Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maylo

Pytanie o stary zegarek - archiwalne

Rekomendowane odpowiedzi

Zestawy złoconych wskazówek z czarnym sekundnikiem często spotyka się w zegarkach na Anglię. Może i oruginalne nie są, choć dla mnie wyglądają OK. Ale nigdy nie wiadomo na 100%.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaki to czas?

 

Teraz jest 22:10 :)

A jak pytasz o wiek zegarka, to 1877 - co zresztą Kolega podał w pierwszym poscie a ja sprawdziłem i potwierdzam


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam ten zegarek pochodzi chyba z końca XIX wieku /sprawdzalem numer seryjny/ jest sprawny ,koperta gold filled.czy jest on coś wart bo myslę o sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś? Napewno. Ale:

1. Bez zdjęć nie pomożemy;

2. Na forum nie wyceniamy zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wyceniacie ale jestem zupełnym laikiem i nie wiem co z tym zegarkiem zrobićpost-73259-0-45518900-1405179617_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zaraz stracę cierpliwość. Jeżeli wiesz, że nie wyceniane, to po jakiego grzyba pytasz?

Dwa - takie zdjęcie, nie nadaje się do niczego - jest kompletnie beznadziejne. Wklej wyraźne zdjęcia koperty, tarczy i mechanizmu. Szczególnie tego ostatniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM. PROSZĘ O INFORMACJE O TYM ZEGARKU, TJ. ROK PRODUKCJI, CO OZNACZAJĄ CYFRY NA KOPERCIE,Z JAKIEGO METALU JEST KOPERTA ORAZ ORIENTACYJNA WARTOŚĆ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

post-61127-0-61396500-1405184973.jpg

post-61127-0-71863200-1405185045_thumb.jpg

post-61127-0-94693700-1405185086_thumb.jpg

post-61127-0-98728300-1405185109_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta wykonana pewnie ze stali lub  Argentanu - pozłacana z 10-cio letnią gwarancją na powłokę. Rok produkcji 1930. 

Jak z pewnością wiesz, a tylko przez chwilę roztargnienia zapytałeś - na Forum nie wyceniamy zegarków.

 

 

I WYŁĄCZ CAPSLOCKA!!!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zachowany średniej klasy Waltham z okolic 1929 roku. Koperta jest pozlacana.

Nie jest to kolekcjonerski rarytas, jednak jeśli kiedyś będziesz go sprzedawał - ładnym zegarkiem z historią zawsze się ktoś zaopiekuje :) Nie mogę podać wartości tego egzemplarza, ponieważ regulamin to zabrania.

 

ps. Wyłącz caps-lock, ponieważ nie można pisac ciagle dużymi literami - moderator może Cię ukarać.

 

Edit:

Walter znowu mnie uprzedził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Walter znowu mnie uprzedził ;)

 

Sorka ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wkleić lepsze zdjęcie przy ograniczeniu 500kilo mam pliki ponad mega

Sory nie było tematu padł mi komputer i robię wszystko z tabletu ,po za tym nie chodzi mi o kwotę tylko czy to coś jest warte czasu myslałem że na Waszej stronie czegoś sie dowiem bo w sieci znalazłem w sumie niewielepost-73259-0-74659000-1405188509_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ,jak większość kieszonek jest coś zawsze wart,ale jak wiesz jest to zależne od jego stanu i częstości występowania .NYS jest firmą która produkowała zegarki z tzw niższej półki,ale nie całkiem marne,mam parę NYSów które działają nadal bardzo porządnie choc wykonanie nie jest najwyższych lotów jak na warunki amerykańskie.

Gdybyś zrobił lepsze zdjęcia mechanizmu to można by powiedzieć coś więcej a tak to wygląda że ma ładną kopertę i tarczę.Na forum o amerykańskich zegarkach kieszonkowych znajdziesz więcej informacji o tej firmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykański zegarek z niższej półki. Pewnie z około 1920 roku. Ratuje go przyzwoity stan, choć i tak nie jest wiele warty - tyle co butelka przyzwoitego trunku, a jak przyzwoitego to zalezy od zdjęc i "kwiecistości" opisu na aukcji ;). Jeśli ma dla Ciebie jakąs wartośc sentymentalną to go sobie trzymaj - to pospolity, ale dość przyzwoity czasomierz :) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Bulova, która nie jest już zbyt nowa. lata 70 - 80.

 

Kod daty produkcji jest najpewniej na dekielku. Jak odczytać datę produkcji , model (24 strony do przejrzenia), typ werku znajdziesz tutaj. Jezeli nie, to trudno powiedzieć czy ktoś zna akurat ten model. Trochę tego było...

 

http://www.mybulova.com/Bulova-Vintage-and-Antique-Watches


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Szukam i szukam, nie jestem na forum od dzis i wiem na czym polega wyszukiwara..

Zostalem posadaczem czegos takiego:

dc1d7b5e747b.jpg

64a4b34a9839.jpg

f822b87237db.jpg

7c527ab6b3fb.jpg

7eeaf474ec19.jpg

85ca8518b6bb.jpg

29fc46a70fec.jpg

8996b249cc16.jpg

 

 

I tu mam problem, bo wiem tyle co i nic o tym zegarku.

Mam nr ref 1969351, wiem, ze 18k zloto, ale potrzebuje miejsca, gdzie moge go wstepnie wycenic w Warszawie.

Oczywistoscia jest, ze na forum takich rzeczy nie robimy, WIEC moze ktos wie, gdzie moge to cudo wycenic ??

Nie jestem fanem kieszonek, ale jakos tak wyszlo, ze go mam, a moze ktos sie zainteresuje ;}

 

Z gory wielkie dzieki za pomoc !!

 

 

PZDR


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co TU wyceniac mialem takiego ale byl pozlacany wartosc sentymentalna plus tyle ile wazy zloto zegarek fajny zachowaj bo szkoda go zlomowac tylko dlatego ze jest zloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wiedziec przynajmniej mniej wiecej w jakich pieniadzach "chodza" takie zegarki. Spodziewalem sie, ze zloto bedzie tu najcenniejsze. Czekam dalej na wiecej odp.


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto w cenie skupu złomu + kilkadziesiąt złotych za werk. Taka już jest smutna dola przeciętnych (bez obrazy :) ) zegarków w złotych kopertach :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki  za info, mozna koszowac ;]


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyceniamy zegarków!

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladnie jest to:

 

Grade: No. 620
  • Movement Serial Number: 27108320 question.png
  • Grade: No. 620 question.png
  • Model: 1908 question.png
  • Estimated Production Year: 1930 question.png
  • Run Quantity: 1,000 question.png
  • Total Production: 692,199 question.png
  • Size: 16s question.png
  • Jewels: 15j question.png
  • Movement Configuration: Openface question.png
  • Movement Finish: Unknown question.png
  • Movement Setting: Pendant question.png
  • Plate: 3/4 Plate question.png
  • Adjusted: No question.png
  • Railroad Grade: No question.png

I faktycznie wyglada ze jest w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.