Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jednak przebiegly jestes :)

Od razu zaczales sie stroic pod kolor jego xtc :D


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecipeci, fajna maszyna. Twoje heble by mi się przydały  :lol: Z napędu na pewno będziesz zadowolony  ;)  Ale co do "ściganta" - jest węgiel ale geo dość takie spokojne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie .

Co powiecie o modelu Trek superfly 6 z 2017 roku.

Mam możliwość zakupienia takiego właśnie roweru za 5200

Cena z tego co się zorientowałem raczej dobra

Edytowane przez robert1883

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dobra to bierz. Superfly to dobre rowery, nie napisałeś jaka wersja więc nie wiadomo nic o osprzęcie ale nawet w najtańszym jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu ty jako uzytkownik treka mozesz cos powiedziec na temat tej marki,

Gdybyś szukał " takiego " roweru ( do 5500 zł )

Wybrał byś superflya 6 z 2017 czy inny rower ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spojrzał jeszcze na Superiora, Gianta, czy Orbee albo GT. Marki również przednie, a może coś się trafi fajnego na promo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej już napisałem, że tak  ;)  Reba z przodu jest, napęd sram GX. Wcześniej rzuciłem okiem na np grand canyona - niby reba też jest ale superfly ma sztywną oś z tyłu a canyon nie. Poza tym lubię geo treka. Mój x-caliber ma takie samo geo jak superfly i jeździ mi się nim bardzo dobrze. Superfly ma jednak lepszy stop alu i bardziej cieniowane rury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superfly to nie była hardcorowa maszyna do zawodów bo wyżej w hierarchii był procaliber. Poza tym Trek daje dożywotnią gwarancję na ramę więc problem sam się rozwiązuje. Poza tym superfly był lubianym modelem, jest wielu użytkowników a nie spotkałem się z historią o pękniętej ramie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Jeszcze niedawno ...post-93944-0-42108100-1506569029_thumb.jpg

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to zachowawczo. Superior też mocno cieniuje alu i nic się nie dzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

właśnie się dowiedziałem o TEJ IMPREZIE Zastanawiam się jakie specyfiki trzeba przyjmować, żeby dać radę :D

Ktoś się wybiera?  Ekipa z którą obstawialiśmy TdP dostała propozycję współpracy przy tym czymś, chociaż nikt nie ma na razie pojęcia jakby to miało wyglądać i czy będzie zapewnione "wspomaganie" ;)

 

A może ktoś na Vienna Life Lang MTB - Kwidzyn w sobotę?

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 .... Zastanawiam się jakie specyfiki trzeba przyjmować, żeby dać radę :D

przecier z suszonych śliwek :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

właśnie się dowiedziałem o TEJ IMPREZIE Zastanawiam się jakie specyfiki trzeba przyjmować, żeby dać radę :D

Ktoś się wybiera?  Ekipa z którą obstawialiśmy TdP dostała propozycję współpracy przy tym czymś, chociaż nikt nie ma na razie pojęcia jakby to miało wyglądać i czy będzie zapewnione "wspomaganie" ;)

 

A może ktoś na Vienna Life Lang MTB - Kwidzyn w sobotę?

 

Pozdrawiam

W sumie plan jest na MRDP, ale 1008 też dobrze by było rabnąć i zastanawiam się czy nie w 2- strony.

Tu nie ma jakiejś specjalnej filozofii zwłaszcza, że bufet jest na krótkich dystansach, co innego wspomniany MRDP w kategorii Extreme, czy Total Extreme. Spanie po rowach, sranie po lasach. Przede wszystkim kluczem do sukcesu jest wyjeżdżenie, co oprócz ogólnego wytrenowania pod tym względem, daje precyzyjne określenie kiedy należy się np uzupełniać. Czym?  W wielu przypadkach są to własne doświadczenia, ale na pewno nie są to żele, koks czy  farmachemia, których tu wielu się spodziewa. W bufecie z tego co się orientuję jest normalne żarcie + batony, woda, izo.... W punktach kontrolnych można się przekimać.  Jedyną uciążliwością  może być jazda krajówkami. Tirów co prawda w nocy nie powinno być, ale autobusy jeżdżą. Mnie to nie przeszkadza, ale wiem, że wielu.... No i trzeba się kwalifikować dowolnym mararatonem DST 500km, może być  "Piękny wschód"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, niedawno mi zawineli moja Kone ktora byla zapieta u lockiem....slabe uczucie gdy wychodzisz i wyciagasz klucz zeby odpiac rower a tam nie ma roweeru... 

 

mysle teraz o jakimis goralu. jest cos Panwie godnego polecenia do powiedzmy 2000 zl ? 

pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do oddania x-calibra 7, mieści się w budżecie  :P

 

z nówek - szukać okazji ale też szału nie będzie. Używki - to już zależy co się znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

mam do oddania x-calibra 7

 

No tak, zima idzie, czas na zmiany 195434.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie ujeżdżam Kellys Thorx 10 z 2016 roku, zakupiony trochę pochopnie (już po kupnie okazało się, ze jednak zjazdy bardziej mnie kręcą niż typowe XC). Rozważam przesiadkę na jakieś Enduro, albo Trail (bardziej to drugie, bo dość płasko w okolicach), ale muszę ogarnąć budżet po zakupach zegarkowych i innych, więc raczej w przyszłym sezonie, albo nawet za dwa.

 

i-kellys-thorx-10-2016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeszła zimę na x-calibrze przejeździłem, w fuelu mam nieco szersze opony i powinny być ok  :P

gdyby były fundusze to złożyłbym komplet 27.5+ ale aż tyle po śniegu nie jeżdżę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2000 zł To szczególnie polecam Gianta. Superior też coś ciekawego może mieć

 

Jutro zakładam. Owijka Gianta już wygląda słabo

843ed27ca5901ef0c874aa7b62cb76f9.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.