Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

To nieźle jak na takie cacko .

A mi się po nocach śni cannondale :

http://www.cannondalebikes.pl/rowery/2016-gorskie/xc-race/f_si/f_si-hi_mod-team

 

 

Ale raczej będzie się mi tylko śnił . ;);)

 

Cena kosmiczna, pooglądaj YT, ceny są w miarę ok, ponieważ omijasz dystrybutora i pośredników. Ja akurat mam z carbonu tylko tylny wahacz. Zastanawiałem się nad carbo w całości ale różnica 0,5 kg. Pomijam kwestie strachu przy każdej glebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam straszną frajdę z przeróbek mojego superiora. Czekam na dniach na kierownicę ritchey i rogi .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pojawił się prawdziwy zegarek rowerowy :)

 

post-34848-0-01711600-1452339837_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ten podjazd 10 km  :wacko:  Rozumiem, że jeździsz na Rychleby?

 E tam, co to jest podjazd 10 km ;) Fakt, na Rychleby nie jeżdżę, bo raczej interesuje mnie śmiganie po asfalcie, ale w okolicach tamtejszych zdarza mnie się przejeżdżać. Od Vidnavy do Zlatych jest jakieś 20 i się czuje,  co prawda pociąg zmarszczek, ale  przy mocniejszym tempie dają już o sobie znać, a jak się dalej pociągnie do Osolblahy przez Kopę( czyli następne dwie dychy 457-ką z 6 km podjazdem o średnim nachyleniu ok 6%), to już dopiero fajnie jest i jeszcze ta myśl " do domu pozostało ci 70 km" :) Zatem nie ma co, tylko rąbać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ten podjazd 10 km :wacko: Rozumiem, że jeździsz na Rychleby?

Mam stosunkowo blisko, więc korzystam.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaido2 spróbujesz 10 km pod górę na 15 kg rowerze bez możliwości zablokowana dumpera to będziesz miał rąbankę ;)

Ja w tym roku przejechałem wybrzeże w 3 dni na mtb, byłem przygotowany i rozjeżdżony, a Rychleby i tak mnie dobijały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pojawił się prawdziwy zegarek rowerowy :)

 

image.jpeg

Co to za ustrojstwo ?

Można jakiś link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Bugatti Veyron też jest fajniejsze od Golfa GTI. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba brzydkie . ;) ;)

Ładny to jest McLaren F1. ;) ;)

Ale to temat o rowerach , więc nie odbiegajmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaido2 spróbujesz 10 km pod górę na 15 kg rowerze bez możliwości zablokowana dumpera to będziesz miał rąbankę ;)

Ja w tym roku przejechałem wybrzeże w 3 dni na mtb, byłem przygotowany i rozjeżdżony, a Rychleby i tak mnie dobijały :)

 Chyba nie. ;) Moja Koga to tak z 13 kila na luzie ma, a i cięższe kloce nie są mi obce ( nawet z amorem bez blokady, a takim robiłem sobie rundki po 70 km w noworoczne mrozy) ;)  zatem chyba nic by mi się specjalnie nie stało. Tegoroczne 18195 w tym wiele po górach ( treningowo) na wiele już pozwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, chciałem się tylko przedstawić :) A tak na poważnie to jak patrzę na rywalizację, czy treningi niektórych to ja jestem mały miki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy- dajcie jakąś propozycję.

190 cm wzrostu 75 kg wagi.nowy czy używany? Jazda z synem alejkami, drobne leśne wertepy ale czasami sam puszczę się żeby nerki lekko odbiło. Max kasa to jakieś. 2 tyś.

Nie mam pojęcia o rowerach stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, pytanie MTB, czy treking? 

 

MTB na większe wertepy, mocno pochylona niewygodna pozycja 

Treking na małe wertepy, rower turystyczny, pozycja bardziej wyprostowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba trening.a mtb - co oznacza skrót?

ps. amatorka co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobne pytanie jak Paweł ,  jaki rower do 1,5 tys , wzrost 176 , 86 waga , miasto codziennie do pracy  i odrobina lasu w weekend , w sklepie  rowerowym zaproponowano "damkę " unibike ale nie przekonano mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję ksawery:-)

Macie jakieś typy? Wskazówki? Dobre rady?

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z używkami wśród rowerów jest tak samo jak wśród zegarków, samochodów...., po prostu trzeba dysponować jakąś wiedzą. Ja na wertepy brałbym nadal szosę używaną ( jeżdże normalnie po brukach takimi itd)

 

Wróćmy do Was, a mianowicie przełaje były by ok, ale tu niestety będzie ta cena, zatem pozostają crossy i trekingi.

1,5 - 2 klocki z nówek to chyba w pierwszej kolejności Decathlon pozostaje, jakość/cena ok. Wejdźcie na ich stronę, pooglądajcie( są rozmiarówki ich ram w/g wzrostu i rowery), szukajcie treking, chyba że się który nie boi to fita ew szosę. ;) Dec prowadzi sprzedaż wysyłkową więc jak nie macie w pobliżu to nie problem, choć lepiej się do rowerów przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.