Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kolega miał racje

Co do bielizny jestem tego samego zdania. Zobaczę czy niezbędne miał odparzeń. Póki co mam zwykła bielizne. Spróbuję z bezszwową syntetyczna.

Może mieć normalne szwy, ale jak wspomniałeś - syntetyk z przyzwoitymi ściągaczami, bo właśnie rolujące się nogawki powodują obtarcia i odparzenia.

 

 

Kolega miał racje, a ja  jak do tej pory takowego blatu nie założyłem. W czasówce mam 53 :D Tak na prawdę wystarcza mi 50-ka, bo z reguły jeżdżę miękko, jedynie jak chce sobie porobić czasy po płaskim, to albo Gazelle z 52-ką, albo Koga pod czas z 53-ką.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suqub, a jak daleko masz do pracy ? Moze to się w ogole nie opłaca się przebierac ? :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 4,5 km. Zależy którędy jadę. Jak dla mnie opłaca się. Dużo wyższy komfort jazdy, pomimo niewielkiej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że idzie. 105 kg żywej masy ciała. Kondycja równa 0. Dodatkowe obciążenie w postaci plecaka.

 

Maszyna już dotarła @ecipeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, może przyszły tydzień ale to nic pewnego

105 kg - masz zamiar zbijać wagę czy zostawiasz jak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo byłoby zrzucić, jednak nie jest to główny cel. Nie zmieniając specjalnie diety, codziennie jeżdżąc do pracy zrzuciłem 5kg w 2 miesiące. Fajnie byłoby dojść do wagi 90. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się i kupiłem pierwszy rower szosowy, pochwałę się pojutrze, jak przyjdzie.

 

Zastanawiam się nad zestawem Shimano: pedały spd-sl pd-540 i buty RP 3, może ktoś używał i ma jakieś przemyślenia?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie zmieniając specjalnie diety

 

jeżeli masz dobrą dietę to ok ale jeżeli nie, to trzeba poprawić. To jak na siłowni - redukcję robi się w kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 4,5 km, to nie ma się co przebierać. Ja myślałem, że masz przynajmniej 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto. Zupełnie inaczej się czuje. A w pracy zdecydowanie nie chce siedzieć w tym w czym przyjechałem.

 

Jak uda się wybudować dom to będę miał 17 km

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś na szosie nieciekawą sytuację. Mianowicie zaatakował mnie pies.... Zwiałem komuś na posesję wskazując na krawężnikach bunny hopem... Nie wiem jak to zrobiłem..

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niezbyt ciekawie. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z swoich możliwości dopóki nie jest w stanie zagrożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem czy to do tematu o whisky czy tutaj ale wrzucam  :lol:

nie wiem czy bym jeździł ale na pewno chciałbym mieć, znalazłbym mu jakieś honorowe miejsce  :rolleyes:

handcrafted-with-glenmorangie-casks-clos

 

http://www.bikeradar.com/road/news/article/a-bike-frame-made-from-whisky-barrels-50797/?utm_content=buffer0405b&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesił bym w salonie i podziwiał. Wyjeżdżał bym tylko w niedzielę do kościoła przy doskonałej pogodzie. :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same opony, Vittoria Rubino  ;) 


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

... Nie wiem jak to zrobiłem...

Wjechałem pod Górę Parkową w Kudowie -Zdroju. No może nie do samego szczytu, trochę zabrakło kondycji, jak na pierwszy tego rodzaju podjazd. Potem na głównej ulicy złapałem gumę. Na szczęście 100 metrów od sklepu rowerowego :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjazd bardo fajny.

A ja dostałem prezent na 21 urodziny ( chociaż urodziny dopiero dwudziestego siódmego)

717a273f2a25fec522d00157bbc8ee98.jpg

 

Niektóre końcówki będą do rowerów przydatne. A i płasko oczkowe też mile widziane niekiedy.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Koval renomowana firma. A jakiej marki zestaw, bo na rękojeściach grzechotek nie mogę doczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,5 km - to się w ogóle idzie spocić ?! :);)

Oczywiście.... Jakieś 2 lata temu jeździłem tyle do roboty...

.

.

.

90% trasy - odcinek TT, reszta dojście do spoczynkowego HR. Ja aczkolwiek problemu zbytniego z poceniem sie nie malem, ale ci co próbowali łapać koło krótko mówiać nie wygladali. Kilka razy rabkiem oka udało mnie sie wypatrzyć hirosów w dzinach na " góralach" także ten. Zapewne chętnych , by tylu nie było, jednak no przyznajcie wstydem jest byc objechanym z Ukrainy.

 

 

 pedały spd-sl pd-540

 Buty muszą być ok, chociąż jak sie okaża uwierające po x km to i na to jest sposób, natomiast PD-R540, mam w kilku szosach i zdecydowanie moge polecić. Najstarsze maja za sobą ponad 10tysi i daleko im do rozkładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaido2

 

Dziękuję za opinię.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie jadę tempem typowym dla TT, ale się staram. Dzisiaj zdobyłem KOMa na mojej prywatnej trasie. Zw szedłem z 18 min na 11 w przeciągu tygodnia

 

Z każdym dniem coraz lepiej nogi podają. Gorzej z powrotem do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj złapałem się ma hol jakiemuś gościowi na szosie. Wyszło mi 45 km/h średniej na odcinku 8 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.