Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

przez neta można oddać, w canyonie chyba masz miesiąc czasu. Czasami się zastanawiam jak ludziom wychodzą takie wyniki - ja zawsze myślałem że mam długie nogi (kiedyś już pisałem o proporcjach kości udowej do wzrostu i ja zaliczam się do tych z długim udem) i mi przy 183cm wzrostu wyszło 83cm - z tym że to nie długość wewnętrznej części nogi (od pachwiny) a przekrok. Gdybyś miał 80cm w przekroku to rama 19 mogłaby być ale przy takim wzroście będziesz miał za daleko do kierownicy. W treku zaproponowaliby Ci ramę 18.5 lub 17.5 (171cm to granica między nimi)

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/sizing/

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Muszę to sobie poukładać w głowie, pojeździć po sklepach i rozeznać się w temacie naocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmierz przekrok ale i tak podejrzewam że np w treku dla Ciebie ideał to 18.5, w canyonie M. Jeżeli jesteś na granicy to lepiej brać większy rozmiar ale nie o 2 większy  ;)

Ja na 21 calową ramę jestem za niski ale przy 19.5 w trekach mam sztyce powyciągane na maxa prawie. Jeżeli masz proporcjonalnie długie nogi to w ramie 17.5 braknie Ci sztycy

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest 0.5' a raczej rowery które występują w rozmiarach 17, 19' Czy przy moich 18 ryzykować większy czy mniejszy. To już muszę w sklepach sam wymierzyć.

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś miało być ponad 80 km na szosie a wyszło koło 60 km - pierwszy "kapeć" :)

2 sekundy i nie było powietrza w tylnym kole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszła wymiana lub założenie łatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapeć trafił się w Wejherowie więc rower na ramię i powrót do domu SKM - szybka kolej miejska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapeć trafił się w Wejherowie więc rower na ramię i powrót do domu SKM - szybka kolej miejska ;)

Prawdziwy kolaż szedłby na piechotę.

Ja po takiej przygodzie miałem się zaopatrzyć w wszystkie niezbędne gadżety i do dzisiaj ich nie mam...

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy kolaż szedłby na piechotę.

Ja po takiej przygodzie miałem się zaopatrzyć w wszystkie niezbędne gadżety i do dzisiaj ich nie mam...

A to chyba z jakiejś galerii sztuki, ale jak ja się ciesze , że nie jestem kolarzem, ostatnio jak mi się przydarzyło zerwanie osi, to bieglem z rowerem jakieś 3 dychy do chaty. Nawet przyzwoity czas wyszedł.

 

Ostatnio https://www.strava.com/activities/1096135625 w połowie drogi i też nie szedlem z buta. No nie mogę się przełamać na to kolarzowanie :)

 

Today klasyka z rana https://www.strava.com/activities/1098890977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecipeci, orbeę gdzieś w 3city dostałeś czy z neta?

 

nie kupowałem Orbei, ale na ich stronie masz wykaz sklepów, najbliżej Trójmiasta chyba Kwidzyn jest i Olsztyn z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orbea robi piękne rowery. Nie żeby giant robił brzydkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orbea robi piękne rowery. Nie żeby giant robił brzydkie :)

 

dlatego coraz bardziej się boje jechać we wrześniu na targi do Kielc bo jak będzie Orbea to ja nie wiem... :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najwyzej suqub zlozy ci kolejna oferte nie do odrzucenia :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kuzynem dziś. Kross był remontowany

2d50d4789777c3ae084db512d6633e75.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najwyzej suqub zlozy ci kolejna oferte nie do odrzucenia :)

 

Kolega suqub jest w tym najlepszy ;)

 

best of Tour de France :

 

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najwyzej suqub zlozy ci kolejna oferte nie do odrzucenia :)

Zawsze czujny

Przyszły chwyty. Widzę dwa problemy. Z każdej strony wydają się być tej samej grubości i przestrzeń w środku jest strasznie mała. Nie wiem jak je założę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzeń w środku ma być mała. One się naciągną. Bierzesz wodę z płynem do naczyń, dobre piwo ( ważniejsze niż płyn do naczyń) i jazda :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czujny .

Raczej rozczarowany. Mysle o pozbyciu sie Canyona, a ty uparles sie, zeby kupic rower od kolegi ecipeci :)

Siodelko jakies chociaz bys ode mnie kupil :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej rozczarowany. Mysle o pozbyciu sie Canyona, a ty uparles sie, zeby kupic rower od kolegi ecipeci :)

Siodelko jakies chociaz bys ode mnie kupil :)

Kwestia warta rozważania. Tylko czy nasze pośladki są takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej rozczarowany. Mysle o pozbyciu sie Canyona, a ty uparles sie, zeby kupic rower od kolegi ecipeci :)

Siodelko jakies chociaz bys ode mnie kupil :)

 

obawiam się, że za Canyona możesz też dostać ofertę z tych nie do odrzucenia ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że za Canyona możesz też dostać ofertę z tych nie do odrzucenia ;):)

Przecież ten rower jest mocno eksploatowanych. Ostatnio na pitstopie z 3 lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Tylko czy nasze pośladki są takie same?

Mam nadzieje, ze nie :)

A tak na powaznie to jak bede w Polsce we wrzesniu to moge Ci podeslac jakies siodelko. Do zestawu moge dorzucic nowke bidon, bo tez mi zalega :) Platne w styczniu, wrzucisz cos Owsiakowi do puszki i bedziemy kwita. No chyba, ze masz jakas lepsza oferte :)

 

Canyona dzis troche przegonilem i calkiem dobrze dziala :) Jednak za kazdym razem wraca ta sama mysl, ze chyba powinienem go sprzedac. Od marca nie wjechalem nim do lasu, a na wiejskie szutrowki wystarczylby mi jakis lzejszy i szybszy rower.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.