Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Fibo,  a tak normalnie nie można , musi być na maksa i opętanie  ... a coś co się zwyczajnie podoba, dobrze się słucha, przyjemnie brzmi, stwarza dobry nastrój itd...

Fascynuje cię szaleństwo? 

Lubię normalność i czerpanie z niej przyjemności ... może i to banalne.

Nie trzeba fascynować , w zasadzie w życiu wystarczy być, ale być tak na prawdę ... 

Polecam stary już film - "Dobry rok".

Życie pełne winno być natchnionych szaleństw, byle je tylko umieć popełniać...Przecież nie mieszkasz w zwyczajnym mieszkaniu, czy domu na ochranianym osiedlu, prawda? Nie masz przecież jednego spokojnego pieska czy dwóch zegarów wiszących na gipsowanej ścianie, prawda? A, że lubisz uspokojone ballady...  ;)

Pozdrowienia Lechu... :)

Leszku, wszyscy się starzejemy, coś niefortunnie chyba napisałem, ale nie miałem złych intencji. Pióro się też starzeje...  :D.

Bardzo lubię Twoje wstawki muzyczne, gdyby nie one, to bym nic nie słuchał. No już mi odpuść i zapodaj kolejną muzę. Może miałem gorszą chwilkę pisząc ten komentarz? Rzeczywiście ciągle mnie kręcą ludzie grający inaczej, Lub szalenie perfekcyjnie? Sam nie wiem...

Dobrej nocki!

Maile wysłałem a Ty nic... może zanudziłem... Ci się starzeje, akurat... :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pako, rzeczywiście miał rękę do gitary, nie mogę odżałować za wcześnie zniknął. :unsure:  Mam wrażenie, że gitarę opanował technicznie jak język mowę - po prostu mówił przez ten instrument jak każdy przez usta. A tu taka mała pogawędka dwóch panów... jak oni umieli ze sobą gaworzyć!  

To se ne wrati ...

:rolleyes:

Ps1. Krzychu, żadnych maili nie dostałem od ciebie  :blink: . Chyba, że trafiło w jakiś spam niezgłębiony , ale raczej tego pilnuje ... jakby co czekam, prześlij jeszcze raz , Sorki . Zawsze odpowiadam , nawet na niewygodne tematy ... ;)

PS2.  Yodek , jesteś drugą kobietą która lubi pająki - moja żona też. Nawet je karmi . Wszystkie upolowane muchy i komary trafiają do sieci. W zeszłym roku mieszkał z nami Edek. Edka nawet ja się bałem ;) , bo mutant miał z 6 cm średnicy, i biegał po całym domu. A to w ubikacji, a to na schodach, nawet yorki go nie zaczepiały,  całą zimę przełaził. Kątnik to jedyny jadowity pająk w Polsce. Budził więc respekt. Nawet ciachnął moją żonę jak się "zabawiali" i dłoń lekko spuchłą, ale przeżył (choć ściera już była w powietrzu) i jeszcze kilka tygodni go widziałem... ;)

Ps3. Fibo ;) , ja jestem człowiekiem bardzo szanującym odmienność, z natury pacyfistą, więc nawet gdybyś był fanem thrash metalu, nie przeszkadzało by mi to. STARAŁ BYM się jednak przekonać cię do posłuchania czegoś z krainy łagodności ...  ;)  :ph34r: . Taka banalna na deszczową pogodę ...  ;)

 

Fakt ... idzie jesień, w naszym życiu też ...

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pako, rzeczywiście miał rękę do gitary, nie mogę odżałować za wcześnie zniknął. :unsure:  Mam wrażenie, że gitarę opanował technicznie jak język mowę - po prostu mówił przez ten instrument jak każdy przez usta. A tu taka mała pogawędka dwóch panów... jak oni umieli ze sobą gaworzyć!  

To se ne wrati ...

:rolleyes:

Ps1. Krzychu, żadnych maili nie dostałem od ciebie  :blink: . Chyba, że trafiło w jakiś spam niezgłębiony , ale raczej tego pilnuje ... jakby co czekam, prześlij jeszcze raz , Sorki . Zawsze odpowiadam , nawet na niewygodne tematy ... ;)

PS2.  Yodek , jesteś drugą kobietą która lubi pająki - moja żona też. Nawet je karmi . Wszystkie upolowane muchy i komary trafiają do sieci. W zeszłym roku mieszkał z nami Edek. Edka nawet ja się bałem ;) , bo mutant miał z 6 cm średnicy, i biegał po całym domu. A to w ubikacji, a to na schodach, nawet yorki go nie zaczepiały,  całą zimę przełaził. Kątnik to jedyny jadowity pająk w Polsce. Budził więc respekt. Nawet ciachnął moją żonę jak się "zabawiali" i dłoń lekko spuchłą, ale przeżył (choć ściera już była w powietrzu) i jeszcze kilka tygodni go widziałem... ;)

Ps3. Fibo ;) , ja jestem człowiekiem bardzo szanującym odmienność, z natury pacyfistą, więc nawet gdybyś był fanem thrash metalu, nie przeszkadzało by mi to. STARAŁ BYM się jednak przekonać cię do posłuchania czegoś z krainy łagodności ...  ;)  :ph34r: . Taka banalna na deszczową pogodę ...  ;)

 

Fakt ... idzie jesień, w naszym życiu też ...

Ale ja pisałem maile do Fibo...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)  :D  :ph34r:  wszystko jasne  ... 

 

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Yodek to czasem nie jest facet


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś wymyślił...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to Marek. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój awatar i jego bohater to facet.

Ja puchem marnym, nie Markiem :-)

 

LES - uszanowania dla Tojej Małżonki. Chyba znalazły byśmy wspólny język ;-) moje pajęczyce które siedzą z kokonem jaj nazywają się Maryśki choć nie mam pewności czy akurat samice się opiekują jajami.

Pechowcy, którzy wpadną do wanny i nie mogą się wydostać mogą liczyć na ratunek. Te które pchają się do buldożej miski są tolerowane.

Jedynie u kocurów nie ma przebacz. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To swoją drogą zdumiewające, się dobraliśmy  :D. Ja też pająki w domu pielęgnuję, nie pozwalam krzywdzić, czasem tylko zbyt dużego wynoszę do ogrodu, bo Panie się denerwują. Zwykle podstawiam rękę, żeby wlazł, nigdy mnie nie ugryzł żaden. Co innego krzyżaki, w sezonie mam w ogrodzie od cholery sieci, a rok temu trafił się jeden, co chyba żarł jakieś sterydy, bo przekroczył rozsądne rozmiary. Wszyscy go dokarmiali... Nazywał się Hermann.

 

Skoro Kopernik była kobietą, to Jodek może być mężczyzną. Gender w jedwabnym gieźle wyprawia w naszym cierpiącym kraju straszliwe brewerie. Koniec świata, koniec świata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste. Musi być jakaś skomplikowana korelacja pomiędzy pasją zegarową, pasją do staroci i pająkami, za dużo tu pajęczych przypadków. Szanuję pająki ale do ręki za nic nie wezmę, jakiś atawizm daje znać.

 

Skoro Kopernik był kobietą niech tak będzie. Ciekawostka - mam tą samą datę urodzenia co astronom - 19 lutego ;-)

 

Hermann - któryś z moich wabił sie Hans... haha

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że ja też nie zabijam i nie przeganiam pająków, Dobre relacje z pająkami zawdzięczam mojej Mamie, która zawsze mówiła, że jak są pająki w domu to nigdy domownikom nie zabraknie chleba i pieniędzy i w moim przypadku to się  sprawdza. :)

Nie mam pojęcia ile żyją pająki, ale od kilku lat mam jednego czarnucha a czasem nawet dwa w mojej łazience z którymi żyję w pełnej przyjażni. :)

Natomiast w mojej zegarowni czasem się pojawi jakiś, ale długo nie gości, widocznie warunki mu nie sprzyjają. :D   

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He... przypadek?

Coś jest na rzeczy, może kolejne osoby dołączą do pajęczych sympatyków.

Chyba przyda się "podkącik" na forum - "pajęcznik" - będziemy dzielić się spostrzeżeniami dot. naszych pupili... ;-)

 

Takie powiedzonko jest:

"szczęśliwy ten dom,

gdzie pająki są"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Yodek to czasem nie jest facet

 

 

Aleś wymyślił...

 

 

Imo to Marek. :D

 

Pewna osoba była o tym przekonana. Bardzo.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już jej tu nie ma...przynajmniej oficjalnie nie widać... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna... chyba nie jestem podobna do "Marka" .. nawet do nocnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to tylko obsesja pewnych osób...ale oni już sobie poszli...ciiiii


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo cenię Marka. Szczególnie po poznaniu osobiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz do tego prawo... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... aż się boję co mnie jutro czeka ...  ;)  :angry:  :angry:  :angry:

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LES, a co to za tajemnicza praca Cię czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tajemniczością ma tyle wspólnego co praca na taśmie ... :ph34r:  :huh:

cały czas to samo...  :wacko:

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez mam podobnie, codziennie ten sam rytm jak sprężyna zegara - napędzam trybiki czasu życia, czasem gong wybije, czasem coś zgrzytnie, a tak to tylko tik - tak, tik - tak.

A nie, przepraszam - zdarza się jakiś "kołatek" i uprzykrza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek - dla mnie niepojęte.

Ja tam taki biurowy, nudny jak flaki z olejem żuczek . Gratulować mi można tylko tego że 28 lat w jednej pracy :-/

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Ciocia, kobieta samotna bezdzietna przepracowała w jednej centrali farmaceutycznej 50 lat. Obecnie ma 96 lat jest w pełni sprawna, mieszka sama i czyta bez okularów. :)

Kol. Yodek, teraz kobiety żyją długo, to przed Tobą jeszcze ze 30 lat pracy, oby tylko przyjemnej i ciekawej. :D  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.