Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Trochę miejskiego gravela pod wieczór ☀️🚴

GarminConnect_20250416-201603.jpg

IMG_20250416_173934_1.jpg

IMG_20250416_175744.jpg

IMG_20250416_184036.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zegarkowo_rowerowo

Dubel 😉

IMG_5865.jpeg

IMG_5875.jpeg

 

IMG_5898.jpeg

Edited by zegarkowo_rowerowo

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minut temu, Burns napisał(-a):

Fajny cudak, cena NIE.

 

Podobno strasznie sztywny, jak nie gravel. No i dopasiony osprzętowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Burns napisał(-a):

Fajny cudak, cena NIE.

 

główka jakby się ze ścianą zderzył :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wjechały nowe opony, otworzyły się nowe możliwości. 35 mm wystarcza już na szutrowe drogi.
0fde10237448b1819f5b3ac300fbfdfb.jpg
d06b6d2cb5b082aa40bfbb8a84b2aa4c.jpg
6c66a4027a1702aa2257d0b1f7f34481.jpg
960169cb9ca394f17c0c1b3360d2874f.jpg
e21d30e46ecea0ffb7792610649fbf45.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zegarkowo_rowerowo

Wesołego Alleluja 🐣🐇🐣

IMG_5970.jpeg

IMG_5969.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i cała energia z sałatek i pierników poszła w waty 🐣☀️🚴🤣

IMG_20250421_163005.jpg

IMG_20250421_092324_2.jpg

IMG_20250421_084215.jpg

IMG_20250421_104317.jpg

IMG_20250421_145539.jpg

IMG_20250421_150516.jpg

Edited by sanik

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

wrzuć jeszcze kilka nic nie wnoszących do tematu samojebek na tej stronie bo coś mało jak na ciebie, raptem "tylko" 5 szybko licząc ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zegarkowo_rowerowo
6 minut temu, ecipeci napisał(-a):

wrzuć jeszcze kilka nic nie wnoszących do tematu samojebek na tej stronie bo coś mało jak na ciebie, raptem "tylko" 5 szybko licząc ;) 

 Zgłoś to do moderacji 😉

 

A z innej beczki, to zapewne nafutrowany Pogi wygrał wczoraj Strzałę Walońską, po ataku na Mur de Huy. W niedzielę „La Doyenne”, kończąca tryptyk ardeński, której Pogi (oczywiście nafutrowany) będzie zapewne faworytem 😉

IMG_6061.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 Zgłoś to do moderacji 😉

 

A z innej beczki, to zapewne nafutrowany Pogi wygrał wczoraj Strzałę Walońską, po ataku na Mur de Huy. W niedzielę „La Doyenne”, kończąca tryptyk ardeński, której Pogi (oczywiście nafutrowany) będzie zapewne faworytem 😉

 

kiedyś jeszcze jako fidelio można było wywnioskować że jesteś z tych co często do kościoła uczęszczają ( nic mi do tego ) - nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu też się zgłasza do moderacji ? ;) 

to tak w kwestii porównania bo tu o nic innego nie chodzi jak tylko o UMIAR 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zegarkowo_rowerowo
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

kiedyś jeszcze jako fidelio można było wywnioskować że jesteś z tych co często do kościoła uczęszczają ( nic mi do tego ) - nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu też się zgłasza do moderacji ? ;) 

to tak w kwestii porównania bo tu o nic innego nie chodzi jak tylko o UMIAR 


Ja z Tobą w polemiki wdawać się już nie zamierzam, bo to sensu większego nie ma. I na tym skończmy. I jak wyżej, zawsze pozostaje Ci zgłoszenie do moderacji, w czym podobno dobry jesteś 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):


Ja z Tobą w polemiki wdawać się już nie zamierzam, bo to sensu większego nie ma. I na tym skończmy. I jak wyżej, zawsze pozostaje Ci zgłoszenie do moderacji, w czym podobno dobry jesteś 😉

w temacie jak wyglądamy było to samo, tutaj to samo, tam ci jakoś wytłumaczyli tutaj nie dociera a różni się to tylko nazwą tematu

do moderacji zgłaszałem, że wrzucasz post pod postem bo regulaminu forum chyba też nie czytałeś

z tego co się orientuje to kaszubi są bardzo uparci ale żeby aż tak ? ;) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.