Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

Przenośna konsola do gier dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że syn podbiera mi regularnie komórkę do grania

postanowiłem mu kupić coś żeby się "odpiórkował" od mojej.

 

Uprzedzając pytania syn gra w wolnym czasie [mało], po zrobieniu lekcji [?] - jest w zerówce.

dziecko ma 4h kung-fu i 2h basenu w tygodniu - nie jest otyłe, garbate itp.

 

Jako, że lubi raczej proste rzeczy w stylu Angry Birds zastanawiam sie co by było najlepszym stosunkiem możliwości do ceny?

 

Game Boy Advance?

SPS Portable?

 

Czy po prostu oddać mu swoją komórkę i kupić sobie iPhona :wacko:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP - dobra bateria, atrakcyjna obecnie cena , tanie gry , bardzo duzy wybór gier, sporo róznych akcesoriów.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej kupić mu jeden z niedrogich tabletów? Jakis Prestige albo Overmax z Androidem 4.04 albo 4.1.1. ??

Skoro podbiera komórkę ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP dobry wybór,jeśli cena nie ma dla ciebie dużego znaczenia kup mu Vitę,to już nie tylko gry,to taki mały "tablet" właśnie....dostępne wersje z 3G lub Wi-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tablet jest chyba najlepszym rozwiązaniem bo ma więcej zastosowań. Moje dzieci obecnie więcej krozystają z niego niż ja z żoną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP dobry wybór,jeśli cena nie ma dla ciebie dużego znaczenia kup mu Vitę,to już nie tylko gry,to taki mały "tablet" właśnie....dostępne wersje z 3G lub Wi-Fi.

 

ma juz dotykowy ekran ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja PSP Vita ma z tyłu dotykowy ekran ale konsola kosztuje ok. 800zl i na razie jest nie wypałem dużo gier nie ma. Pierwsze PSP kupisz o wiele taniej z mnóstwem gier.

Dla juniora w takim wieku zaproponował bym Nintendo DS. lub 3DS. 2 ekrany dolny dotykowy kupa kolorowych gier dla dzieci np. Mario itp., gier do nauki języka przykład gier dostępnych na ds.: http://www.youtube.com/watch?v=u0ZtJ8p5hQM

Na pewno PSP ma przewagę jeśli chodzi o grafikę ale dla młodego gracza bym polecił Nintendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo 3DS, wyświetla obraz w 3D - można to płynnie regulować i wyłączyć jak komuś nie odpowiada, bawiłem się chwile i stwierdzam, że to świetna sprawa. Tytuły to cała klasyka platformówek z Mario na czele.

PSP, jest zawsze dobrym wyborem :)

PSP Vita - kombajn i najmocniejsza konsola przenośna - mało tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma juz dotykowy ekran ?

 

Ma dotykowy ekran plus panel dotykowy z tyłu.

W tej chwili biblioteka nie jest za duza bo konsola jest stosunkowo nowa na rynku ale będzie tylko lepiej w tej kwestii.

Natomiast możesz ściągać wiele gier które wyszły na PSP i PS One poprzez sklep internetowy ponieważ PS Vita jest "kompatybilna wstecz".

Jednym minus to cena samej konsolki jak i kart pamięci do niej - np karta pamięci 32GB to koszt 60 funtów - niestety nie orientuje się jak z cenami w PL ale przypuszczam że bardzo podobnie.

No i ceny gier na Vita są praktycznie takie same jak gier na x360 i ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP dla 6latka to chyba za dużo. Myslę jak, niektórzy że lepsze rozwiązanie to tańszy tablet, bo młody i pogra i będzie się mógł rozwijać po za tym "pykaniem". Proste aplikacje do rysowania, gry związane z liczbami i alfabetem, muzyką czy różnego rodzaju zabawy pamięciowe - na PSP raczej tego nie uswiadczy, mam tą konsole. Jest tego cała masa, do tego za free (Android) a tablet, który w zupełnoci wystarczy 6latkowi będzie kosztował połowe, tego co PSP. Mam na mysli konkretny model - GoClever a73 lub więszy a103. Moja dziewczyna ma taki, za te pieniądze rewelacja, bawiłem się nim sporo jak bylimy na wczsach tego lata.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bajki możesz dziecku puszczać w podrózy, komfort oglądania napewno wyższy niż na małej konsce.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ps Vitę.Świetna sprawa dla syna i dla Ciebie.. ;)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem PSP dla ośmioletniej córki - popykała chwilę i już się znudziło ... Jak ja sobie przypomnę jakie my mieliśmy zabawki tych 30 lat temu ... :-)

pozdrawiam,

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój siostrzeniec (11 lat) od dwóch lub trzech lat bawi się PSP i naprawdę świetna rzecz, sam pożyczałem. :)

Vita podobno jeszcze lepsza.

 

Fakt, że konsola to imo zabawka dla starszych dzieci. Sześciolatek raczej nie doceni Fify lub need for speed na przenośnym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektore gry z psp dzialaja na vita a podobno maja dzialac wszystkie niebawem ;)

mimo wszystko polecam niedrogi tablet ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Vitę - sprzęt robi ogromne wrażenie swoimi możliwościami, ale niestety - póki gry będą tak drogie, a ich wybór tak wąski jak obecnie, to sukcesu nie wróżę. Po prostu powstał świetny sprzęt, którego potencjał nie jest w pełni wykorzystany przez niedostępność gier.

Porażką był też system wg mnie. Liczyłem na coś bardziej rozbudowanego, tzn. służącego również jako "zastępczy tablet", przynajmniej do przeglądania internetu. I tu zonk - przeglądarka była niezbyt dobra.

Co do reszty, grywalności, funu, możliwości graficznych, wygody użytkowania - zastrzeżeń mieć nie mogłem.

 

A więc - zdecydowanie lepsze dla dzieciaka będzie PSP - mnóstwo gier za grosze, łatwy do nich dostęp. Jak się jedna dziecku znudzi kupujesz drugą. Na Vicie już nie będzie tak łatwo, bo 150-180 zł to nie 30-40 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Twój chłopak miałby najwięcej frajdy z Nintendo 3DS. Osobiście nie podoba mi się design - wygląda jak chińskie pudełko na kosmetyki ;), ale dzieciaki ją lubią.

http://www.youtube.com/watch?v=YRfFuJ-v7s4&playnext=1&list=PL64189419C59B9C31&feature=results_main

 

EDIT:

Górny ekran jest 3D, a dolny dotykowy na którym można rysować itd.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=-sJ_aTjlz7g&NR=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP ale nie VITA

 

Witam,

 

Potwierdzam Vita to porażka. Ma moduł gsm - nie można pogadać. Wybór gier, w szczególności dla dzieci, niewielki a cena nowości to 150 - 200pln. Brak możliwości podłączenia konsoli do TV. Nie obsługuje flasha -> przeglądanie netu po wifi to koszmar.

 

Czasem się wiesza.

 

Sony zastosowało nowe rozwiązania np typ karty pamięci przez co dodatkowe wyposażenie jest drogie.

 

Możliwości konsoli są olbrzymie, bateria trzyma długo, jakość wyświetlacza znakomita, dotykowy tylni panel b. fajne rozwiązanie - niestety całość nie powala a tak niewiele brakowało do ideału.

 

Pozdrawiam MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tą Vitą, to ma byćprezent dla sześciolatka a nie tatusia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tą Vitą,

uważam ,iż kupowanie dzisiaj PSP lub innych tz."starych genów" to bezsens.

Zgodzę się ,że narazie gier na Vitę jest mało ale to kwestia kilku miesięcy a różnica między konsolami stanowi przepaść technologiczną.

Poza tym ostatnio cena Vity poszła tak w dół ,że w tym przypadku relacja cena/jakość jest powalająca.

Na koniec.Mając np.PS3 oraz korzystając z zakupów w PlayStation Store na dużą konsolę, wersję na Vitę otrzymujesz gratis.

Narazie dotyczy to wprawdzie nie wielu tytułów ale dochodzą głosy ,że polityka Sony idzie w kierunku mocnej promocji Vity.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł na promocję, oby tak dalej. Dla mnie Vita jest najlepszą konsolą przenośną i zgodze się, że czeka ją świetlana przyszłość. Ja lubie mieć w sprzęcie "wszystko", ale czy sześciolatek też?

Odpowiadmy na ptyanie, która konsola będzie dla brzdąca lepsza, a nie która jest najlepsza w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tata, 7 latki pisząc z doświadczenia: kupisz PSP albo Gameboya młody będzie tłukł w wyjątkowo durne gry, za gry będziesz płacił ciężkie pieniądze. Przerabiałem to.

Obecnie moja córka używa do rozrywki wyłącznie Ipada. Pełno darmowych lub prawie darmowych (okolo 5 zł) gier i programów edukacyjnych. Dobieram jej programy tak żeby oprócz grania uczyła się. Jako tańszą alternatywę polecam Ipoda Touch. Jeżeli możesz sobie pozwolić kup Ipada 2. I dodatkowy plus: uczy się jak korzystać z Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.