Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

A od czego są weekendy? Zawsze można gdzieś wyskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już to raczej Jeffsy bym wybrał z YT :)

Mi możesz niewierzyć, zwłaszcza że podchodziłem do sprawy jak Ty - papierkowo, czyli niby bardziej wszechstronny, zwłaszcza że sam się śmiałeś z Wlkp. Całe szczęście wyprzedały się. No i musiała być Capra i to był strzał w 10. I z kim później nie gadałem na Jeffsy żałował, że nie kupił Capry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemasz @suqub. Rower w specyfikacji fabrycznej ad 2015 czyli Ace 9000 na Roval 64. Kupiony w tym roku jako leżak magazynowy.

Z rowerami jest - jak widzę ;) - podobnie do zegarków. Okazje zdarzają się rzadko a częściej są to podpicowane niby oryginały bez dokumentów.

Jeżdżę w okolicach Łodzi, mamy sporą grupę czasami 50 kolarzy - zapaleńców i niedziele są "dla nas". Jestem średniakiem kondycyjnym w śród tej rzeszy. Najstarszy ma ponad 80 lat i nie jest dla niego problemem 100.

Szukam teraz dwóch MTB -29-er, nie jest łatwo znaleźć coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do YT - też sie zastanawiałem nad Jeffsy a Fuelem, wybrałem fuela. Teraz mając rower na asfalty i szutry wziąłbym caprę, tym bardziej, że jak ja kupowałem fulla to nie było capry 29, w treku na duży kole był tylko węglowy Slash za taczkę pieniędzy. Dzisiaj wybór w 29er na dużym skoku jest sporo większy. A nawet jak 27.5 - to i tak wolałbym kupić caprę jako drugi rower, no chyba że gravel idzie do ludzi  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś z fuli terez to najbardziej giant leży ..

Transe szczególnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniacie/serwisujecie v-brakei, to czym smarujecie piwoty? Jakieś rekomendacje?

Tylko ja tym nie chcę lecieć w kosmos a wymienić proste vbrake w leciwym rowerze, żeby podnieść bezpieczeństwo (bo stare już styrane strasznie - całe hamulce, nie klocki)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kosmos nie polecisz, ale jak hamulce beda niesprawne to gwiazdy mozesz zobaczyc :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kosmos nie polecisz, ale jak hamulce beda niesprawne to gwiazdy mozesz zobaczyc :)

 

Zaznaczyłem, bo znam ogólną tendencję na forach do gadżeciarstwa. 

Chcę po prostu porady czym to posmarować, bo wiem że trzeba.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towot i tyle, chyba nie chcesz stosować jakiegoś specjalistycznego smarowidła do wysoko obciążonych podzespołów  ;)

smar miedziany niby nie jest dobry tam gdzie jest alu. Może być coś z teflonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towot i tyle, chyba nie chcesz stosować jakiegoś specjalistycznego smarowidła do wysoko obciążonych podzespołów  ;)

smar miedziany niby nie jest dobry tam gdzie jest alu. Może być coś z teflonem. 

 

No i spoko. chciałem się po prostu dowiedzieć, czy sa jakieś specjalne rzeczy potrzebne, ale jak zwykły najzwyklejszy smar stały da radę, to już luz.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokie kapcie założone, w miejsce spd nowe platformy. Zimowe rękawice w drodze. Pasowało by w weekend pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem trenażer magnetyczny .

Kupiłem rolkowy. :D

Może się nie zabije na tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem właśnie magnetyczny... może nawet pojeżdżę kilka razy do lata ;)

Zwift mnie nie jara specjalnie, wolę słuchawki i jazda (przy prędkościach powyżej 40km/h robi się głośno) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relację co i jak... tylko weź się na to wdrap w spd :D

Jak użyję swojego więcej niż 10x do wakacji, to pomyślę o czymś co nie wymaga koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie magnetyczny nudził . Miałem tacxa booster przez rok . Bardzo dobry trenażer . Ale rolki są lepsze od Elite .

 

Z pewnością nagram kamerą sportową naukę jazdy na tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam przy sukiennicach (wg Wiki z 1914r  :P )

IMG_20181208_174206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tym, że miłościwie nam panujący przebąkują coś o tym, że będą chcieli wprowadzić jakieś formy obowiązkowego ubezpieczenia dla rowerzystów. Coś na kształt takiego ubezpieczenia które posiadają kierowcy samochodów czy jednośladów. Może ida fajna, pytanie czy wypadków rowerowych jest aż tak dużo, że trzeba wprowadzać jakieś dodatkowe OC. Kolejna sprawa to jak weryfikować rowerzystów pod względem posiadania takiego dodatkowego ubezpieczenia OC?

Pytam, bo powinno być promowane dobrowolne doubezpieczanie się, zwłaszcza,że jak sie patrzy na https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-rowerowe to koszta takiego ubezpieczenia nie są zbyt wysokie.

Edytowane przez wpalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.