Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe nabytki: damski i męski.

Najlepsze jest to, że mogę nosić oba😀

IMG_9239.jpeg

IMG_9241.jpeg

IMG_9242.jpeg

IMG_9245.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sprawką @AK&AK(dziękuje!) melduje się w temacie damskich zegarków z prezentem dla Żony Mamy ; )

*Bidulka rozglądała się za swoim 'zajechanym' Lorusem, ale zabrałem go - by nie oglądała się wstecz hihi / a Żona...cóż - chyba naprawdę nie lubi bicolorów, bo powiedziała - że nie będzie go nosić heh

IMG_20260603_195558.k.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielu, polecamy się na przyszłość. 

14 godzin temu, Dnlaie napisał(-a):

(...)a Żona...cóż - chyba naprawdę nie lubi bicolorów, bo powiedziała - że nie będzie go nosić heh

To z uskrzydlonej klepsydry w grę wchodzi praktycznie tylko La Grande Classique de Longines. Spełnia wszystkie kryteria - 24mm średnicy, tarcza, wskazówki, bransoleta w kolorze żółtego złota... Tylko musiałaby się przekonać do prowadzenia uch. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale La Grandy piękne są!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AK&AK napisał(-a):

Danielu, polecamy się na przyszłość. 

To z uskrzydlonej klepsydry w grę wchodzi praktycznie tylko La Grande Classique de Longines. Spełnia wszystkie kryteria - 24mm średnicy, tarcza, wskazówki, bransoleta w kolorze żółtego złota... Tylko musiałaby się przekonać do prowadzenia uch. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale La Grandy piękne są!

Pokazałem La Grande (nie podoba Jej się)

*Mogłem wziąć takiego gagatka (jak był na wyprzedaży)

IMG_20260604_204835.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek (od tygodnia) - Squale Onda Pink😀

A tak naprawdę ta tarcza jest „żywa”: a to zdecydowanie różowa, a to

brzoskwiniowa czy łososiowa. Raz połyskuje, innym razem jest bardziej matowa. Istny kameleon😉 I mam do tej Ondy uroczy zestaw pasków. Teraz została na płaszczce, ale wypróbowałam wszystkie, nawet ten stalowy kajdan! 
AK&AK dziękuję😀

 

 

 

IMG_9478.jpeg

IMG_9480.jpeg

IMG_9485.jpeg

IMG_9493.jpeg

IMG_9497.jpeg

IMG_9507.jpeg

IMG_9509.jpeg

IMG_9515.jpeg

IMG_9519.jpeg

IMG_9524.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.