia na przesyłkę z Dutyfreeisland. I też czekam jak dziecko. :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo 14 dni i zegarek dotarł do mnie:) czarny curator jest Piękny :) teraz kolej na białą tarczę, i mam pytanie do Was: czy zamawiając z longislandwatch jest podobnie jak w innych sklepach( wiadomo o uniknięcie czego chodzi) ? :) pytam, ponieważ nigdy z tamtad nie zamawialem i nie wiem jak to się odbywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez (jak na razie) mogę polecić skywatches.com.sg. po kilku godzinach od zamówienia dostałem mail z informacja ze zegarek został wysłany i linki do trackingu :)

11.05 WER Warszawa

16.05 przekazany do doręczenia (Jelenia Góra). Bez wiadomych problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Przymierzam się do zakupu zegarka Orient Ray II. Przeglądając internet natrafiłem na: http://www.longislandwatch.com/Orient_AA02005D_Ray_II_Dive_Watch_p/aa02005d.htm zastanawiam się tylko czy sklep ten oferuje autentyczne produkty i czy przy zakupie nie pojawiły by się problemy z cłem, tudzież innymi opłatami. Miałbym jeszcze pytanie gdzie ewentualnie mógłbym nabyć ten zegarek (niebieską wersję) tak żeby był oryginalny i żeby zbytnio nie przepłacać, dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedno ze sprawdzonych źródeł, bez dodatkowych opłat to https://www.schoeneuhren.de lub http://www.orientuhren.de

Sam się zastanawiam coraz mocniej nad Rayem. Problem w tym, że Mako i Big Mako można w różnych stacjonarnych sklepach spotkać, Ray'a jeszcze nie spotkałem.

Edytowane przez tomtytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;) właśnie te sklepy przejrzałem już wcześniej, tylko są tam Raye w wersji pierwszej lub te nowsze, ale czarne. Mnie najbardziej interesowała by nowa wersja II w niebieskiej oprawie. Znalazłem na e bayu: http://www.ebay.com/itm/NEW-Orient-Blue-Ray-ii-Silver-Automatic-Diver-Men-Watch-1-BOX-MANUAL-Warranty-/351708771494 tylko słabo się znam na zegarkach i nie wiem czy jest to oryginał. Patrząc po cenie 185$ + transport 43$ to podejrzanie taniej, niż w niemieckich sklepach internetowych (przeglądając forum zauważyłem opinie, że te z niemieckich sklepów już są w bardzo dobrej cenie, tam dodając do koszyka pierwszą wersję Raya wychodziło mi do zapłaty 260 Euro). 

Edytowane przez Daniel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray w wersjii I od 600zł do 750zł bez problemu do kupienia jeśli jeszcze jest. Ray II poniżej tysiaca ( a tu na ebayu wychodzi około tysiąca z opłatami...a może dojść i cło i vat ) będzie tez do ogarnięcia w kraju jak trafią do nas pierwsze sztuki. Niestety były, ale wróciły bo był wadliwy wypust ( nowy 120 klikowy bezel się zdrypczył ).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może, kiedy pojawi się więcej Orient Ray II w Europie?

 

Interesuje mnie model z czarną tarczą, widzę, że ze Stanów można kilka ściągnąć, bo niby są na Ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to skąd został ściągnięty. To oczywiste, z ręki poprzedniego właściciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Ray II niebieskiego. Jak narazie na orientuhren.de jest tylko czarny, natomiast na Longislandwatch jest niebieski :) w związku z tym mam pytanie, VAT i cło 100% pewne czy to loteria? Niestety, nie znalazłem w Europie nikogo kto w rozsądnej cenie sprzedaje Ray II niebieskiego, ani w ogóle kogokolwiek kto by to sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zedytowany - proszę o usunięcie posta. 

Edytowane przez Krota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie kupię bambino z żółtą tarczą i niebieskimi wskazówkami w najlepszej cenie. Wszędzie jest out of stock albo nie umiem szukać..

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Może ktoś orientuje się w tych dostawach?

 

Najchętniej kupilbym w kwocie jak na dutyfreeisland (110 zielonych )

Edytowane przez apsel__92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza dutyfreeisland nie kupisz taniej Orienta. Niestety.

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie kupię bambino z żółtą tarczą i niebieskimi wskazówkami w najlepszej cenie. Wszędzie jest out of stock albo nie umiem szukać..

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Może ktoś orientuje się w tych dostawach?

Najchętniej kupilbym w kwocie jak na dutyfreeisland (110 zielonych )

W żadnym sklepie w Polsce nie kupisz w takiej cenie, bo to cena poniżej ceny dystrybutora, który musi jednak zapłacić to cło i uiścić kilka innych opłat ;), wiec zostaje Ci tylko dutyfreeilsland lub nastawienie sie na 700 lub 800 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Mike S dobrze prawi. Albo Dutyfree albo cena około 700 zl najtaniej. Czasem na eBayu zdarza sie okazja, ale to bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chętnie z dutyfreeisland bym zamówił, tylko jest out of stock ten model który mnie interesuje.

 

Myślicie, że jest szansa, że się jeszcze pojawi w najbliższym czasie?

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie. Ja też czekam na swój. Okienka między wystawieniem nowych zegarków trwają maksymalnie 60 dni. Chyba to nawet u nich na stronie pisze. A jak nie pisze to ja Ci to piszę :) Uzbrojenie się w cierpliwość. Acha. Sprawdzaj spam bo ostatnio cudowna Interia powiadomienie od nich uznała mi właśnie za spam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy byla ostatnia dostawa? ;)

 

Mogliby już wrzucić

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co była. Musisz wybrać interesujący Cię zegarek, zapisać się na newsletter i sami Cię poinformują jak się pokaże. Jak masz skrzynkę na interii, to często wrzuca w spam, więc tam też zaglądaj. Albo codziennie na samą stronę sklepu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, dzięki za instrukcje ;)

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

Cześć,

Czy znacie jakiś sklep, gdzie dostanę Sun and Moona, z rzymskimi cyframi w niebieskim albo czarnym kolorze, tzn. model FET0T004D0 albo FET0T002B0, w cenie, powiedzmy do 1000 zł? Zamówiłem na dutyfreeisland, to jak na złość wysłali mi innego sun and moon'a na bransolecie, a obecnie nie mają na stanie.

Edytowane przez Smule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wypatrzyłem w sieci parę interesujących OS-ów i na pewno któryś z nich kupię ale chciałbym je wcześniej obejrzeć na żywo i oczywiście przymierzyć. Czy ktoś wie gdzie w okolicy Katowic można obejrzeć i kupić Orienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z OSem możesz mieć problem. Orienty w galerii katowickiej swego czasu były (chyba W. Śliwiński ew. Jubitom - nie pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.