Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ulan

V Spotkanie Zegarowe. Srebrna Góra - powtórka z rozrywki ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproponowalem to i zakladam.

 

[się doczepię : temat prowadzimy razem (tj. ja, tarant) z Ulanem]

 

Termin: 19.04 - 21.04

 

Miejsce obrad: Pensjonat Sokółka.

http://sokolka-srebrnagora.pl/

 

PS1 Rezerwacja:

Robie (Ulan) wstepna rezerwacje wg listy powyzej. Nowe osoby bede dodawal sukcesywnie. Mamy czas.

Operujemy forumowymi pseudonimami, wiec jesli chcecie dzwonic z oczekiwanimi co do pokoju itd to prosze zawsze podac nickname aby byla jasnosc co do ilosci i identyfikacji z lista zalaczona w watku,

Rozmawialem z wlascicielem i bede mial oferte na np wspolna kolacje ( moze sobota, gril w zaleznosci od pogody?) itd - przedstawie to Wam.

W tym roku nie bedzie przedplat, prosze jednak o przemyslenie tematu i nie wpisywanie sie na liste jesli nie jestescie pewni ze przyjedziecie.

 

PS2 Biesiada:

 

Proponujemy w sobote zrobic wystawna kolacje.

Ponizej oferta:

"...zapiekane goloneczki gotowane w piwie, miodowo pikantne żeberka, steki z karczku w przyprawach, szaszłyki drobiowo warzywne, kaszaneczki, kiełbaski, sałatka wiosenna, pieczone ziemniaczki w przyprawach, pieczywo, tzatzyki, sosy

Napoje zimne: woda gazowana i niegazowana, soki

Sokółka poleca oryginalne klasztorne piwo OPAT z niewielkiego browaru w Czechach.

Do kolacji grillowej podajemy lane piwo OPAT .

Cena 45 zł od osoby"

 

Wszyscy lub nikt.

Jesli wiekszosc jest za - to proponuje zamowic tylko dla osob doroslych.

Jesli ktos nie je miesa to prosze o info.

 

 

Lista uczestników na dzień 17.04

 

amroziuk

arturt

canaletto +1

czasik +2

dziadek

fibo

Frank +1

janekp

kasiaMF + 2

kobas + pies Wigor

kiniol

Młot Thora

Paweł Jankowski + 1

PRGreg

Taraj + 1

tarant + 1

Ulan + 1 + (1 mały)

 

Inne osoby ktore chca jeszcze przyjechac (z noclegiem) musza uzgodnic to samodzielnie "z hotelem"

najpozniej do 14.04.

 

Wszystkie osoby dorosle beda uczestniczyc w biesiadzie.

 

 

 

Piotr Ratynski, WueM - prosze o info bezposrednio do hotelu nt noclegu i biesiady.

 

 

Uwaga. To spotkanie nie wyklucza możności ponownego spotkania się 24.05.2013 w Toruniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę, mogę i się zgłaszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o zapisanie. Będę burżuj i poproszę pokój za 70zł ten z wodą mineralną.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wpisanie na liste - dwie osoby.Czyli Frank+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniol +1 +2 małe czyli razem będzie nas 4


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można z psem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można z psem ?

Zadzwoń. Pies na miejscu jest....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie na listę. Czy zabieramy ze sobą wszystkie zegary ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Nie żebym miał ich wiele, ale nie jestem w stanie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koty dwa można? Ale one potrzebuja wysoki standard ,no i oczywiście zegary, bo się przyzwyczaiły do tykania. Kto ma busa, bo się nie zmieścimy z Jankiem, kotami i tykadłami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busa mam, ale ten wysoki standard, rezygnuję :P busa nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj coś pokręciłeś, a ja zażartowałam przeca :P Będziemy z Jankiem. Koty zostaną w Posen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana. Będziemy 1+ 2: Janek, ja i Marta - zarażona już budzikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę usunąć te znak zapytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge zajac sie koordynacja - rezerwacja hotelu i ustalaniem atrakcji.

 

Robie wstepna rezerwacje wg listy powyzej. Nowe osoby bede dodawal sukcesywnie. Mamy czas.

Operujemy forumowymi pseudonimami, wiec jesli chcecie dzwonic z oczekiwanimi co do pokoju itd to prosze zawsze podac nickname aby byla jasnosc co do ilosci i identyfikacji z lista zalaczona w watku,

Rozmawialem z wlascicielem i bede mial oferte na np wspolna kolacje ( moze sobota, gril w zaleznosci od pogody?) itd - przedstawie to Wam.

W tym roku nie bedzie przedplat, prosze jednak o przemyslenie tematu i nie wpisywanie sie na liste jesli nie jestescie pewni ze przyjedziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, u mnie wpisz 1 + 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wykreślić znaki zapytania. Pies ma na imię Wigor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku Adam miał jakieś plany co do Srebrnej Góry połączone z wystawą zegarów , poczekajmy z tematem aż Adam się odezwie spieszmy się powoli ,też się chętnie spotkam z Wami tylko jak zrobimy kwiecień Srebrna , maj Toruń to wydaje mi się że nie każdy będzie miał możliwość czasową i finansową być i tu i tu a poza tym mogą te nasze spotkania w takim tempie nam spowszednieć a szkoda by było .Owszem wspominam wspaniale poprzednie spotkanie w Sokółce przy OPACIE-czytaj piwo ,Eppnery i Beckery WueMa,no rozmowy z Wami do późna.Też chcę czym prędzej oderwać się od codzienności (przynajmniej na chwil kilka) zobaczyć to o czym inni nie mają pojęcia że takie rzeczy są,pozachwycać się różnego rodzaju eksponatami

PS.Fajnie będzie Was zobaczyć i poznać nowe twarze zegarozakręcone i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się marakuja i nie wiem co powiedzieć...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kręcenie, byle nie worka


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jeszcze w wersji roboczej - do ewentualnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku Adam miał jakieś plany co do Srebrnej Góry połączone z wystawą zegarów , poczekajmy z tematem aż Adam się odezwie spieszmy się powoli ,też się chętnie spotkam z Wami tylko jak zrobimy kwiecień Srebrna , maj Toruń to wydaje mi się że nie każdy będzie miał możliwość czasową i finansową być i tu i tu a poza tym mogą te nasze spotkania w takim tempie nam spowszednieć a szkoda by było .Owszem wspominam wspaniale poprzednie spotkanie w Sokółce przy OPACIE-czytaj piwo ,Eppnery i Beckery WueMa,no rozmowy z Wami do późna.Też chcę czym prędzej oderwać się od codzienności (przynajmniej na chwil kilka) zobaczyć to o czym inni nie mają pojęcia że takie rzeczy są,pozachwycać się różnego rodzaju eksponatami

PS.Fajnie będzie Was zobaczyć i poznać nowe twarze zegarozakręcone i nie tylko

Fajnie byłoby też cos zobaczyć przy okazji naszego spotkania, jak to było w Poznaniu i Mysłowicach. Może Adam faktycznie coś wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że wersja robocza, podała konkretny termin.

Jeśli ktoś ma inne propozycje, niech zrobi to teraz, albo wcale.

Każdy musi zaplanować wolne w danym terminie a i tak pewnie wszystkim nie uda się tego zrobić. Takie skakanie z kwiatka na kwiatek niczego dobrego nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.