Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel do przełaja to lekkie szaleństwo :) najeździłem się już ostrym w życiu.

1x11 przód 38 tył 11-32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość musi mieć dużo samozaparcia o optymizmu ale jak widać to procentuje, cały czas aktywny i życie toczy się dalej.

a tu jeszcze jeden, widoki powalają, jazda też ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xQ_IQS3VKjA

Popapraniec, irytuje mnie pózniejsze uzalanie się nad takimi jak zginą...

Powinni placić jakieś kaucje na koszty zeskrobania ich z podłoża.

Fiuty szafujace wlasnym zyciem.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petenci NFZ czekają w kolejce do lekarza po 5 lat, nie maja czasu na takie fanaberie jak jazda zlebem na rowerze....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popapraniec, irytuje mnie pózniejsze uzalanie się nad takimi jak zginą...

Powinni placić jakieś kaucje na koszty zeskrobania ich z podłoża.

Fiuty szafujace wlasnym zyciem.

haha tak po prawdzie to każdy wkraczający na polską drogę jest fiutem szafującym własnym i przy okazji czyimś życiem  :lol:  no chyba że jest się kobietą

 

a tak na serio - kto się użala? gość ma taką pracę, RedBull mu za to płaci, widać po malowaniu kasku. Jakby odpadł ze skały to filmu nikt by nie widział, RedBull zapłaciłby za zeskrobanie go ze skał i tyle, szukali by następnego śmiałka  ;)

 

trochę odbiegając od rowerów - jeżeli chodzi o poziom hardcoru - level max, najbardziej ekstremalny sport świata. Ilu zginęło? Who cares. Ładne widoki

 i drugi mój ulubiony filmik

 

mogę oglądać bez końca, wingsuit nie dla mnie ale skydiving mi się marzy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kombinacja przełożeń nie dla mnie. :)

Na długich podjazdach nogi by mi do d**** wlazły. ;)

U mnie korba 24-38 i kaseta 11-36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro wspominasz o "ptakach" to co myślicie o tym śmiałku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj masz rację, nie mogłem się oprzeć!!! :P Skok bez spadochronu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kombinacja przełożeń nie dla mnie. :)

Na długich podjazdach nogi by mi do d**** wlazły. ;)

U mnie korba 24-38 i kaseta 11-36

 

ale ja pamiętam góralem śmigasz, a ja zamontowałem ten zestaw w przełaju, jak będzie ciężko pod górkę to z przodu wyląduję 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podpowiedź cie mi co robić z nogami w trakcie kiedy nie pedaluje. Dać 8m odpocząć i cały ciężar wspierać na ramionach i 4ech litrach czy wspomagać się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mtb, też takie kombinacje zakładają. Na wyścigach to wygląda tak, że do pewnego momentu jedzie, a potem już biegnie :) wszystko się rozchodzi o wagę. W enduro, to standard. W xc już prawie też... Ale jak ktoś śmiga rekreacyjnie z zacięciem wycieczkowicza lubiącego pojechać w las w ciężki teren i na trasę asfaltem, to nie. ;)

Najnowsza grupa do xc sram eagle 1x12

http://portal.bikeworld.pl/multimedia/foto/medium/SM_XX1_EAGLE_Drivetrain_Gold_Side_M_49d3d.jpg

Korba30 albo 32 albo 34 albo 36 albo 38

Kaseta 10-50 ( cena kasety prawie 450 ojro)

Cena całego orła, to około 6k zł :)

Taka ciekawostka. :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm trochę dziwne pytanie. jak lecisz z górki to siedzisz na siodełku a nogi opierasz na pedałach i odpoczywają, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asfaltem?

Wręcz leżę na kierownicy i dokręcam :) Jak już nie dokręcam, to utrzymuje pozycję.

Tyłek na siodle.

W terene sprawa ma się oczywiście inaczej.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podpowiedź cie mi co robić z nogami w trakcie kiedy nie pedaluje. Dać 8m odpocząć i cały ciężar wspierać na ramionach i 4ech litrach czy wspomagać się?

Zostawić nogi na pedalach a w wolnej chwili napisać zalegle smsy :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest oczywiste, dlatego zapytałem. A szydery z waszej strony się nie boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba Ty czujesz kiedy mięśnie się rozluźniają czyli mają chwilę spokoju  :P lecąc z górki "na luzie" czasami lekko kręcę ale jest to kręcenie w powietrzu ale rzadko się zdarza żeby jechać z górki i nie kręcić :lol:  Wg zasady powinno się chyba kręcić cały czas a odpoczynek powinien odbywać się w strefie regeneracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O I piękna merytoryczna odpowiedz. Dzięki. A tak przy okazji. X-Caliber 7 coraz laskawszym okiem na mnie patrzy. Piękna maszyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś śmiga rekreacyjnie z zacięciem wycieczkowicza lubiącego pojechać w las w ciężki teren i na trasę asfaltem, to nie. ;)

 

Ścigać się nie planuję :) raczej też rekreacyjna jazda. Korbę miałem 46/36, przełożenia 46x11 i tak bym nie wykorzystał :) Uprościłem rower, na asfalt przełożenia są OK, jak w terenie będzie za twardo to na wiosnę wskoczy mniejszy blat an korbę. 

 

Ta kaseta z 50 to niezły wynalazek :)

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetki z pełną świadomością zostawiłem na ramie mimo niewygody takiego rozwiązania Ale raz zależało mi na klasycznym wyglądzie a dwa kolarskie klamkomanetki (super wygodne) są baaardzo drogie. A połykanie kilometrów na takim rowerze to czysta przyjemność :)

Są manetki i manetki. Wcale to nie musi byc niewygodne. Klikowe 105-ki - nawet nie trzeba gdziekolwiek patrzeć, się schylac, cudować... klikło, na bank weszło.....

Zestaw najtańszych klamkomanetek Shimano to jakieś 320 pln, Microshifta jeszcze tańsze.  7s z kasetą górską spokojnie zaspokoją wiele potrzeb.

 

Lubię jak jest ciężko.

 

 

To sobie interwały rób, większa radocha i progres.

 

10 letni to jeszcze nie zabytek :)

 

Ale 10-letni wegielek - z tym jest różnie. O ile nie mam obaw do stali to do karbonu takowego podchodziłbym z dystansem.

Czujnik na tylnym kole jest dokładniejszy, bo przednie zawsze "myszkuje" i zawyża dystans.

 :D O ile?

 

Wystarczy , że machniesz się o 1mm wklepując do licznika... 100 km z takimi danymi to ci dopiero wymyszkuje :D

 

domyślam się, że jesteś facetem więc po pierwszym zdaniu opisu roweru podejrzewam, że może Ci nie spasować ;)

 

 

mi to ogólnie od razu nie pasowało - szosa a tu brak baranka, rama jakoś dziwnie opada  :lol:

Nie no wymiekam. Po prostu rower typu fit, - nic nowego. Babol na stronie - też nic nowego. Ramy w tego typu rowerach mają najczęściej geo crossowe( choć są takie co mają praktycznie szosowe) z uwagi na bardziej wyprostowaną sylwetkę i prostą kierę, więc ta dziwnie opadająca rura.... ja p...  - wysoki sloping po prostu , by uzyskać zamierzony efekt. Rower jest jak najbardziej męski.

Szosa nie oznacza, ze musi być baranek, jest wiele rowerów tego typu które z uwagi na zastosowanie  go nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.