Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś kupował Orienta to polecam skywatches, po wybraniu euro wychodzi nam niecałe 570 zł już z prowizją za przewalutowanie w mBanku. Z tego co widzę mój egzemplarz będzie u mnie w poniedziałek/wtorek bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym wysyłają? bez opłat będzie czysto teoretycznie, moj z amazona też miał byc bez opłat a jednak vat doliczyli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do szczęśliwych posiadaczy Orienta z orientuhren.de.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na creationwatches kupiłem 3 zegarki, za każdym razem nie było problemu. Podczas ostatniego zakupu przeszli samych siebie, zegarek zakupiony w piątek po południu był w Warszawie już w sobotę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na creationwatches kupiłem 3 zegarki, za każdym razem nie było problemu. Podczas ostatniego zakupu przeszli samych siebie, zegarek zakupiony w piątek po południu był w Warszawie już w sobotę!!

A później dwa tygodnie na cle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, próbuję namierzyć gdziekolwiek zegarek Orient ez09003b. Bez problenu znalazłem model ez09001b w "złotej" kopercie, ale nie daje mi sppkoju wersja w kopercie stalowej. Może ktoś jakimś cudem gdzieś, coś, jakoś...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później dwa tygodnie na cle

Jakie dwa tygodnie, dziś dostałem. Ale rzeczywiście po raz pierwszy celnicy się przyczepili do sumy 36euro, jaka została zgłoszona przez creationwatches, musiałem wysłać dowód zakupu, zapłacić 117zł Vatu (zamiast jak zwykle 35-36zł) i zegarek w 3-4 dni dotarł do mnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko ja  jestem pechowcem.Być może kłopoty z zegarkiem to wina celników ale spodziewałem się czegoś więcej niż tylko zbycie mnie wysłaniem do serwisu.Skądinąd nie myślałem że tambylcy mają takie egzotyczne imiona jak Wania czy Raul. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co jaki czas pojawiają się Bambino na dutyfreeisland, albo gdzie w ogóle na dzień dzisiejszy mogę go zakupić w miarę normalnej cenie. Wszystkie sklepy jakie znam są bez zegarków na magazynie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem na skywatches. Niebieska wersja. Trochę drożej bo 130$. Wisiał ładne kilka dni. Na dutyfreeiland znikają po kilku minutach (przynajmniej ta wersja).

I jeszcze jedna uwaga. Na skywatches nie był pod hasłem "Bambino". Może dlatego tak długo się uchował.

Teraz jest dostępna ta wersja https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac00001b.htm i ta https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac0000bw.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zakupić: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-bambino-version-3-japan-automatic-gent-s-leather-elegant-watch tylko problem jest taki że wczoraj też go zakupiłem i po około 4h przyszła do mnie wiadomość o refund, pewnie dziś będzie to samo bo widzę że już jest out of stock. Miał ktoś już taką sytuację?

Edytowane przez PafQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z chęcią nabyłbym Orienta Miranda !! Czy ktoś ba forum może chce się pozbyć ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zakupić: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-bambino-version-3-japan-automatic-gent-s-leather-elegant-watch tylko problem jest taki że wczoraj też go zakupiłem i po około 4h przyszła do mnie wiadomość o refound, pewnie dziś będzie to samo bo widzę że już jest out of stock. Miał ktoś już taką sytuację?

Tak. Zazwyczaj dają wtedy kupon żniżkowy na następne zakupy.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też dostałem kiedyś -10% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów refund, dobrze że napisaliście o tym kodzie bo nie zwróciłem uwagi a rzeczywiście tam jest :D

Edytowane przez PafQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje szybkiej malej informacji, bo niestety nie udało mi się znaleźć aktualnego info na temat czy w Krakowie jest gdzieś szansa zobaczyć na żywo ofertę Orienta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W m1 jest jakiś lombard, gdzie między Mk leżą orienty, no i na szewskiej kiedyś rzucił mi się jakiś jubiler. Ale wybór nie był oszałamiający

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Krakowskiej na pierwszym pietrze jest mały jubiler i tam maja pare modeli, chyba sie nazywa Sliwinski, czy cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Alei Bielany widziałem kilka modeli 2-3 w jednym ze sklepów ale nie pamiętam nazwy - było to obok placu zabaw dla dzieci

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.