Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2013: ROLEX Cosmograph Daytona Platinum

Rekomendowane odpowiedzi

W 2013 roku mija pięćdziesiąt lat od momentu, kiedy światło dzienne ujrzała pierwsza Daytona. Oto co na tę okazję przygotował Rolex.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest parę rolexów, które można by było założyć, ale tego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam takie samo zdanie, jak koledzy wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki se...liczyłem na coś ładniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta Daytona! A byłaby jeszcze fajniejsza gdyby miała bezel w kolorze czarnym, ten brąz mi jakoś nie do końca pasuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegareczek jest po prostu brzydki brąz połączony z bladością zawsze kojarzyć się będzie z rozwolnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja , brazowego bezela z jasno niebieska tarcza ? :wacko: . Brzydki jak cholera


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo sw. krystyno, chyba zatrudnili designera z Atlantica :) Rolex chyba czuje sie bardzo pewnie na rynku skoro pozwala sobie na tak paskudne eksperymenty ;) Braz w zegarku to moze owszem ale nie ten odcien i nie w tym zestawieniu. Zegarek wyglada poprostu tanio i bez polotu :(


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami - zegarek mało urodziwy. Na początku nie mogłem uwierzyć, że to Rolex... Ale wygląd to nie wszystko i moim zdaniem zabieg jest celowy. Wyobraźcie sobie rok 2080 i takiego "kwiatka" pośród innych zegarków (które są do siebie mniej lub bardziej podobne). Gwarantuję Wam, że inwestycja się opłaci :)

To nie ma być model na rękę, tylko do kolekcji. Utwierdza mnie w tym również waga całości.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka słaba i mdła. Sama daytona jest całkiem zgrabna i ciekawa jak na propozycje Rolexa.

Kobiecy ten zegarek w takiej kolorystyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jak patrze na zdjecia, to dla mnie ten zegarek jest chyba jakąś pomyłką kolortstyczną... albo sie nie znam :wacko:

Jednak wiem jedno - bede go oceniac na zywo, bo niejeden Rolek na zdjeciach wygladal "obciachowo", ale po wzieciu do reki i ewentualnym przymierzeniu okazywal sie zarąbisty, wiec - musze poczekac na ostateczny osąd B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie kolorystyczne ok, akceptuję :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu mnie zaskoczyles :blink:

Robie w grafice od ponad 15 lat i to wlasnie polaczenie mnie zabilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam. Jeszcze niedawno wszystkie rolki wydawały mi się wieśniackie.

Ale jak przymierzyłem suba na rękę... to mi się coś odmieniło...

Dlatego wolę już nie oceniać po zdjęciach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wyglada poprostu tanio i bez polotu :(

 

Co jak co, ale tanio to on nie wygląda, a już na pewno nie na żywo. Mnie się nawet podoba, chociaż za serią Daytona raczej nie przepadam.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda męska jest od dawien dawna znana z połączeń brązu i odcieni niebieskiego/błękitnego. Często spotkać można zestawienie garnituru i koszuli bądź krawata w takiej kolorystyce. Osobiście uważam, że to bardzo dobre połączenie kolorystyki, zwłaszcza na wiosnę. Świetnym uzupełnieniem powyższej garderoby będzie właśnie Daytona Platinum. Mnie się podoba, choć zgadzam się z przedmówcami że to raczej model do sporadyczny niż codzienny.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no ta kolorystyka jakas taka

...pierwsze co pomylalem to ze on damski jest

... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zestawienie kolorystyczne, jak widać po wpisach, jednym pasuje innym nie. Moje pierwsze wrażenie po zdjęciach z Basel - tarcza bajeczna, bezel ok. Połączenie nie powala. Ale jak to z zegarkami bywa, żeby postawć kropkę nad i trzeba pomacać. Ile zegarków prezentowanych na świetnych zdjęciach, nie obroniło się podczas tesu nadgarstkowego? Tu właśnie jest moc Rolexa. Przypominam sobie czekoladową Daytonę. Wersja z ciemną tarczą na pasku, z cearamicznym bezelem - rewelacyjny zegar. Tak jak nie przepadam za złotem w zegarkach, w tym przypadku mógłbym złamać zasadę. Do pokonania jest tylko 100 k pln ;). Wracając do platynowej Daytony, slusznie zauważył autor, że obcowanie dane będzie nielicznym. Cena i waga to dla licznej grupy miłośników, bariera nie do pokonania. Zegarek podoba mi się coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym się podoba innym nie. Mi się akurat średnio podoba. Gdyby miała czarny bezel to wyglądałaby zupełnie inaczej. Jedno jest pewne - i tak będą je kupować :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolka trzeba oglądać na nadgarstku.....wtedy te brzydale zamieniają się w " o całkiem ładny zegarek". z rozmowy w salonie rolexa ....duża cześć kupujących daytona to kobiety; choć platyna może zniechęcić (ciężar), to chodzenie w szpilkach tez pewnie nie należy do najwygodniejszych :D


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.