Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blunio

Ja wczoraj złapałem się ma hol jakiemuś gościowi na szosie. Wyszło mi 45 km/h średniej na odcinku 8 km

Wytłumacz laikowi, kto był pierwszy a kto drugi w tym peletonie ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem holowany. Drugi.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ja byłem holowany. Drugi.

Szkoda że nie trafiłeś na motocyklistę. Wyszło by więcej. :)

Ja pamietam taki obrazek, ze rowerzyści jeździli za motocyklem wyposażonym z tylu w taką jakby rolkę. Ale to chyba do treningu torowców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem.

 

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj rekordów nie biłem, nie dość że pod górkę to jeszcze pod wiatr  :P  czasami sie zastanawiam jak to jest, że zawsze wiatr wieje w twarz, nigdy w plecy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

"Biednemu zawsze wiatr w oczy" :)

Prawdopodobnie dlatego, ze jak wieje w plecy to tego nie zauważamy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie jadę tempem typowym dla TT, ale się staram. Dzisiaj zdobyłem KOMa na mojej prywatnej trasie. Zw szedłem z 18 min na 11 w przeciągu tygodnia

 

Z każdym dniem coraz lepiej nogi podają. Gorzej z powrotem do domu.

Komy nie mają przełożenia w tym co mnie akurat w tej całej zabawie interesuje, nie mają też realnego przełożenia jeżeli chodzi o ściganie, mogą co najwyżej pomóc ( mobilizacja, motywacja) w treningach czasowych i górskich. Będąc jednak na stravie jakieś tam mam. ;):) Niestety w wielu przypadkach  średnie z segmentów są powyżej 50km/h, a ja spiny aby iść w trupa kiedy nie muszę nie mam.

 

Szkoda że nie trafiłeś na motocyklistę. Wyszło by więcej. :)

Ja pamietam taki obrazek, ze rowerzyści jeździli za motocyklem wyposażonym z tylu w taką jakby rolkę. Ale to chyba do treningu torowców ?

Keiring, konkurencja torowa, ćwiczona w warunkach w jakich jest rozgrywana. Na szosie motorków się nie stosuje - rozprowadzenie i wyjście sprintera z za koła jest ćwiczone w realiach, czyli rozprowadzający, bądź 2-ch i wypuszczenie po zejściu ze zmiany, albo wyjście minimum 200m przed krechą. Sprinterzy w wielu przypadkach to także torowcy, u nas takim jest np Wojtek Pszczolarski.

.

.

.

Kilka razy zdarzyło mnie się trafić na motocyklistę, L-kę, autobus i wieźć ich na kole, czy odpalić strzykawę i im odjechać. :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mój tegoroczny zakup. Polecam wszystkim którzy lubią jeździć po niezbyt trudnym terenie. 

 

post-75044-0-79684700-1505567884_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny cube  :)

a ja dzisiaj pobłąkałem się trochę po lasach 

DSC_1708.jpg

 

oraz rozmówki leśniczego z amatorami drewna na opał  :lol:

DSC_1711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny cube  :)

a ja dzisiaj pobłąkałem się trochę po lasach 

 

 

oraz rozmówki leśniczego z amatorami drewna na opał  :lol:

 

Dzięki :) Twój Trek wymiata ale to inna kategoria niż mój Cube. 

Mojego Cuba sprowadziłem okazjonalnie z Anglii. Spełnia on moje oczekiwania w 100% ale zaskoczył mnie w jednym dosyć istotnym szczególe. Jak sądzicie? Czym może różnić się rower "angielski" od "tradycyjnego"?  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Na pograniczu polsko - czeskim :)

post-93944-0-37338300-1505577787_thumb.jpg

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Dzięki :) Czym może różnić się rower "angielski" od "tradycyjnego"?  :)

Calowe śruby ? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Hamulce są zamienione A dokładnie klamki. Ponoć ukłon w stronę motocyklistów.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś dużo tych cubów z anglii  :P  Kumpel też ma cuba z anglii, przewody zamienił żeby heble były po naszemu chociaż sam też lata na moto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackm, fajny. Dał bym mostek na negatyw i zamienił te klamki. I nim można na luzie jechać w ciężki teren :) z odrobiną wprawy.

 

Roszul.... Cudeńko :)

 

 

Myślę żeby do GT wrzucić jakieś mostek z dużym minusem coś tak z 15 stopni na minus i 90mm

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argon konkret maszyna  :)  chciałbym się kiedyś na takim przejechać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :) przyjechał bym się rowerem dh i TT :) Takie dwie skrajności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje. Tylny hampel z lewej, przedni na prawej klamce.

 

Dzieki egzo18, seria LTD Cuba jest naprawde godna uwagi.

Na poczatku z hamulcami byla masakra i mialem przekladac, po kilku tygodniach przywyklem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam, zajęty wekend.

 

taki ogólnikowy tekst ale wg idealnie trafiający w sedno, podpisałbym się pod nim ;)

https://www.1enduro.pl/gravel/#prettyPhoto

 

w zeszłym tyg korzystając z okazji, że miałem niedaleko do sklepu treka wpadłem pooglądać Domane. Grawelowa wersja poza budżetem, do zwykłej może udałoby się upchnąć 32c bo prześwitu tam za dużo nie ma. Siedziałem też na crossripie ale to juz bardziej przełaj pod zawody. W ostatni wekend września ma być demoday treka w Częstochowie, jak nie będzie padać to może będę miał okazję pokręcić trochę na Domane  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie, jak okaze sie, ze sie zaraziles ? Jeszcze sie pewnie fuelem nie nacieszyles :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuel jeździ pitu pitu jak na jego możliwości, może w październiku ruszy się gdzieś w cięższy teren. A jak jeżdżę sam to najczęściej asfalty, teraz w x-calibrze nabite 3 atm, w zeszły czwartek zrobiłem przeszło 60km (zawodowcem nie jestem, po 40km pod górki i pod wiatr miałem już dość :P) - niby xc pasuje i daje radę ale chciałbym gravela. Jak do podstawowego Domane weszłyby opony 32c to wiosną kto wie  :lol: 25c dla mnie to straszna żyletka, już nawet nie chodzi o wrażenie bo przyzwyczaiłem się już do 2.4 cala ale na dziurawym asfalcie słabo to widzę 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziurawym asfalcie jak nie ma wyrw, to trzeba mieć prędkość :) i nawet nie czuć. Mi się jedzie świetnie na 25mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.