Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

domdok

Tag Heuer Carrera Calibre 16

Recommended Posts

co sądzicie o tym:

3129584583.jpg

31295845832.jpg

31295845833.jpg

31295845831.jpg

31295845834.jpg

świetna podróbka czy oryginał?

Coś mi w nim nie gra, już go kupiłem. Być może się sfrajerowałem. Brak cyferek przy teleskopach (chociaż nie we wszystkich chyba występują) na bransolecie. Mechanizm też taki podejrzany.

Zegarek z tego co zaobserwowałem nie występował z takim pudełkiem, więc pewnie jest od innego. Dzięki za pomoc

dla porównania:

http://jelonkie.webd.pl/tagheuercarrerachronographpasek6.jpg

http://jelonkie.webd.pl/tagheuercarrerachrononiebieski6.jpg

http://jelonkie.webd.pl/tagheuercarrerachronoczerwonewskazowki6.jpg

ahhh, jak na oryginał bardzo mało, jak za podróbkę strasznie dużo. Kliknąłem kup teraz, 1800. Jakoś tak pod wpływem emocji, trochę może zwiodło mnie te pudełko, ogólny wygląd zegarka.

Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłem, więc jakoś to chyba odkręcę. Zresztą regulamin allegro jest w przypadku podrób raczej po mojej stronie?

Wystarczy pewnie, że do sprzedawcy napiszesz, że nie masz zamiaru płacić za podróbkę. Gdyby robił problemy - domyślam się, że dokładne opisanie władzom Allegro sytuacji, rozwiąże problem :)

własnie otrzymałem wiadomość od sprzedającego, że temat możemy uznać za zamknięty.

Dobra wiadomość :)

Tymczasem zachęcam do lektury forum przed próbą zakupu kolejnego zegarka ;)

Wiem wiem, kiedyś byłem tutaj aktywnym forumowiczem , potem wyjechałem, moja kolekcja się porozchodziła(aż zapomniałem mojego starego nicku), a ostatnio znów zapragnąłem coś sobie kupić. A że jakoś tydzień temu przeleciała mi koło nosa prawdziwa okazja Omega Seamaster (w tym wypadku był to 100% oryginał) to dziś moja reakcja była po prostu irracjonalna.

Stwierdziłem 'super, świeżo wystawiona aukcja, muszę licytować, szybko'

też racja, jak tylko go jeszcze zauważę, kliknę 'zgłoś...'

Czy określenie "zegarek kolekcjonerski" oznacza tyle, co fake? W praktyce sprzedawców z Allegro chyba tak. Przecież to jakaś piramidalna bzdura.

Opis się zmienił, wcześniej nie było mowy o zegarku kolekcjonerskim jak i braku dokumentacji. Ciekawe czy długo powisi.

a i pasy genewskie jakies take ZA OSTRE !! :)

ale podrobiony naprawde dobrze

gdybym nie czytal forum nabrałbym sie też

a i pasy genewskie jakies take ZA OSTRE !! :)

ale podrobiony naprawde dobrze

gdybym nie czytal forum nabrałbym sie też

A tam pasy... brak regulacji czestotliwosci pracy balansu. Wachnik nie ten. Mechanizm z bliska wyglada pasztetowato. Tak wlasnie wyglada Asia 7750, fotki edukacyjnie zaporzyczam do mojego watku ;P

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Witam,

dołączam się do tematu. Czy jesteście w stanie, na podstawie tych fotek, ocenić czy sprzedawany, uszkodzony zegarek, jest oryginałem czy też kopią?

t29y.jpg

uyyd.jpg

u8i5.jpg

wyss.jpg

r1qw.jpg

Dysponuję tylko takimi zdjęciami.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzięki, teraz jestem już pewny. Na allegro często takie kwiatki się pojawiają.

Pozdrawiam

Uszkodzone rzeczy bywają dużo tańsze od sprawnych. Ale jak na uszkodzoną podróbę, cena jest wysoka.

Czy uszkodzenie typu nie mogę ustawić daty koronką w 7750 (koszt naprawy pewnie 200-300zł) to tak wielka sprawa że zegarek który nowy kosztuję pewnie ponad 15000zł do tego jest to teraźniejszy model ktoś ci sprzeda za 1500zł ???

Nie wież w cuda....

A co to ma do rzeczy czy ta podróba jest zepsuta czy nie ???

Jak by kosztowała 50zł to byś ją kupił naprawił i nosił ????

Nie skoczku. Nie znam się na temacie więc nie ciągnij proszę ze mnie łacha. Dlatego też zadałem tu normalne pytanie. Nie chodzę po sklepach i nie sprawdzam co ile kosztuje, nie interesuje mnie to. Nie mam też pojęcia czy to model teraźniejszy czy sprzed 100 lat. Ochłonąłeś?

Żeby sprawdzić cenę zegarka nie trzeba chodzić po sklepach, to taka mała uwaga. Prezenty to dopiero w grudniu, wtedy będzie dopiero wysyp "okazji".

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.