Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zulu


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem przed chwilą kauczuk 2-częsciowy. Ufff jaka ulga. Koperta jest super wyprofilowana i świetnie lezy na nadgarstku pod warunkiem że do niego dolega deklem. Więc jednak postaram się załatwić ten nasz pasek w wersji 2-częsciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlufki materiałowe czy stalowe ? Pojawią się problemy z długością paska.

 

nylon_20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeleciał mi ten wątek koło nosa, ale muszę przyznać, że piękny Wam Koledzy zegarek wyszedł- faktycznie trzeba trzymać kciuki, aby tylko teraz niczego nie schrzanili.

Aż z ciekawości zobaczyłem jak tam lista zapisów wygląda i widzę, że na rezerwową nie ma sensu się wpisywać, bo szans chyba nie ma żadnych, aby załapać się na limitkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zobaczyłem jak tam lista zapisów wygląda i widzę, że na rezerwową nie ma sensu się wpisywać, bo szans chyba nie ma żadnych, aby załapać się na limitkę :(

 

Ale jest szansa załapać się na wersję baz limitacji w nieco niższej cenie od sklepowej ;) więc może warto się zapisać. Ja zdecyduję jak tylko będę znał finalną wersję nielimitowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer
  •  

    Nielimitka bardzo fajna ,ale jednak forumowiec ma większą moc :)

     

    nie zgadzam się z tą opinią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość zdjęcia ( przy sztucznym świetle )Tak koperta dolega na kauczuku do nadgarstka. Jest super komfortowo:

 

9a1p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jak możesz to wklej zdjęcie na gumie z przodu. Będzie widać jaka jest przerwa pomiędzy teleskopami a kopertą.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość zdjęcia ( przy sztucznym świetle )Tak koperta dolega na kauczuku do nadgarstka. Jest super komfortowo

 

W sumie rzeczywiście wygląda ładniej. A może zaproponować jakieś dwie wersje :ph34r: Podstawową w cenie i jakąś dodatkową za dopłatą? Jedna w stylu NATO/ZULU, a druga w stylu sport/rally? A może guma? :unsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, guma do chrono ?? Bez sensu. W limitce będzie materiałowy i to się już nie zmieni. W Nie limitce będzie skóra dziurkowana.

 

Przerwa miedzy kopertą a kauczukiem to tylko 1mm. Nie trzeba tutaj nic zmieniać. Otwory na teleskopy są w optymalnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nie limitce będzie skóra dziurkowana.

 

OK. To ja tylko dopytam jeszcze, czy te dziurki w nielimitce będą czerwone, jak na wizualizacji? I czy byłaby ewentualnie możliwość dokupienia/zamówienia wersji takiego paska (dziurkowango) w innej kolorystyce (zbliżonej do limitki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nylon_20.jpg

 

Ooo to! To! To!

Dokladnie o takim myslalem.

Szlufki metalowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość zdjęcia ( przy sztucznym świetle )Tak koperta dolega na kauczuku do nadgarstka. Jest super komfortowo:

 

9a1p.jpg

Swietnie bedzie z dzielonym paskiem!

Lezy perfekcyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. To ja tylko dopytam jeszcze, czy te dziurki w nielimitce będą czerwone, jak na wizualizacji? I czy byłaby ewentualnie możliwość dokupienia/zamówienia wersji takiego paska (dziurkowango) w innej kolorystyce (zbliżonej do limitki)?

 

Postaramy się aby były czerwone.

 

Nie, nie było by takiej możliwości. Chyba, że wszyscy zdecydowali by się ją dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to! To! To!

Dokladnie o takim myslalem.

Szlufki metalowe.

+1

Po przemyśleniu sprawy, nielimitka bedzie lepsza bez trapezów, ale czymś bym ją jeszcze ożywił, może coś na bezelu  (ale poczekam jeszcze na finalną wizualizację).

Co do szlufek w limitce to koniecznie metalowe jak na zdjęciu wrzuconym przez Emre no i dziurki najlepiej tez obszywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja już wszystko wiem. A co myślicie o bezelu i jego kącie pochylenia ? Jest dość mocno pochylony. Ma to taką zaletę że jak o coś się zaczepi zegarkiem to się ślizgnie. Łatwiej ( gładziej) chowa się zegarek pod ubranie. Ale ja bym wolał gdyby jednak nie był aż tak mocno pochylony. No ale do Was decyzja należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Ciekawe jak by wyglądał na Maratacu...no ale zawsze można sobie dokupić samemu . Limitka piękna nawet nie wiecie jak żałuję że się nie dobiłem ( moja żona mi mówi że jestem psychol .....)

post-65726-0-31020300-1384882287_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a jak sprawuje sie mechanizm. Jakies obserwacje czy po prostu przyzwoity kwarc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki taki Maratac jest fajny ale i drogi. A chiński zamiennik może pękać, chodź nie ma pewności ze te Marataki to nie z Chin są :D :D a ktoś tylo dokłada sporą marżę w Europie.

 

Koronka pracuje lekko i pewnie, data zmienia się prawidłowo, pozycje wyczuwalne. Chwyt koronki pewny.

Duża sekunda chronografu na połowie tarczy trafia w kreski na połowie nie. Raczej tego się spodziewałem. Zwrócę uwagę producentowi może uda się to poprawić. Przyciski chrono działają w porządku, oczywiście nie klikają jak w mechaniku , w kwarcach chodzą miękko.

Dekla jeszcze nie otwierałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz do otwierania ale zablindowany dekielek na amen, a imadełko do przetrzymania zegarka nie pasuje mi ( przeszkadzają przyciski chrono ) Nie chce sobie zrobić mega rysy na deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Jak się porysuje to nie szkodzi i tak wezmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja już wszystko wiem. A co myślicie o bezelu i jego kącie pochylenia ? Jest dość mocno pochylony. Ma to taką zaletę że jak o coś się zaczepi zegarkiem to się ślizgnie. Łatwiej ( gładziej) chowa się zegarek pod ubranie. Ale ja bym wolał gdyby jednak nie był aż tak mocno pochylony. No ale do Was decyzja należy.

 

Moim zdaniem, po kilku Twoich zdjęciach, bezel to najmocniejsza strona zegarka, o czym już chyba pisałem.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super.

Bezel wygląda ok ale ty masz sampla więc podejmij decycję :)

A co do paska to tak jak jest pisane dzielony może być właśnie jak ten Gerlach co Emre pokazał. A jak będzie miękki to będzie super leżał. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny wyszedł. AR tez solidny. dzięki QV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.