Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, darekmp3 napisał(-a):

No i jak te kółka? Jakieś różnice w stosunku do Dandyhorse?

 

Hmm... Po powrocie z Hiszpanii tu u mnie znowu jest więcej jeżdżenia po płaskim, stąd moge już powiwdzieć, że różnica jednak ...jest 😉 To nie jest fundamentalna zmiana, ale mam wrażenia, że rower lepiej po prosti się napędza, koła lepiej niosą. Ale może jest i tak, że to efekt treningów w Calpe, bo teraz to nawet mój zimowy rower jakiś taki lekki się wydaje 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy.

Syn jeszcze się nie najeździł na rowerze 20 cali a już mi z niego wyrósł. Czeka nas przesiadka na 24 cale. Syn ma 8 lat z hakiem i zdecydowanie woli piłkę nożną niż rower ale coś jednak musi mieć pod ręką. Szukam jakiejś używki, sprzedam też jego poprzedniego 20 calowego krossa i cenowo wyjdę pewnie blisko 0. Przeglądając olx trafiłem na fajnie wyglądające i przyzwoite cenowo rowery kross hexagon. Tylko zastanawiam się nad opcją napędu - są zarówno z przerzutką z przodu (trzy blaty) jak i bez (napęd 1x8). Polecicie coś? Wydaje mi się, że takie 1x8 do kulania się po mieście i wycieczek po wałach powinno starczyć a przynajmniej nie będzie klikał co chwilę i skupi się na jeździe. 

 

Pozdrawiam!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie i ile będzie jeździł. U mnie syn jako 8 latek też miał rowerek na 24 .miał 3 blaty z przodu ale używał głównie środka lub najmniejszego w zasadzie przodu nie ruszał tylko tył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam aż zrobią heble drive by wire, najlepiej sterowane z smartfona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena proszę Pana, cena się zmieniła.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, szymar napisał(-a):

Koleżanki i Koledzy.

Syn jeszcze się nie najeździł na rowerze 20 cali a już mi z niego wyrósł. Czeka nas przesiadka na 24 cale. Syn ma 8 lat z hakiem i zdecydowanie woli piłkę nożną niż rower ale coś jednak musi mieć pod ręką. Szukam jakiejś używki, sprzedam też jego poprzedniego 20 calowego krossa i cenowo wyjdę pewnie blisko 0. Przeglądając olx trafiłem na fajnie wyglądające i przyzwoite cenowo rowery kross hexagon. Tylko zastanawiam się nad opcją napędu - są zarówno z przerzutką z przodu (trzy blaty) jak i bez (napęd 1x8). Polecicie coś? Wydaje mi się, że takie 1x8 do kulania się po mieście i wycieczek po wałach powinno starczyć a przynajmniej nie będzie klikał co chwilę i skupi się na jeździe. 

 

Pozdrawiam!

 

 

A nie lepiej poszukać coś na 26 cali z małą rama 🤔🤔🤔 zobacz i masz spokój na jakiś czas 🤔🤔🤔. To jest Giant 

IMG-20200913-WA0003.jpg

Przesiadł się z 20 na 26 też szukałem na 24 i znalazłem tego , przymiarka i jest git 🤗🤗🤗

Forumowicze tak przeglądam wątek i brakuje mi waszych rowerów, są trasy rowerowe gdzie pojechałem , czym jeździcie. " Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum "🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Forumowicze tak przeglądam wątek i brakuje mi waszych rowerów, są trasy rowerowe gdzie pojechałem , czym jeździcie. " Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum "🤗🤗🤗

Jeden z moich dwóch ;)

koga.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pokazywany 🤗🤗🤗.  Może kiedyś kupię Proflexa bo mi się bardzo podoba 

IMG-20220806-WA0007.jpg

39aff1b8af215ea3332c0c38029400a7--animals-school.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Cannon

20 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Forumowicze tak przeglądam wątek i brakuje mi waszych rowerów

 

IMG_20230323_084429_031.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi raz na szosie w tym roku! Oj rozleniwił się człowiek na stare lata...20230323_114639.thumb.jpg.548f0e827f84d7face0233e86429f5ce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mnie to nie dotyczy bo ja za cienki Bolek jestem, ale niektórzy z forum, jakby skorzystali z tego pomysłu, to by tam nieźle na podium zamieszali. Jest tylko jedno drobne ale. 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-03-23/usa-transplciowa-kolarka-wygrala-zawody-w-kobiecych-wyscigach-w-nowym-jorku/


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak zastanawiające, że w wieku 46 lat po zaledwie 5 latach treningu kosi młodą konkurencję. Nie sądziłem, że różnice potencjałów fizjologicznych w takim kolarstwie mogą być aż tak duże.

Gdyby to była jakaś konkurencja siłowa, to bym się nie dziwił. Ciekawe jaka to ranga zawodów i jaki czas miałaby zawodniczka z pro peletonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Stierlitz napisał(-a):

Ciekawe jaka to ranga zawodów i jaki czas miałaby zawodniczka z pro peletonu.

 

Ranga zawodów żadna, zawodniczki pro zmiotłyby go z planszy ;)

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi osiągnięcie, siła mężczyzny w klasyfikacji kobiecej a dodatkowo przy takiej kadencji pedałujesz nia siodełku gdzie nie przeszkadza przyrodzenie z jajkami. No i trochę masy też odpada ;) czysta fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2023 o 15:24, ecipeci napisał(-a):

 

W dniu 21.03.2023 o 18:22, Stierlitz napisał(-a):

Co się właściwie zmieniło poza wyrzuceniem haka?

 

W dniu 21.03.2023 o 19:06, souls_hunter napisał(-a):

Cena proszę Pana, cena się zmieniła.

 

Coś tam jednak się zmieniło, jak by się wygiął.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, domyślam się, że może nie być echa mojego postu, ale spróbuję.

Poszukuję wśród Was posiadaczy/użytkowników roweru/ów duńskiej marki PEDERSEN.

Posiadam dwa takie rowery z różnych lat produkcji.

Chciałbym nawiązać kontakt celem wymiany informacji i doświadczeń związanych z eksploatacją oraz użytkowaniem tych nietypowych i rzadko spotykanych rowerów.

Załączam przykładowe zdjęcie z sieci.

 

Pozdrawiam

Maciej

 

 

 

 

 

PEDERSEN  BLUE 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PULSTON napisał(-a):

Witam forumowiczów, domyślam się, że może nie być echa mojego postu, ale spróbuję.

Poszukuję wśród Was posiadaczy/użytkowników roweru/ów duńskiej marki PEDERSEN.

Posiadam dwa takie rowery z różnych lat produkcji.

Chciałbym nawiązać kontakt celem wymiany informacji i doświadczeń związanych z eksploatacją oraz użytkowaniem tych nietypowych i rzadko spotykanych rowerów.

Załączam przykładowe zdjęcie z sieci.

 

Pozdrawiam

Maciej

 

 

 

 

 

PEDERSEN  BLUE 2.jpg

Łał 😲😲😲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem to już deszcz mnie dopadł, a było tak ładnie.

 

 

IMG_20230325_110127~2.jpg

IMG_20230325_110902~2.jpg

IMG_20230325_110905~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, PULSTON napisał(-a):

Witam forumowiczów, domyślam się, że może nie być echa mojego postu, ale spróbuję.

Poszukuję wśród Was posiadaczy/użytkowników roweru/ów duńskiej marki PEDERSEN.

Posiadam dwa takie rowery z różnych lat produkcji.

Chciałbym nawiązać kontakt celem wymiany informacji i doświadczeń związanych z eksploatacją oraz użytkowaniem tych nietypowych i rzadko spotykanych rowerów.

Załączam przykładowe zdjęcie z sieci.

 

Pozdrawiam

Maciej

 

 

 

 

 

PEDERSEN  BLUE 2.jpg

Rany, jak się na tym da siedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.