Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

i_ds

VintageWatch1, czy miał ktoś styczność z tym sprzedającym ??

Rekomendowane odpowiedzi

to samo miałem napisać

duże dokładne zdjęcia a wszędzie syf nawet wokół szkła


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, przestrzegam przed tą sprzedającą.

 

Zakupiłem łącznie 6 zegarków na przestrzeni 2 lat  - ceny różne - wiadomo licytacja, ale obserwując uważnie te aukcje, mam wrażenie, że cena jest podbijana, przez zaprzyjaźnionych allegrowiczów.

 

Kupowałem SEIKO i Citizeny - z każdym z zakupionych zegarków było coś nie tak i były to poważne usterki - zalania, wylanie baterii, uszkodzony balans / cewka itp.  mimo iż opis i zdjęcia zachęcały do zakupu, nie było żadnych wzmianek, iż zegarek działa nieprawidłowo .

 

4 z zakupionych zegarków - zwrócone do sprzedającego

 

Zdjęcia - dużo i raczej dobre, ale zrobione w taki sposób aby nie pokazywać ewentualnych mankamentów.

 

Opisy - upiększone - nie oddające stanu faktycznego.

 

Ogólna obsługa - Pani chamska i bezczelna. Przy kontakcie telefonicznym, wręcz na mnie się wydzierała ( nazwać tego inaczej nie można ) - robi problemy przy zwrocie - zna się '' najlepiej '' na wszystkim.

 

Zegarki, które zwróciłem pojawiły się z powrotem na aukcjach w bardzo szybkim czasie - nie sądzę, żeby usterki zostały usunięte.

 

Co prawda kusi czasem bo pojawiają się ciekawostki - ale ja już więcej nie zaryzykuję


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje pojawiają się regularnie - kończą się prawie zawsze w niedziele - zaraz dochodzą nowe - nie wiem czy idzie to przez jakiś ''manager'' ale z reguły od niedzieli do wtorku wysyp nowych przedmiotów.


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarze leży Dynamic, przynajmniej będziesz wiedział co kupujesz .


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam. Swego czasu kupiłem Enicara, który okazał się wybrakowanym automatem. Pani twierdzi, że się nie zna, a zegarki ma po tacie, który był zegarmistrzem. Opisy piękne, ale rzadko mają coś wspólnego z rzeczywistością. Zegarki mają ukryte wady, zdjęcia zakłamują rzeczywistość. Jak już kupować zegarki via internet to najlepiej u Nas na bazarku.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, tam. Ja wolę na allegro. Natomiast nigdy u profesjonalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem u VW1 jedną omegę constellation cal 5xx, gold cap. Zegarek wg. mnie w bardzo dobrym stanie, chodzi u mnie już 2 lata. Zapłaciłem ok. 1550 zł co mnie zaskoczyło że nikt nie podbił.

Pozdrawiam krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich, zarówno jak u SA oraz u innych sprzedawców którzy co chwile mają NOSy na sprzedaż, to norma. Kiedyś obserwowałem dłuższy czas ich ofertę - i nagminnie pojawiały się te same zegarki, które oczywiście były licytowane. Zapominają później Ci kupujący wystawić komentarza, i się okazuje, że co tydzień ma 20 sprzedanych aukcji, a miesięcznie dochodzi jej 10 nowych komentarzy, albo i mniej. A przy pytaniu dlaczego jeszcze raz jest wystawiona ta aukcja pojawia się odpowiedź - "mieliśmy dwie sztuki" :). Zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej robią to samo - tu jakiś exona, sprzedany w lutym 2016 i znowu w kwietniu, te same foty, ten sam zegarek, chyba:

dzisiaj: http://allegro.pl/exona-automatic-25-kamieni-elegancki-zegarek-ideal-i6099522110.html

post-83825-0-82526300-1460912583_thumb.jpg

 

w lutym: http://allegro.pl/exona-automatic-25-kamieni-elegancki-zegarek-ideal-i5986834624.html

post-83825-0-54966600-1460912617_thumb.jpg

 

napisałem do nich, czy to ten sam zegarek, ciekaw jestem odpowiedzi ...

 

Odpowiedź nadeszła szybko - brak wpłaty, w sumie nawet logiczne wytłumaczenie.


Co nas nie zabije, to nas wzmocni (i postarzy  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tam nie kupowałem, co najwyżej przeczytałem ten wątek (i podejrzane opisy aukcji). Ja nie ryzykowałbym takiej sumy w takim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt często wracających zegarków na aukcje sugeruje, że ceny są sztucznie podbijane, ale negatywów zaledwie kilka i żadnego świeżego, możevjednak warto?


Co nas nie zabije, to nas wzmocni (i postarzy  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie kolegę radimirrr1'a. To, że zegarki ponownie wracają może świadczyć o tym, że ktoś kupił, zaniósł do zegarmistrza okazało się ,że coś nie tak i zwrócił po 14 dniach. Oglądałem zdjęcia innych egzemplarzy z kalibrem 854 i mam trochę wątpliwości co do nazwijmy to stanu/wyglądu mechanizmu, rdza/nalot na elementach które w innych mechanizmach są czyste. Może wystarczy czyszczenie, nie wiem zastanawiam się. Dobrze by było gdyby fachowiec się wypowiedział .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, mnie to śmierdzi sztucznym podbijaniem ceny, jak mie pójdzie w dobrej cenie to lepiej przebić i wrócić za jakiś czas. W tym roku kilka tak zegarków zrobili, wystarczy wpisać w google tytuł licytacji i wychodzi, że to samo ten sam sprzedawca oferował chwilę wcześniej. Nie wiem, czy przyjmują zwroty, ale to mie jest nowy sprzęt..


Co nas nie zabije, to nas wzmocni (i postarzy  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmują. Kupiłem tam 3 zegarki- stan był zgodny z opisem, mechanizmy rownież w porządku. Jedynie mam wrażenie, że zdjęcia były robione aby uwypuklić zalety a nie pokazać pewne wady - w jednym zegarku mam jakby pękniete szkło- że jest to hesalit i wymiana to jakieś max pewnie 20 zł to nie robiłem z tego zagadnienia.

 

Obserwuję ich aukcję od dawna i moja rada jest dokładnie czytać opisy - jeśli czegoś nie jesteś pewien to najlepiej telefon/mail i wyjaśnić.

 

Poza tym pośród allegrowych firmowych sprzedawców jest to jeden z tych, których darzę w tym momencie zaufaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to godny zaufania sprzedawca, ale dwie minuty rozmowy telefonicznej wystarczyły mi, żeby skutecznie mnie przekonać, aby niczego tam nie kupować. Agresywna werbalnie, chamska wręcz kobieta odmawiająca odpowiedzi na pytanie o pochodzenie zegarka, który na ich aukcji wystawiony został w cenie ok. 700% poniżej rynkowej. Sorry, ale ja podziękuję. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję że kupiłem od nich ostatecznie troszkę innego Junghans-a (Trilastic)

Zegarek przyszedł sprawnie, a wygląd "na żywo" zgodny z opisem na aukcji.

post-91814-0-33775900-1473431998_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To co mnie najbardziej zastanowiło w przypadku VW1 to jego pozytywne komentarze.

Proszę zwrócić uwagę, że 90% komentarzy ma taką samą treść: Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

 

Jestem nowy na forum i proszę o poradę. Zastanawiam się nad tą aukcją:

http://allegro.pl/omega-seamaster-600-reczny-naciag-zadbany-zegarek-i6673443699.html

Czy to kolejna powtórka z rozrywki i ten zegarek jest znowu na allegro, bo chyba już widziałem jakiś czas temu te zdjęcia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest treść komentarza sugerowana przez allegro, dzięki temu kupujący nie muszą wymyślać własnego, klikasz tylko "pozytywny", "ok" i komentarz wystawiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie wiedziałem.

Nadal podbijam pytanie o zegarek z linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś grube mi się wydają napisy... ale że się nie znam na Omegach, to nie będę się mądrzył. natomiast nie trzeba się na Omegach znać, żeby widzieć, że koperta mocno spolerowana, a dekiel dramatycznie (chyba, że to kwestia prześwietlenia zdjęcia). tak czy inaczej ładne foty + kwiecisty opis = będzie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy wydaja się byc po retuszu, werk czysty.

Niemiły kontakt [kobieta]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.