Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

...trochę mnie kusiła ta oferta z linku powyżej.

Złożyłem zamówienie na zegarek, jednak koszt wysyłki spowodował, że cena końcowa wcale nie jest taka atrakcyjna: zegarek + transport to 145$.

Ale kontakt w miarę sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może gdzieś jest specjalny temat, ale nie mogłem znaleźć. Jakie sklepy zagraniczne możecie polecić i co uważacie na temat tych dwóch (można z nich kupować czy raczej strach)?

 

http://www.creationwatches.com

http://www.dutyfreeislandshop.com

 

Ps.  oczywiście chodzi o sklepy w których można kupić Orienty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sklep który podałeś jest sprawdzony. Zarówno na forum jak i na innych stronach znajdziesz sporo opinii na ich temat. Dolicz sobie ewentualne opłaty celne. Z  Orientem raczej tak nie jest ale np. w przypadku Seiko jest sporo modeli które w polskich sklepach internetowych są w tej samej cenie a nawet tańsze (np. na timetrend.pl, kupiłem tam Seiko za śmieszną cenę). Ja zamówiłem dzisiaj na dutyfreeislandshop dwa zegarki. Wybrałem jednak przesyłkę dodatkowo płatną (ok.160zł za 2 zegarki) bo w tej opcji nie musisz się martwić o opłaty celne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wysłałem do nich zapytanie odpisali, że opłaty celne są robione przez nich. Tutaj masz szczegóły mojej korespondencji z tym sklepem http://zegarkiclub.pl/forum/topic/128948-orient-bambino-z-dutyfreeisland/page-3

W środę zamówiłem tam 2 zegarki, obecnie czekam na przesyłkę. W zależności od kursu dolara przesyłka taka kosztuje ok 100zł przy zakupie 1 szt., ok.160zł przy zakupie 2 szt., ok. 220zł przy zakupie 3szt. itd. Ale przy wybraniu opcji z pudełkiem w paczce wysyłają max 2 zegarki. W przypadku zamówienie większej ilości idzie to w osobnych paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Czyli za 100zl jest pewnosc nie doliczenia cła itd... No to nie ma co ryzykować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze jak już sie kupuje w takim sklepie to nie za 200-300zł tylko droższe zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem i drogie i tanie ;) tak czy inaczej wychodziło mi zawsze taniej niż w PL. jeszcze nie korzystałem z tej opcji, ale przy droższych warto się zastanowić jeśli faktycznie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z bratem kupowaliśmy w schoenenuhren, zero problemów. bransoletę kupowałem w orientuhren i też było wszystko ok. W schoenen mają chyba lepsze ceny i pudła w zestawie, nie wiem czy w oreintuhren daja pudło gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś dostępnego Orienta Ray Blue na gumowym pasku? Wszędzie gdzie sprawdzam jest out of stock a na orientuhr tylko modowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny mi pilnie namiar na bambino w kolorze czarnym lub niebieskim w dobrej cenie . Zależy mi na czasie ! Dzięki z góry za informacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrej cenie to są wyprzedane :)

Ponoć w przejściu podziemnym w Warszawie (chyba na głównym) jest niebieski u zegarmistrza w dobrej cenie (gdzieś tutaj czytałem na forum)

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...problem w tym, że nie można nigdzie ich obejrzeć bo mam poważny dylemat odnośnie jakiegoś nurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...problem w tym, że nie można nigdzie ich obejrzeć bo mam poważny dylemat odnośnie jakiegoś nurka.

można brać w ciemno. To świetny zegarek. Ka swój kupiłem bez przymiarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Proszę, podpowiedzcie gdzie można szukać Orienta Mako 2 (FAA02002D9) w dobrej cenie.

 

Dotychczas najtaniej wchodzi w orientuhren.de

 

Cały czas boksuję się z tym czy wybrać wersję 1 czy dorzucić trochę € i kupić nową wersję... Kusi mnie szczególnie ten ręczny naciąg. Martwi natomiast to, że nowy mechanizm jeszcze nie sprawdzony. Brak opinii i recenzji.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle płacisz dodatkowo za cło i vat chyba z automatu przeliczane zgodnie z umową międzynarodową:

 

$40.71 (amount confirmed at checkout) 
No additional import charges on delivery

 

Ale to ktoś musiałby jeszcze to potwierdzić, kto zamawiał ze stanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.