Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mucha76

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  D.G.
 1. Ja kupiłem rok temu za nieduże pieniądze (ok. 150 PLN) Rogelli Skyhawk. W komplecie dostajesz oprawki, trzy wymienne komplety szkieł i taką specjalną wkładkę na szkła korekcyjne. Wkładkę zostawiasz w sklepie optycznym i dorabiają Ci do niej szkła. Używam ich regularnie i jestem zadowolony.
 2. 1. Omega 2. Ball 3. Longines 4. Seiko 5. Oris
 3. mucha76

  Twoja kolekcja!

  Kolekcja zaczyna nabierać kształtów...
 4. Też jestem przed podobnym wyborem. Biorę pod uwagę oprócz Seiko i Orisa także nowego Longinesa Hydroconquesta. Ale skłaniam się ku Orisowi.
 5. mucha76

  Polpora

  Na FB wyświetlają mi się od jakiegoś czasu reklamy Polpory Aqua Vigor. Bardzo mi się ten zegarek podoba i biorę pod uwagę zakup. Pomyślałem jednak, że najpierw wejdę na forum zobaczyć co o marce i modelu mają do powiedzenia tutejsi koledzy, ale widzę, że prawie nic. Dlaczego ten temat jest w zasadzie martwy? Co jest nie tak z marką Polpora? EDIT: Pierwszy raz słyszę o mechanizmach Soprod. Jaką one cieszą się reputacją?
 6. A ja w środku zimy zmieniłem szosę na coś półkę wyżej - aero i karbon. Niestety rower stoi nieużywany, bo po pierwsze, wiadomo, zaraza i kwarantanna, ale po drugie, co gorsza, mam jakiś większy problem z nerwami (splot barkowy) i nie mogę jeździć. Nawiasem mówiąc może ktoś poleci mi dobrego neurologa w okolicach Dąbrowy Górniczej/Katowic, który nie zamknął gabinetu... Mam nadzieję, że przejdzie. Tymczasem tak się tylko chciałem pochwalić ;-)
 7. Dziękuję za odpowiedzi. W takim razie zareklamuję ten zegarek.
 8. Cześć, miesiąc temu kupiłem zegarek (mniejsza o markę na razie), który miał być moim najlepszym i najdokładniejszym w kolekcji. Nadal bardzo mi się podoba, ale mam z nim kłopot. Jako chronometr z certyfikatem COSC, powinien dawać nie więcej niż -4/+6 s odchyłki na dobę, prawda? Tymczasem mój od samego początku spóźniał się ponad normę; zaczął od 5 sekund a teraz doszedł już do 11. Druga sprawa to rezerwa chodu, która także mocno odstaje od deklarowanej ale to aż tak mi nie przeszkadza. Co powinienem zrobić? Dać mu jeszcze czas czy już reklamować? Jakie są wasze doświadczenia z chronometrami?
 9. To tylko tak wygląda na zdjęciu, i zapewne jest to kwestia obiektywu. Zegarek jest bowiem raczej mały - 40mm - a do końca wahałem się między nim a większą 43-milimetrową wersją. Chociaż przyznać trzeba, iż jest dość wysoki (ponad 13mm). Nadgarstek - 17cm.
 10. Tak. Z manufakturowym mechanizmem. 80h rezerwy chodu, certyfikat COSC.
 11. Długo zastanawiałem się czy bracć 40 czy jednak 43 mm ale ostatecznie stanęło na 40 mm. W pudełku wygląda może trochę mniej efektownie niż większy brat, ale na moim wątłym nadgarstku prezentuje się wyśmienicie.
 12. Kupiony wczoraj Ball Engineer Marvelight M. Zdecydowanie najładniejszy i najciekawszy zegarek w mojej (niewielkiej jeszcze) kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.