Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni dzieje się coś dziwnego. W chwili kiedy w danym dniu po raz pierwszy z danego komputera (używam dwóch: służbowy ->z pracy i domowy) wchodzę na forum (na obu system XP na obu za antyvira "robi" Avast) dostaję info że Avast zablokował złośliwe oprogramowanie opisane jako Trojan. W szczegółach infekcji podaje m.in. URL - ale niepełny i Typ infekcji: HTML:RedirDL-Inf[Tri] Na innych stronach tego nie mam tylko tu. Nie wiem czy inni to mają czy to coś siedzi głęboko tu na forum. Po jednokrotnym wejściu i wylogowaniu - problem przestaje występować. To coś jest zablokowane.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem też miałem coś takiego (dwukrotnie). Zablokowany adres jest następujący:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?ipbv=78ff6d9883cb016968bae3a18bfa4501&g=js|>{gzip}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitoruję sprawę. Sprawdziłem również FTP - brak podejrzanych plików. Jeszcze sprawdzę inne rzeczy.

 

Dzięki za raport.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo

za pierwszym wejściem na forum przekierowuje mnie na jakąs dziwną stronę z brakiem dostępów, po kliknięciu wstecz i ponownym załadowaniem strony jest już ok... i oczywiście notka od eset nod o jakimś problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mi Avast przy wchodzeniu na forum z linków z wyszukiwarki też coś marudzi od kilku dni.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo od 3 dni-avast krzyczy o Trojanie


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wyczyście cache w przeglądarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak antyw pusci to mamy przekierowanie na inna strone. Źle się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone. Nic niepokojącego się nie dzieje. Należy wyczyścić cache przeglądarki - najlepiej przez odpowiednią opcję w ustawieniach tejże. Jak ktoś nie znajdzie to proszę kliknąć CTRL+F5.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziwna sprawa. Firmowy firewall blokuje mi mozliwosc dodawania postow. Nie mogę wejsc na forum jeśli w adresie pojawi się w sciezce slowo index czyli jak w powyzszych postach. Komunikat systemowy mowi że mnie nie wpusci bo to malicious site. Czyli jakby kawalek forum byl rozpoznawany i dostepny a kawalek nie. Firma korzysta z McAfee. Adminom tego nie zglosze bo zaczna drazyc po co mi dostep do tej strony a na telefonie dlugo nie pociagne.

Da się cos zrobic?

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Avast zgłasza problem błędnie (czasami tak się zdarza). Natomiast w McAfee spróbuj dodać stronę forum do listy zaufanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.