Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że widelec jest taki sam ale reki nie dam sobie uciąć. Gravel to bardzo luźne określenie. Moja ma dopisek grvl ale dla wielu nigdy gravelem nie będzie bo nie ma miliona mocowań, opony 40c też nie wejdą. Ale jako endurance z nieco szerszą oponą sprawdza się idealnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szosa to jak byk endurance, ale giant trzyma się , że szosa to ma być szosa i więcej niż 28mm nie wsadzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje wygrzebane z sieci jednoznacznie wskazują na to że między Domane Gravel a zwykłym Domane różnica występuje w oponach, malowaniu i hamulcach. Jako, że pogoda marna to to czego nie wyjeźdźę siłą rzeczy wysiedzę przy kompie.

Tak naprawdę jak się ociepli kumpel jest skłonny pożyczyć mi swojego speedstera na jakiś tydzień abym wyrobił sobie zdanie. Będę wiedział czy opony 32mm mi wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pozytywnie zaskoczony 35c. Piach (może nie luźny ale jednak) czy ostatnio dość spore błoto - rower idzie jak przecinak. Chociaż wystarczy lekko odciążyć tył i koło się ślizga czego na kostce z mtb nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japrd jakie katowniki

ogólnie to 3/4 było lądowane na tylne koło. Wg mnie najładniej wylądował Cannondale - fakt, że tylne koło dużo szybciej opadało ale nie było zatrzymania ruchu z przodu i łamania widelca. Filmik ciekawy, ktoś po nim stwierdziłby czy lepszy horst czy virtual?  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerowa powtarzalność .

Za każdym razem inaczej lądował.

Ale ładnie to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wnioskuję, że każdy rower tego typu w obecnych czasach to jeden ch*j. Liczą się już tylko umiejętności a nie sprzęt. I on to udowodnił. Wszystkie rowery nie były zestrojone pod niego. Może Santa i później od Pivot... Poza tym samochód ma 1,5m świry skaczą wyższe rampy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest .

Też zależy jak miał zawieszenie ustawione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to myk 3f4867134be477bc0660def853ecde4c.jpg97947e4651b48dd10fad609de118c3b5.jpg2c4ea44275e3c8239bb388fd2d421385.jpgfd8715bc63ea9f7487d147f4d015305a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo - jak grube opony tam wejdą w te uchwyty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem, 2,4 praktycznie nie wchodzą w żadne miejskie czy te które mają przy hotelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem, 2,4 praktycznie nie wchodzą w żadne miejskie czy te które mają przy hotelach

A tych uchwytow nie buchnal:) wlasnie gdIes z miasta lub hotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tych uchwytow nie buchnal:) wlasnie gdIes z miasta lub hotelu

stały bez celu to pożyczył, odda jak przestaną być mu potrzebne  :lol:

 

a ja bawię się w drukarza - rok temu powstało banjo z alu, do kompletu miała być łyżwa z napinaczem łańcucha ale w sumie jest ona nie potrzebna. Tak czy inaczej było to projektowane "w powietrzu", po przymiarce wyszło, że łyżwa byłaby kompatybilna tylko na paru małych koronkach i dużym blacie. Może kiedyś przeprojektuje łyżwę i wtedy ją założę  ;)

IMG_20181229_161502.jpg

 

dla przypomnienia - alu banjo

DSC_1819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28334-0-07805000-1546099041_thumb.jpg

 

Zaryzykowałem i nie żałuję: Lazaro Trek Senatore V3. Na pełnym Alivio, za 1440 PLN. Świetna opcja nawet na dłuższe wypady. Od biedy na nieco gorszy teren, choć tutaj zdania naukowców są podzielone... ;) W końcu to trek. Zdjęcie ze strony producenta.

 

Edytowane przez mrosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem, 2,4 praktycznie nie wchodzą w żadne miejskie czy te które mają przy hotelach

W miejskie to już czasem 2.25 nie wejdzie.

Pomijając efekty gięcia tarczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu kto jest ptoducentem tego roweru? ;) (ja wiem, ale nie powiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lazaro Trek Senatore V3 ;)

 

Firma Lazaro. Model Trek Senatore v3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tak. ;). Wymieniłem tylko siodełko. Mega wygodny rowerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś marnie, bez weny dzisiaj ledwo 23 km...

 

 

IMG-20181230-111810-501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.