Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Burns, Egzo, też tak myślę  :P

na razie lato, dość długo jest widno ale już dnia ubywa. Jeszcze chwila i znów zacznie mi brakować mocnego światła w las. Chociaż mam czołówkę na kask, daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest @ecipeci. Jak kraść to Mercedesy

A ja w końcu poniżej 100 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gratuluje u mnie waga praktycznie sie nie zmienila. ale za to w pasie 4cm w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu musiało to nadejść, praktycznie wszyscy maja ścieżkowce/enduraki na dużym kole, giant i tak długo się opierał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurczę, a ja mam chyba 15to letniego scotta i pewnie będę go miał już do śmierci. Ale przy mojej częstotliwości jazdy to aż grzechem byłoby wydawać kasę na nowy rower. Gratuluję Panowie fajnego hobby.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o recenzje. Z okazji utraty wagi postanowiłem to uczcić z Tesciem piwkiem i grillem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj las....

 

 

Vandit, super sprzęt!

A u Ciebie w nocy to nie ma dzikiej zwierzyny w lesie? Kupiłem sobie do jazdy po nocy czołówkę petzl, ale do lasu nie smigiam po nocy bo gdzie się nie ruszyć to pełno dzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak są dziki to nawet w dzień możesz na nie trafić, ja raz z kumplami trafiliśmy po południu na dwie lochy z młodymi, fartem poszły w swoją stronę a my w swoją 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Kwiato jest gotowy na wielkie tury ale z tym co pokazał jako pomocnik we Francji to czapki z głów. Szkoda że Majka nie zrobiła kilkudziesięciu sekund na ostatniej górze bo byłoby....


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zajawkowo tu wrzucę bo w temacie a potem wrzucę w odpowiedni dział :) Będę się pozbywał Canyona Roadlite al 7.0 2016 rok. Obecnie to jest 8.0. Pełna ultega 2x11, dt swiss 1600, continentale grand prix. Najwyzszy model. Waga 7,5kg w aluminium bez pedałów :) Rama S czyli wg producenta max 176. Ja mam 175 i jest na granicy ale bardzo wygodny. Mam dwa mostki 80 i 100mm. Stan bardzo dobry i świeżo po serwisie. Mam nawet karton transportowy, przydatna rzecz, komplet dokumentow i to itd. One maja chyba 6 lat gwarancji.

 

IMG_0920.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.