Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie większość ludzi jeździ za twardo, więc wskazanie poprawnej kadencji nawet na jakiś czas byłoby korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Dużo moich znajomych, nawet jak ze mną jadą, to mówią " po co ty tak kręcisz " a potem jest płacz i zgrzytanie kolan.

Warto się nauczyć jedzić z wysoką kadencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik na tylnym kole jest dokładniejszy, bo przednie zawsze "myszkuje" i zawyża dystans.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie na lewiznę :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć czujnik kadencji, ale póki co działa stary licznik to odpuszczę. Są jednak dwa wyjścia. Wkręcę się na tyle, że kupi i juz albo żona odziedziczy. Pulso metr tez super sprawa, ale w GPS chyba już bym nie wchodził. A jakie marki liczników byście polecał? Sigma? Polar? Coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDO, prosty GARMIN Edge 500 też jest fajny,


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Co myślicie o takim Colnago.

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/colnago-world-cup-105-cyclo-cross-bike-2016/rp-prod149468

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie przełajówka. Rozglądam się za czymś i sam nie wiem. Tutaj trochę cienko z wyposażeniem, w szczególności hamulce i widelec, ale ta cena. No i co by tu nie gadać, to jednak Colnago.

Z wszystkiego co do tej pory obejrzałem najbardziej podchodzi mi Kona Jake the Snake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tej cenie znajdziesz coś lepszego. Colnago jest tu tylko z nazwy, produkują to i tak w tym samym miejscu co Gianty i inne marki. A dopłata za nazwę jest tu spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Co myślicie o takim Colnago.

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/colnago-world-cup-105-cyclo-cross-bike-2016/rp-prod149468

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie przełajówka. Rozglądam się za czymś i sam nie wiem. Tutaj trochę cienko z wyposażeniem, w szczególności hamulce i widelec, ale ta cena. No i co by tu nie gadać, to jednak Colnago.

Z wszystkiego co do tej pory obejrzałem najbardziej podchodzi mi Kona Jake the Snake.

Te Colnago w tej cenie to żadna okazja. Teraz większość nowych modeli jest na tarczach. Jeżeli jednak nie zależy ci na tarczówkach i podoba Ci się Kona Jake the Snake to mogę sprzedać moją, wisi już kilka miesięcy w domu bo przesiadłem się na przełaja Fuji na tarczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się co najmniej dobrze. Juz wiadomo dlaczego tyle kosztował. Wszystko stabilnie się trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stabilność jest znakomita.

Spokojnie można walić młotkiem gdyby było trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie większość ludzi jeździ za twardo, więc wskazanie poprawnej kadencji nawet na jakiś czas byłoby korzystne.

Utrzymanie dobrej kadencji tez trzeba wytrenować.

Potem przychodzi czas na miernik mocy :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabytkowy już giant gsr i szosa/przełaj podkładana własnoręcznie:

Rama - chyba Romet Orkan

Kierownica - Rayleigh

Klamki - weinmann z dodatkowymi dzwigniami

Manetki Shimano 600 nie indeksowane mocowane na ramie

Korba i blaty Shimano 105 42/52(stary typ)

Wolnobieg suntour trekingowy

Przerzutki - przód tymczasowo jakies shimano Tyl shimano 600 tricolor z krótkim wózkiem

Mostek nrd-owski krótki

Na razie na trekingowych oponach

 

Żona na starym Batawusie Mohawk przerobionym ma zwykłe przerzutki

 

Syn do tego sezonu na FSM Orlik

Córka na jakimś chiński badziewiu Ale przejmie Orlika (po przemalowaniu) a młodemu zimą coś na 20" poskładam

Edytowane przez Ratman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że jesteś facetem więc po pierwszym zdaniu opisu roweru podejrzewam, że może Ci nie spasować ;)

 

 

rower typu fitness stworzony specjalnie z myślą o kobietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trollu specjalnie milczałem

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to ogólnie od razu nie pasowało - szosa a tu brak baranka, rama jakoś dziwnie opada  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie coś crossowego na sztywnym widle.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić jakąś czapkę i jakieś "rajtuzy" bo mi wczoraj 4 litery owiało.

 

Ja jeżdżę na oponach o szerokim bieżniku i ze spuszczonym lekko powietrzem co by w krótszym czasie wydatkować większą pracę.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapeczkę to proponuję np. lokalnie patriotycznie od Winaar http://winaar.com/

Przyzwoite spodnie to Attiq. Bez rewelacji, ale cena/jakość jest ok.

 

To nie lepiej i przyjemniej po prostu jechać szybciej zamiast sobie utrudniać jazdą na flaku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolarki są fajne.. Kwestia dobrania ramy. Do amatorskiej jazdy poskładałem sobie na ramie turystycznej - nie tak zwartej/krótkiej jak typowa współczesna kolarska rama. I jest wygodnie. A "baranek" znacznie mniej obciąża nadgarstki niż prosty "monkey bar" jaki mam w góralu.

Manetki z pełną świadomością zostawiłem na ramie mimo niewygody takiego rozwiązania Ale raz zależało mi na klasycznym wyglądzie a dwa kolarskie klamkomanetki (super wygodne) są baaardzo drogie. A połykanie kilometrów na takim rowerze to czysta przyjemność:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.