Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

łe to na tym nie można se przyciąć komara ;) - bez sensu takie coś w domu ;)

a poważnie to uważaj, bo jakbyś poleciał na tą szybę z PRLu w drzwiach to jesteś pozamiatany na amen ....

Edited by Burns

Jak już jedziesz to nie ma opcji takiej .

Podczas ruszania możesz polecieć. Ale co najwyżej w tył. Praktycznie niemożliwe z tego co zauważyłem byś poszedł w przód .

A jak spadniesz z rolek na bok, to się zwyczajnie zatrzymasz .

Wsadzilem też na to górala, ale z terenową oponą to dźwięk jak startujący samolot :D

Edited by egzo18

co przenosi napęd na przednią rolkę ? i co jakbyś tak mocno skręcił kierownicą, że koło spadłoby z przedniej rolki a tylne pozostałby nadal w rolkach

Napęd przenosi taka jakby guma . Pasek gumowy.

Nic się nie stanie . Zlecisz na bok. Miałem taką sytuację .

Spadłem na bok jednym kołem , na oba , w tył.

Bez spd to bezpieczna zabawka z odrobiną refleksu .

Edited by egzo18

Zaczynam składać lekkiego sztywniaka na ramie on-one Maccatuskil Carbon 29er (ramę już mam), planuję wsadzić również sztywny karbonowy widelec. Z tych dostępnych znalazłem Kinesisa Maxlight https://www.kinesisbikes.co.uk/Catalogue/Forks/Mountain-Bike/MAXLIGHT-BOOST.

Macie może jakieś inne propozycje widelców? Ze względu na priorytet niskiej wagi całości raczej biorę pod uwagę tylko sztywne karbonowe. Budżet - okolice 350 euro.

A ja się poważnie zastanawiam, nad zakupem jakiegoś małego składaka, na małych kołach.

Rower coś w podobie do tego tutaj:

categoryHeader_2538_1.jpeg

Chodzi o to, że łatwo można go złożyć, włożyć do auta (nawet małego). Auto mona zaparkować wówczas w dowolnym miejscu. Wydaje się być to fajny sprzęcik spełniający oczekiwania.

Swoją drogą, jak ktoś tak planuje użytkować rower, to powinien się też zastanowić nad jakąś formą ubezpieczenia. Proponuję sprawdzić np https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-rowerowe

Edited by wpalnik

Nie wiem jeszcze co to warte bo promocja była, ale kto pamięta burzliwą dyskusję nadal kontynuuje krucjatę przeciw 100% poliester eb6494e441033b9634d4a758b209b607.jpgb6c22885c770fb87655d034fd665b84a.jpg

U mnie słonko świeci i sucho na asfalcie. Może uda się wyrwać z domu i trochę pokręcić. Wszyscy bardzo galeriach to powinno być pusto na ścieżkach :D

Edited by cowall

Guest PrezesPolski

Cinelli Saetta Radical+  Lipce Reymontowskie, w trakcie wycieczki  z Izabelina do Opola. Fotka z września, obecnie koła Mavic Aksium zastąpiłem DT Swiss RR411 z piastami DT 240S i szprychami Sapim d-light.

post-107328-0-00230900-1544874108_thumb.jpg

Takie plotki chodzą po informacji, że Sky już nie będzie inwestowalo w kolarstwo.

A u mnie tak było wczoraj....

post-99519-0-56893100-1544968711_thumb.jpg

Przyszły ciepłe rękawice, spodenki endury też dotarły, kumpel odebrał rower. Trza było potestować. Ponad 26km. Jestem zadowolony :D i czekam na prawdziwy śnieg.