Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny, indeksy jak autka. Dni tygodnia czeskie, słowackie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lobo82 napisał(-a):

Fajny, indeksy jak autka. Dni tygodnia czeskie, słowackie? 

Dzięki, na żywo wygląda to jeszcze lepiej, gdyż jest fajna gra kolorami - cieniami. 

Co do kalendarza to jest to turecki😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny indeksy 3D to jedne z ładniejszych tarcz które mi się podobają  SUPER Atlantic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie że nie tylko ja dostrzegam te urokliwe detale, kolega @lobo82 idealnie trafił z tymi autkami 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2022 o 13:39, SLAWEK 01 napisał(-a):

Dziś wrócił po kompleksowym przeglądzie, regulacji i drobnej naprawie.

Wciąż te Indeksy 3D mnie urzekają 😍

Super projekt, mogliby zrobić reedycje... Tak swoją drogą to może się kiedyś pokusisz o prezentację sztuka po sztuce wszystkich swoich Atlanticów (sesja jak powyżej) z krótkim opisem. Masz i co pokazać, i wiedzę na temat.

 

Oczywiście gratulacje kolekcji i niech się rozrasta! 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Super projekt, mogliby zrobić reedycje... Tak swoją drogą to może się kiedyś pokusisz o prezentację sztuka po sztuce wszystkich swoich Atlanticów (sesja jak powyżej) z krótkim opisem. Masz i co pokazać, i wiedzę na temat.

 

Oczywiście gratulacje kolekcji i niech się rozrasta! 

Dziękuję za miłe słowa 😍

Co do sugestii dotyczącej prezentacji, to chyba nie dla mnie, są na forum osoby ze znacznie większą wiedzą w tym temacie, a i fotograf ze mnie żaden😆.

Ale i tak Dziękuję 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ostatnio nabyłem taki zegarek oczywiście jeszcze nie dotarł do mnie, może ktoś powiedzieć jaki to model i jakie napisy powinny być na nim, ewentualnie jakieś fotki tego modelu, pozdrawiam

20220305_204526.jpg

20220305_204500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już są dwa , powoli i złożymy komplet 

20220323_203709.jpg

20220323_203633.jpg

 

 

Edytowane przez remek741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spotkał się ktoś z tarczą atlantica z tworzywa ( plastik )? czy taka tarcza może być oryginalna, czy raczej podróbka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, remek741 napisał(-a):

Witam spotkał się ktoś z tarczą atlantica z tworzywa ( plastik )? czy taka tarcza może być oryginalna, czy raczej podróbka ?

Ja nie kojarzę, ale może jak byś jakieś zdjęcie podesłał to można by stwierdzić oryginalność na podstawie stanu tarczy i chociaż przybliżonej informacji odnośnie modelu/okresu w jakim dany model był wypuszczony


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2022 o 13:42, KLXN napisał(-a):

Ja nie kojarzę, ale może jak byś jakieś zdjęcie podesłał to można by stwierdzić oryginalność na podstawie stanu tarczy i chociaż przybliżonej informacji odnośnie modelu/okresu w jakim dany model był wypuszczony

Na moje wpadłem jak śliwka w ..... w dodatku nóżki wycięte i była klejona na klej do mechanizmu ☹️

20220305_204500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego Worldmastera (kilka postów wyżej) miał mój dziadek. Niestety nie przetrwał. Dzisiaj z sentymentu kontynuuję przygodę z Atlantic.

EB428F85-59DE-4769-8685-14DD8566B9AC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje części do mechanizmu ETA 2390 między innymi koło sekundowe może ktoś ma lub uszkodzony mechanizm z chęcią odkupie, Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolejny do kolekcji i ciekawy stan na moje BDB, ale jak ktoś by miał chociaż z dwa ogniwa do bransolety  bo troszkę za ciasna. Pozdrawiam

20220430_153910.jpg

20220430_154451.jpg

20220430_154518.jpg

20220430_154609.jpg

Edytowane przez remek741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, taki został zakupiony. Dziękuję jeśli od kogoś z Szanownych Forumowiczów. 
Co można powiedzieć? Jaki to może być rocznik? 

7BB426FA-79E6-46E5-88A1-7081E037E7A4.jpeg

531D7F06-918E-46AD-81E0-7C778C9FA6BE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy w kolekcji

IMG_20220520_150755.jpg

IMG_20220520_150749.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.pngspacer.pngWitam coś takiego mi się trafiło zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂  NO I WYSZŁO COŚ MNIE SIĘ BARDZO PODOBA

32bb88ec40a7b33e4e695563ceda.jpeg.jpg

20220314_164739.jpg

1bc00e664d9a93efee1df681ba9d.jpeg.jpg

20220902_145341.jpg

20220902_145250.jpg

20220902_145205.jpg

Edytowane przez remek741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.