Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

No to pierwsze koty za płoty... Wczoraj przyjechaliśmy, dziś pierwsze kolometry na Costa Blanca. Ciut zimno, jak na to miejsce i porę roku, do tego momentami bardzo wietrznie. No ale było mega 😉 Nie licząc ostatniej dętki od Tubolito, z którą dziś musiałem się pożegnać 😉imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

IMG-20230227-WA0014-01.jpeg

IMG-20230227-WA0011-02.jpeg

IMG_20230226_193851-01.jpeg

Screenshot_20230227_152800_com.garmin.android.apps.connectmobile-02.jpeg

Rafał ekipy Betard Sparty Wrocław nie spotkaliście, jest akurat w Calpe? ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tommly napisał(-a):

Rafał ekipy Betard Sparty Wrocław nie spotkaliście, jest akurat w Calpe? ;)

 

😉 Od razu ich wypatrzyłem, głównie z powodu Taia Woofindena, który jest dość ...charakterystyczny 😉 Oni są w tym samym hotelu, co my 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

😉 Od razu ich wypatrzyłem, głównie z powodu Taia Woofindena, który jest dość ...charakterystyczny 😉 Oni są w tym samym hotelu, co my 😉

No proszę ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał o prasie do odprężania koła po wstępnym centrowaniu. Wygląda na to, że w Dandyhorse takowa jest, swoją drogą fajny materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spokojniej... Jutro odpoczynek dla moich kolan, bo ćwiczenie siły tutaj i jazda z kadencją 60 dają o sobie znać 😉 A przy okazji odpowidź na pytanie, ile potrzeba ludzi, żeby wymienić dętkę? 

IMG-20230301-WA0008-01.jpeg

IMG_20230301_115437-01.jpeg

Screenshot_20230301_153932_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

IMG-20230301-WA0000-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowódca, 3 operatorów i zwiadowca obserwator🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, petruss napisał(-a):

Dowódca, 3 operatorów i zwiadowca obserwator🤪

 

Prawda jest taka, że ja do tego typu tematów mam dwie lewe ręce... Mi by zajęło to 2h, no ale wszyscy już o obiedzie myśleli, więc się ulitowali i ogarneli to w 10 minut. Mi na pamiątkę została dętka Tubolito 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czas na podziwianie widoków, czy raczej jazda, jazda jazda...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, petruss napisał(-a):

Jest czas na podziwianie widoków, czy raczej jazda, jazda jazda...?

 

Jazda... To ekipa zdecydowanie jeżdżąca, część z nich coś tam się ściga, a ja chyba jestem jedyny, który ze ściganiem nigdy nie miał nic wspólnego... Na szczęście oni lepiej panują nad rowerami, więc robią zdjęcia i filmy w czasie jazdy... Ja ze swoją brylantową techniką, raczej unikam w tych okolicznościach przyrody robienia zdjęć. Tym bardziej, że płaskich odcinków jest tu relatywnie niedużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo tereny widać piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, petruss napisał(-a):

Szkoda, bo tereny widać piękne.

 

Cóż... Mojej partnerce tłumaczę, że dla przyjemności i odpoczynku do Calpe się nie wybrałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie teraz dętki? Ja jeżdżę na Vittoria lateksowych, ale trochę mnie wkurza to, jak szybko schodzi powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stierlitz napisał(-a):

To jakie teraz dętki? Ja jeżdżę na Vittoria lateksowych, ale trochę mnie wkurza to, jak szybko schodzi powietrze.

 

Nie, no do klasyki wróciłem. Butylowe od Continentala, choć w wersji Light. Więc .. czekam, aż te również j***ą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu w siodle... Dziś na galowo, bo Daniel zorganizował małą sesję zdjęciową z gościem, który na co dzień fotografuje World Tour. Jutro, dzięki kontaktom Daniela, możliwość przejażdżki z jednym z zawodników teamu Groupama FDJ 😉

IMG_20230303_123406-01.jpeg

IMG_20230303_163153_541-01.jpeg

IMG_20230303_101317-01.jpeg

Screenshot_20230303_153618_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już z czymś takim jeździć. Jeszcze nie dawno według przepisów nie można było. 

Choć wiadomo ludzie jeździli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w zasadzie coffe ride, do Morairy. Z małym akcentem, w postaci wspinaczki na Cumbre del Sol, a więc podjazd znany m.in. z etapów Vuelty. Pojechaliśmy tą trudniejszą trasą, więc jak Garmin zaczął mi pokazywać 21/22 % nachylenia to zacząłem żałować, że przyjechałem tu z zestawem 53/39 + 11-28... No ale jakoś przepchnąłem 😉 Jutro najpewniej najdłuższy podjazd na Costa Blanca, czyli Port du Tudons z La Vila Joiosa... 

IMG_20230304_120211-01.jpeg

IMG_20230304_133656-01.jpeg

IMG_20230304_120427-01.jpeg

IMG_20230304_120423-01.jpeg

IMG_20230304_120349-01.jpeg

IMG_20230304_124036-01.jpeg

IMG_20230304_111359-01.jpeg

Screenshot_20230304_153909_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Super widoki !!!

Dziś wreszcie zrobiło się naprawdę fajnie, bo już ciepło... Do tego po raz pierwszy od przyjazdu w zasadzie nie było wiatru... Super warunki do jeżdżenia 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał. Cebula się we mnie odezwała i przymierzyłem w sklepie, a kupiłem przez internet :D Zastanawiałem się też nad Rudym, ale jedyną różnicą (oczywiście poza ceną) była siatka.

 

 

MET - mój.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tommly napisał(-a):

Przyjechał. Cebula się we mnie odezwała i przymierzyłem w sklepie, a kupiłem przez internet :D Zastanawiałem się też nad Rudym, ale jedyną różnicą (oczywiście poza ceną) była siatka.

 

 

MET - mój.jpg

 

Dobry wybór 👌 Tadej jeździ w kaskach od METa. No i ja też 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.