Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

LES.. ! Drogi Nasz Forumowy Miłościwy Duchu.. JESTEM tu CODZIENNIE.

Czytam Was raz za razem choć nie chcę Was absorbować swoimi wtrąceniami i ciągle pchać swoje nędzne 3 (słownie - trzy) grosze. Nic konstruktywnego nie potrafię wnieść pomiędzy Was. Jestem ciut z tyłu ale idę za Wami:-)

I ubolewam gdy nikt, nic z Was nie pisze na forum..

 

I podziwiam Twoje setne cudo z wyeksploatowanym mechanizmem który chodzi ale potrzebuje uruchomienia bicia :-D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na dzisiejszy poranek ...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny utwór. Zdecydowanie moje klimaty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kolekcja była dzisiaj do sprzedania pomyślałem że chociaż fotkę zrobię :)

post-68206-0-71026100-1535206986_thumb.jpg

post-68206-0-26039100-1535207011_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na wieczór :

do tego lampka dobrego wina i można pomyśleć o Marynie .

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowy..sówki..sóweczki. Piękne okazy, imponujący zbiór.

Taka sowa oprócz naszego Taranta idealnie nadaje się jako ptak patronażowy forum:-)

 

LES - wykonawczyni totalnie przebija sam utwór. Nadzwyczaj piękna kobieta.

 

Jako że wina nie pijam, bo słoń mi na jęzor nadepnął za to poszukać gdzieś w garażu mojego "Mariana" mogę - haha :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na internecie Evy Vergilowej jest sporo. Fakt piękna kobieta , ale i uzdolniona gitarzystka. Zauważona w magazynie ROCK, zaczęło być o niej głośno cztery lata temu po tym nagraniu ... 

Dla mnie to kwintesencja idei muzyki Princa ... 

Lubię je na równi z pierwowzorem ...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo..wymiata ta Księżniczka. Zasługuje na szeroko rozumianą karierę.

Ale wokal Prins'a powala i wg mnie natenczas chyba nikt go nie jest w stanie powtórzyć...i to jest piękne.

Tak samo jak wielu innych wokalistów.

Nasza kochana Zdzisia Sośnicka dajmy na to.. co za brzmienie.

Nikt jej nie podrobił jak dotąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajna niunia, ale trochę dużą twarz ma, choć to może złudzenie... Efekciarsko gra.. Dobrze, ze gitarrra ma takie wycięcie :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którą chodzi?

Zdzisię?

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którą chodzi?

Zdzisię?

 

Raczej o prawą pierś Evy :ph34r:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którą chodzi?

Zdzisię?

No co Ty, przecież nie o Dzidkę, co szparagi w poprzek jeść zwykła... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się okopać...

Czepiają się Ewki a nawet Zdziśki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wybaczcie, Eva daje radę, instrument opanowany, odrobiła lekcję, dostała szóstkę! Ale gdzie jest ten geniusz?  Sorry, nie odnajduję. Coś odegrane, sam tak dawałem radę w czasie świetności, nie słyszę szaleństwa, obłędu, no może ogłuchłem? Może...

Fajna kobitka i się nauczyła grać wspaniale, miło posłuchać, jednak bym wolał kogoś mocniej opętanego  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ją trzeba dopiero opętać...i obłędać...  :P  :P  :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fibo? Grasz...?

 

Kinio - postać z Twojego avatara "obłędniająca" jest ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fibo,  a tak normalnie nie można , musi być na maksa i opętanie  ... a coś co się zwyczajnie podoba, dobrze się słucha, przyjemnie brzmi, stwarza dobry nastrój itd...

Fascynuje cię szaleństwo? 

Lubię normalność i czerpanie z niej przyjemności ... może i to banalne.

Nie trzeba fascynować , w zasadzie w życiu wystarczy być, ale być tak na prawdę ... 

Polecam stary już film - "Dobry rok".


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszepraszam...

tak mi się napisało, ona może świetną być! Fajne granie, a jak Piotr stwierdził, koszykówka górą... :D. Nic nie ujmuję, po prostu nieczęsto słucham muzyki, za to jak już, to gęstej. No się nie gniewaj, po prostu wolę coś mocniejszego, ale to tylko ja. Lubię jak ktoś wygrywa mózg do granic, lubię usłyszeć coś, czego bym nie zagrał i nie wymyślił. Lubię być zaskoczony szaloną melodią po prostu. 

Masz rację, można normalnie, tak tylko napisałem sobie, nie chciałem nikomu ująć...

 

Skoro pytasz: tak, fascynuje mnie w muzyce szaleństwo. I te pitanka: jak oni na to wpadli? Jak to zagrali? Skąd im się to wzięło w wszechogarniającym plumkaniu? Można nawet po cichu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , rozumiem trochę to, bo sam lubiłem fascynacje innością i zaskoczeniem. Teraz fascynuje mnie normalność. Może takie czasy że wszyscy chcą jakoś zaistnieć, przekraczając granice ... ja zaczynam cenić umiar i równowagę. Po prostu może się starzeje... ;-)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, wszyscy się starzejemy, coś niefortunnie chyba napisałem, ale nie miałem złych intencji. Pióro się też starzeje...  :D.

Bardzo lubię Twoje wstawki muzyczne, gdyby nie one, to bym nic nie słuchał. No już mi odpuść i zapodaj kolejną muzę. Może miałem gorszą chwilkę pisząc ten komentarz? Rzeczywiście ciągle mnie kręcą ludzie grający inaczej, Lub szalenie perfekcyjnie? Sam nie wiem...

Dobrej nocki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie starzenie... O czym Wy prawicie.

Zaprawdę powiadam Wam - piękna ta rozmowa. Oby wszyscy adwersarze tak pomiędzy sobą dyskutowali to świat byłby piękniejszy (i mądrzejszy).

 

LES - fascynacja normalnością. Zadumałam się i doszłam do wniosku że też fascynuje mnie normalność.

Małe, proste, zwyczajne - jest piękne. I już dawno, dawno nie zabijam pająków. Mieszkam z nimi, urzekają mnie i lubię je obserwować. Nawet jeśli ktoś miałby mnie ocenić, że jestem "niechlujna" bo w kącie czasem wisi pajęczyna. Dopóki ma swojego lokatora nie ściągam.

Kibicuję pajęczycom z gromadką młodych.. (plaga pająków mnie nie zalała - wyprowadzają się na swoje jak doronsną).

Tak samo uwielbiam skorki- bardzo ciekawe stworzenia, choć żadnych owadów do ręki za nic nie wezmę :-D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.