Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kk7115

Casio GW-9200-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat czujników w zegarku znalazłem na razie tylko jedną ulotkę: http://www.javys.biz.../CASIO_2008.pdf

Niestety w języku japońskim strona 21:

gw9200 czujniki

 

Po angielsku opisali tylko w innym katalogu sensor:

 

gw9200 sensor

 

Na temat czyszczenia zegarka: http://forums.watchu...ice-771668.html

Pisał Pan też, że zegarek sprzedawany jest w jednym kolorze, wyjściem może być zmiana obudowy:

http://forums.watchu...nge-733295.html a oryginalną zachować na zapas: http://www.tiktox.com/advanced_search_result.php?keywords=gw-9200&x=-400&y=-176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy,ale nie zakładaj kolejnego wątku,pisz w tym czy to o Ryśku czy o czymś innym,i tak nie wiadomo o co ci chodzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

Wolność Tomku w swoim domku!!!

Na takim forum jeszcze nie byłem .

A tutaj się przymierzam do rezygnacji. Nawet piszesz nie na temat

Gdzie jest moderator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba terminator...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kk7115 czy Ty jesteś w szoku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba śnię :lol: To się nadaje na kwejka lub temu podobne ;)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie karmcie już trolla...

 

Wracając do tematu. Uważam, że Riseman jako połączenie G-shocka i Protreka to był strzał w dziesiątkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby terminator ogarnął temat :D Tutaj potrzebna by była ekipa niezniszczalnych! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całym tym chaosie trudno zrozumieć o co konkretnie Ci chodzi oprócz tego, że jesteś niezadowolony z zegarka ;) .

A odpowiadając na Twoje pytanie z tytułu wątku, sądzę, że to świetny model, mam taki sam i jestem zadowolony. Z niektórych funkcji korzystam, a Tough Solar i waveceptor działają bez zarzutu. Podświetlanie ruchem ręki można wyłączyć, jednak z Twojej wypowiedzi trudno się domyślić, czy uważasz tę funkcję za wadę, czy za zaletę.

 

I hahahaha! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

Człowieku już nie wiem jak się ustosunkować do osób które uważają , że znają g-shocka i to jeszcze GW-9200-1ER.

NO NIE STETY 20 LAT W ZEGARKACH.

A jeśli chodzi o dopisujących się do tematu tego nie uważam za podpowiedź a śmianie się.

Także nie wtrącajcie się pisząc zdanie nie związane z GW-9200-1ER.

Cały czas piszę że zegarek ma się świetnie. Na forum piszemy na temat a nie jak wojtek326 wprowadza zdjęcia z filmów.

Jednak dla kogoś , kto używa zegarka na poważnie to czujniki powinny chodzić na ręku .

Zdejmowanie jego na noc to nie jest pomysł.

A wszystkim to odpowiada. Ludzi piszą że dla szpanu kupują .

To w takim razie nie się nie wypowiadają. Pan Cykacz Misuaw Dziadyga Ramiadi diego04 Lestaw jacgrec i sam mederator : tarant??

Pisałem do administratora o zmodernizowanie tego postu. No i co jeszcze dosałem karniaka??

No cóż klan , zmowa ??

Pan tarant powinien coś zmodernizować . Nic się nie dzieje .

Zostałem jeszcze wyśmiany!!!!!!!

Coś tutaj nie gra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum piszemy na temat

 

No to zacznij od siebie, bo na razie z merytoryką u ciebie bardzo kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas piszę że zegarek ma się świetnie.

 

W takim razie po co cały ten temat? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przeczytania recenzji GW9200 ,która jest na forum** , polecamy również jakąś wizytę u psychoterapeuty a najlepiej kilka ..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie się nie wypowiadają. Pan Cykacz Misuaw Dziadyga Ramiadi diego04 Lestaw jacgrec i sam mederator : tarant??

Pisałem do administratora o zmodernizowanie tego postu. No i co jeszcze dosałem karniaka??

Misuaw i Lestaw to nowi użytkownicy, nie bardzo ich znam, z twarzy podobni zupełnie do nikogo, zdecydowanie do medernizacji.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, administrator zachował się bardzo nieładnie i nie zmodernizował tego postu/ tematu, o którym wspominałeś kk7115, np. tło mogłoby być różowe, albo w/w kolegom admin nie nakazał w ramach ,,kary'' klęczeć na grochu... :P Kolego kk7115 piszesz w swoich wątkach, jaki to rysiek jest zły, niedopracowany, itp, itd. Może wytłumaczysz w takim razie fenomen tego g-shocka? Jesteś chyba pierwszą osobą, która jest mega niezadowolona z tego zegarka. Jakby mi coś nie pasowało, to bym go nie kupił, albo jakbym się przekonał, że coś jest nie tak, to zostałby sprzedany... W co drugim wątku ,,przywołujesz ZIBI do porządku'' tylko nie mam bladego pojęcia co może zdziałać ZIBI odnośnie baterii w całej serii ryśków, albo, że zegarek ma takie, a nie inne funkcje? Z pretensjami do producenta by należało uderzyć. Normalną sprawą jest chyba to, że kupujesz określony towar i dopiero dostajesz do niego instrukcję, a nie na odwrót, więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że kk7115 najwyraźniej nie wiedział przed zakupem co kupuje i dopiero po zakupie zaczął szukać informacji. I tą frustrację musiał gdzieś przelać. :D

 

Pierwsze przykazanie klienta: informacji o towarze szukaj przed zakupem. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie karmcie już trolla...

 

Wracając do tematu. Uważam, że Riseman jako połączenie G-shocka i Protreka to był strzał w dziesiątkę. ;)

 

Jestem na TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, ale do takich pytań mamy na forum specjalnie wydzielony temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

Witaj Seven .

Jesteś pewny w GW-9200-1ER pod bezelem będzie opisany rok produkcji??

Powinny być cyfry i litery. Znak zibi i inne normy są. Pytałem w ZIBI . Znowu twiedzą że czegoś nie wiedzą i tutaj nie mają pewności co do roku produkcji pod bezelem. Teraz jest na M i około 5 godzin się opalał. Także nie wiem jakie Ty masz wtyczki i skąd wiesz , ja w ciemno nie zobaczę. Stracę gwarancje.A zwykły zegarmistrz tego nie otworzy. Do serwisu dwa tygodnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brzegu na dole dekla powinienes miec wybity/wypalony numer seryjny ktory okresla fabrykę i dokladną dzienną datę produkcji i rok.Nic nie trzeba rozkrecać żeby to zobaczyć.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kk7115 jestem zakochany w Twojej składni i interpunkcji :) Nie chciałbyś kiedyś zagrać Yody w Gwiezdnych Wojnach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.