Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

W szosie mam fulcrumy.

W mtb mam dt ( koła systemowe dt Swiss m 1900 spline ). Złego słowa nie powiem na koła dt mtb ( na fulcrumy też złego słowa nie powiem ). A nie oszczędzam tych kół tłukąc je po korzeniach , błotach itp.

Teraz pierwszy raz je centowałem na przebiegu 2000 km i to tylko dlatego, że dostały podczas gleby .

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 15 km po poligonie. B)

Czuję to w kościach, chyba trochę się rozleniwiłem ostatnio :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szosie mam fulcrumy.

W mtb mam dt ( koła systemowe dt Swiss m 1900 spline ). Złego słowa nie powiem na koła dt mtb ( na fulcrumy też złego słowa nie powiem ). A nie oszczędzam tych kół tłukąc je po korzeniach , błotach itp.

Teraz pierwszy raz je centowałem na przebiegu 2000 km i to tylko dlatego, że dostały podczas gleby .

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Podczas gleby w większości przypadków trzeba centrować od strzału bocznego.

Wiesz, moje chińskie swift arriv na joytechach jakieś 160pln za komplet, też tłuką jak szalone po wszystkim i też im nic nie jest.

Łożyska w DT kończą się statystycznie po 4kkm, to stanowczo zbyt mało.

 

Revolta piszę jak jest, pomijam kumpla co stale ma jakieś jazdy z tymi kołami, ale wszyscy moi kumple mają autoryzowane serwisy i często mogę sobie co nie co pooglądać. Wiele o tych cudownych DT jest na szosie jakby ktoś chciał sobie poczytać.

 

Ja dzisiaj 15 km po poligonie. B)

Czuję to w kościach, chyba trochę się rozleniwiłem ostatnio :huh:

Wziąłem dzisiaj kumpla na opolskie Roubaix, żeby trochę techniki podłapał na kraterach.

https://www.strava.com/activities/1538112649

I to ja rozumiem, cieszył się jak dziecko, była też tempówka przez las i do chaty jakieś 10 km.

A wczoraj luźna wycieczka :]

https://www.strava.com/activities/1536207415

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaido ale co 4 tys i klekaja lozyska tak .? Wymiana lozysk i dalej jazda i jest ok tak ? Kejne 4tys ... W moim przypadku jak sie nie opier..... to 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaido2, po tym jak ten rower leciał to i tak małe uszkodzenia poszły. Klamka hydro, centra, i kiera krzywa.

Już sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaido ale co 4 tys i klekaja lozyska tak .? Wymiana lozysk i dalej jazda i jest ok tak ? Kejne 4tys ... W moim przypadku jak sie nie opier..... to 2 lata

Spoczko, 1 łożysko do DT 9 dyszek, komplet dobrych łożysk które przejadą 30 tysi do normalnych piast na maszynach 80 pln. Raz na 2 lata może zaboleć, ok, ale po co jak w ogóle może nie boleć :)

 

@Kaido2, po tym jak ten rower leciał to i tak małe uszkodzenia poszły. Klamka hydro, centra, i kiera krzywa.

Już sprawy :)

Nie ważne jak leciał, a jak uderzył. Wystarczy, że raz pod kątem i już może być centra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skrót myślowy. Odbijał się jak ping pong .

 

Cholera ... tylna piasta ma 4 łożyska . Przednia dwa . To jest pół ceny moich kół.... Nawet więcej

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nie robiłem, na pierwszym krzywy horyzont, na trzecim ucięty wierzchołek, drugie ujdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla ecipeci żeby nie pier**lił, że Wlkp jest płaska jak patelnia, bo * jest ;) całe szczęście mnie tam nie ma ;)dcc4a9abb999ff6b2a0194364725d099.jpg

b00900a52821f9a7710145a64d085d45.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato w pełni B)

 

Tour de Ukraina ? :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dobry wyjazd

post-81019-1525102179,1491_thumb.jpegpost-81019-1525102185,5264_thumb.jpegpost-81019-1525102191,2524_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tour de Ukraina ? :)

 

Tour de Sułoszowa (40 km od Krakowa) ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe koleczka zalozone

 

085caf2b74f9cbdcmed.jpg

 

Piasta dt350 na prostych szprychach powinna glosno "tyrkotac" czy raczej cicho w czasie jazdy jak sie nie kreci korba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, u kumpla dt chodzi głośno ale mój bontrager jeszcze głośniejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu tak tylko tyrkota cicho . moze inaczej chodzi piasta na prostych szprychach przez jej inna budowe co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dt chodzi jak karabin maszynowy .

 

Kolejne 50km dziś na szosie wpadło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje e1900 terkoczą i lubię ten dzięk. Taka średniawka do zajebistości ;) sa filmy więc sobie posłuchaj ale fakt, ze słyszałem głośniejsze np e*thirteen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tu tyrkocze ale dosc cicho myslalem ze bedzie glosno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest na forum jakiś użytkownik Treka X-Caliber 8 lub 9 mający ok. 195cm wzrostu? Chodzi mi o wrażenia z jazdy, jak geometria itp. Niestety nie mam się gdzie przymierzyć do tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.