Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

XY8VOPV.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, wiczek napisał(-a):

IMG_20211212_111221.jpg

 

Gratulacje. Świetny Benek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe promastery na stronie Citizena: https://www.citizenwatch.com/us/en/collection/mens/?prefn1=PDCollection2&prefv1=Promaster&prefn2=badgeNames&prefv2=New

 

O Navihawk A-T była mowa...

Caliber 2100 - Ciekawy

Promaster Diver BN0227-09L- Nie podoba się mnie koperta (niby coś nowego, ale...), za to tarcza taka ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, petruss napisał(-a):

Nowe promastery na stronie Citizena: https://www.citizenwatch.com/us/en/collection/mens/?prefn1=PDCollection2&prefv1=Promaster&prefn2=badgeNames&prefv2=New

 

O Navihawk A-T była mowa...

Caliber 2100 - Ciekawy

Promaster Diver BN0227-09L- Nie podoba się mnie koperta (niby coś nowego, ale...), za to tarcza taka ciekawa...

Navihowk fajny  podoba mi się tak jak i caliber 2100 natomiast divery ...no cóż zgadzam się z Kolegą - chyba będę musiał zadzwonić do Citizena i powiedzieć im co myślę o nowych kopertach w tych diverach , niech przeproszą, obiecają że nie będą więcej pić sake przy projektowaniu to możne im tym razem wybaczę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem cenę Navihawk A-T AT8227-56X -  chyba mnie przeszło... (ale dalej się podoba👍)

Caliber 2100 - jeszcze drożej

zegarki dostępne na watchshop`ie

 

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje publicznie pokazywać swojego Promastera bo ostatnio dwie Kobitki z wrażenia zemdlały !!! Duża sztuka ... to tak żeby nie było domysłów że jakiś maluch !!! 

 

a niech stracę pokaże

 

20201029_183041.thumb.jpg.9de03733fabcdde4507264f6ee5e9a62.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkowe porządki z Citizenemdef984b603f5fb66f0f2f4826f015a43.jpg

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unadarek napisał(-a):

Ja się boje publicznie pokazywać swojego Promastera bo ostatnio dwie Kobitki z wrażenia zemdlały !!! Duża sztuka ... to tak żeby nie było domysłów że jakiś maluch !!! 

 

a niech stracę pokaże

 

20201029_183041.thumb.jpg.9de03733fabcdde4507264f6ee5e9a62.jpg

 

Są tarczki - jest moc. 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, alpaczino napisał(-a):

 

Są tarczki - jest moc. 💪

...a jest i o to chodzi w życiu ...aby była MOC !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogbSByG.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Chyba najstarszy twój zegar co? 

Jacek ten jest z 2014 mam casio gdf z 2012  i Adriatica jest z 2011

 

Jak sprzedałem kilka lat temu kilka zegarków żeby ogarnąć przeprowadzkę to chyba ze 2lata nosiłem większość czasu jajecznicę 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Jacek ten jest z 2014 mam casio gdf z 2012  i Adriatica jest z 2011

 

Jak sprzedałem kilka lat temu kilka zegarków żeby ogarnąć przeprowadzkę to chyba ze 2lata nosiłem większość czasu jajecznicę 😀

nie ważny rocznik ...liczy się przebieg :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie tak dawno kupowalem ten zegarek-mial on byc moim toolwatchem.Kupujac go,sugerowalem sie tez roimiarem koperty-47mm,a ja mam duzy nadgarstek-wiec wielkosc zegarka ma dla mnie znaczenie.

Jednak tutaj,wielkosc koperty nie idzie niestety w parze z wielkoscia tarczy- ta jest mala...to efekt jakby wypustek po bokach zegarka i finalnie wydaje on mi sie maly 😕

 

Niedlugo po zakupie ,wpadl do szuflady inny diver(Longines hydroconquest) ktory tez jest w kolorze niebieskim,wiec nie chce miec dwoch diverow w tym samym kolorze

 

vvets1.jpg

 

Powyzszy Citek idzie wiec w swiat,choc to calkiem mily zegarek.

 

Chce go zastapic innym kwarcem,w oko wpadl mi Citizen Promaster Chrono  CA0715-03E 

zRrBp1.jpg

 

Jak odbieracie ten model?Mam ochote na "zielone" i szczerze mi sie podoba...choc mam tez ochote na tissot seastar 1000 wlasnie w ziielonym kolorze.

 

szkoda tylko ze ma zwykle szklo(Tissot ma juz szafir ale tez i jest drozszy).

No mam zagwozdke.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oizo napisał(-a):

Kiedy nie tak dawno kupowalem ten zegarek-mial on byc moim toolwatchem.Kupujac go,sugerowalem sie tez roimiarem koperty-47mm,a ja mam duzy nadgarstek-wiec wielkosc zegarka ma dla mnie znaczenie.

Jednak tutaj,wielkosc koperty nie idzie niestety w parze z wielkoscia tarczy- ta jest mala...to efekt jakby wypustek po bokach zegarka i finalnie wydaje on mi sie maly 😕

 

Niedlugo po zakupie ,wpadl do szuflady inny diver(Longines hydroconquest) ktory tez jest w kolorze niebieskim,wiec nie chce miec dwoch diverow w tym samym kolorze

 

vvets1.jpg

 

Powyzszy Citek idzie wiec w swiat,choc to calkiem mily zegarek.

 

Chce go zastapic innym kwarcem,w oko wpadl mi Citizen Promaster Chrono  CA0715-03E 

zRrBp1.jpg

 

Jak odbieracie ten model?Mam ochote na "zielone" i szczerze mi sie podoba...choc mam tez ochote na tissot seastar 1000 wlasnie w ziielonym kolorze.

 

szkoda tylko ze ma zwykle szklo(Tissot ma juz szafir ale tez i jest drozszy).

No mam zagwozdke.

 

 

zostaw dwa i kup trzeciego :) stara niepisana zasada forum - masz wątpliwości. zostaw bo i tak potem będziesz żałować !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,dwa divery z tym samym kolorem tarczy nie są mi potrzebne,a jako że zdecydowanie wolę Longinesa ,więc powyższy Citek sprzedany.

 

No i zielonego Fotka o którym wspominałem ,miałem już w koszyku...ale jednak zdecydowałem się na Tissota seastar 1000...oba bardzo mi się,podobają,lecz jednak Seastar w butelkowej zieleni nieco bardziej.Tak czy inaczej,zapoloje jeszcze na jakiegoś citizens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.