Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hiroki

ehhh ci kierowcy BMW z ułańską fantazją

Rekomendowane odpowiedzi

A kto mnie zabroni z pastowanym kabanem po lesie chodzić, a? :lol:

 

EDIT: Jedno mnie wkurza - oczywiscie BMW w tytule


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

EDIT: Jedno mnie wkurza - oczywiscie BMW w tytule

 

W czym problem ?. BMW to przecież porządna firma. Co Ci Bawarczycy takiego zrobili, że ich tak nie lubisz ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym problem ?. BMW to przecież porządna firma. Co Ci Bawarczycy takiego zrobili, że ich tak nie lubisz ?.

 

Chodzi o to, że ja ich lubię. Nawet bardzo.

Wkurza mnie taki sposób pisania, z jakim na co dzień się spotykam w necie i nie tylko. Jeśli ktoś wywinie jakiś numer jadąc peugeotem, fordem, czy dacią, to nie ma marce samochodu słowa w tytule. Ale jeśli "numerant" jedzie BMW - na bank przeczytamy tytuł "Bmw to, Bmw tamto..."

To takie przyprawianie gęby tym samochodom, a właściwie ich kierowcom


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, że swego czasu była to ulubiona marka naszych rodzimych gangsterów - obowiązkowo w "black" kolorze.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes też ;). Nie tylko w czarnym kolorze, bo srebrnymi też jeździli ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam tylko tych z BMW :P


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeździła czarna wołga... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czegoś tu nie rozumiem:

"Przez kilkanaście minut policjanci tłumaczyli mężczyźnie, że to nie do końca śmieszne... Mieszkaniec stolicy w końcu zrozumiał i przeprosił."

 

Jak to w końcu zrozumiał? Czy to że facet jest w mundurze daje mu prawo bycia arbitrem w sprawie żartów? Za co przeprosił?

 

 

"Za swój "żarcik" został jedynie pouczony, ale i tak nie uniknął mandatu. Będzie musiał zapłacić 200 złotych za niewłaściwe przewożenie ładunku w części osobowej. Po zmyciu ketchupu i schowaniu peruki 39-latek ruszył dalej."

 

Dziennikarzyna który to pisał powinien zostać karnie wysłany na wykłady z logiki

albo tylko został pouczony, albo dostał mandat

biedna sierota nie rozumie słowa "jedynie"

 

Jakie "niewłaściwe przewożenie"? Ktoś może podać konkretny paragraf kodeksu drogowego?

 

Z tej całej informacji - jeśli jest prawdziwa - unosi się smród państwa policyjnego


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz.... Akurat Policja w PL nie należy do specjalnie czepliwych ( ja nigdy mandatu nie dostałem )....i to jest raczej WADA. Gość nie zdawał sobie sprawy albo własnie zdawał sobie sprawę że na pewno znajdzie się ktoś kto potraktuje to na serio i to zgłosi. Na pewno się z tym liczył z mandatem także...ale ma rozgłos...i pewnie o to chodziło pewnie wygrał z kumplami piwo że będzie jutro rano na czołówkach gazet :P

 

Natomiast bagaż jeśli wystaje poza bagażnik to powinien być oznaczony czerwoną wstążką...przynajmniej tak było kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Policja w PL nie należy do specjalnie czepliwych

 

Oczywiście, że nie należy do czepliwych. Wyjątkiem jest wydział ruchu drogowego


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie należy do czepliwych. Wyjątkiem jest wydział ruchu drogowego

 

Tu także poniżej normy europejskiej. Jak się klient nie stawia i nie cfaniakuje to najczęściej kończy się na upomnieniu.

No chyba że poważnie nabroi...będzie wyprzedzał na pasach, przekroczy prędkość o ponad 50km/h itd

W takich Czechach czy na Ukrainie instytucja upomnień nie istnieje :D

 

Są mniejsze miejscowości w PL gdzie Policja szuka.....haków aby załatać kasę ( tak jest nie tylko w PL )....ale generalnie im większa aglomeracja tym przychylniejsza Policja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu także poniżej normy europejskiej. Jak się klient nie stawia i nie cfaniakuje to najczęściej kończy się na upomnieniu.

W takich Czechach czy na Ukrainie instytucja upomnień nie istnieje :D

 

No to chyba mamy odmienne doswiadczenia....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Za swój "żarcik" został jedynie pouczony, ale i tak nie uniknął mandatu. Będzie musiał zapłacić 200 złotych za niewłaściwe przewożenie ładunku w części osobowej. Po zmyciu ketchupu i schowaniu peruki 39-latek ruszył dalej."

 

Dziennikarzyna który to pisał powinien zostać karnie wysłany na wykłady z logiki

albo tylko został pouczony, albo dostał mandat

biedna sierota nie rozumie słowa "jedynie"

 

Te lekcje zdecydowanie przydałyby się Tobie skoro widzisz tu jakąś niezgodność ;)

Za żarcik nie dostał mandatu i został jedynie pouczony, ale mandat dostał za niewłaściwe przewożenie ładunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak jest, ale jaj przekroczyłem znacznie prędkość w swoim bmw i zostałem złapany na suszarkę

kiedy podchodził do mnie policjant już liczyłem punkty i karę

on mnie tylko upomniał i grzecznie poprosił żebym tego więcej nie robił

potem jechałem i długo myślałem nad tym co właśnie się stało .

Teraz za każdym razem jak cisnę przypomina mi się ta sytuacja i noga sama odskakuje .

Wydaje mi się że zostałem dłużnikiem tego policjanta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz za każdym razem jak cisnę przypomina mi się ta sytuacja i noga sama odskakuje .

Wydaje mi się że zostałem dłużnikiem tego policjanta :)

Tobie pomogło coś takiego, inny jak dostanie mandat to tego policjanta ma za sk...a. A najlepsze są gadki że dostało się mandat bo policja stała, a nie że się zapier...o B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadzicie ze moja historia brzmi nieprawdopodobnie???

 

przekraczam znacznie , łapie , Poucza i życzy szerokiej drogi .

 

ktoś pomysli takie rzeczy nie w Polsce i będzie miał racje

 

Bo u nas jadę z Lublina na Włodawę wyskakuje dwóch oszołomów małolatów z suszarka z krzaków, ja po hamulcach i oni nie zdążyli chwycić bo chyba w krzakach nie działała, albo ja wiem.

Zatrzymuje się na poboczu oni na suszarkę potem na mnie i gestem ręki nakazują odjazd :)

Po co maja czas marnować jak jest norma do wyrobienia na dziś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.