Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

acetabular

rolex explorer I

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy lubi co innego :)

Powtórzę się, ale mi z całej kolekcji widzi się(na dzisiejszy dzień, bo za miesiąc czy rok kto wie ;) )- tylko Sub i Explorer I i II(ale tylko czarny). Reszta nie podoba mi się w ogóle.

Jeśli myślisz nad jedynym i uniwersalnym zegarkiem, a po przymiarkach na placu boju zostały tylko Ex I i biała dwójka, to ten drugi na pewno nie jest uniwersalnym zegarkiem.

Także ja na Twoim miejscu nie wahałbym się ani chwili i jednak postawił na sprawdzoną klasykę- tak, tą nudną klasykę :lol::P czyli pierwotnego faworyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych opinii, że na żywo wyglądają źle, skoro Tobie się podobają, to znaczy, że wyglądają dobrze :) Każdy ma inny gust, a takie opinie tylko niepotrzebnie mieszają Ci w głowie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych opinii, że na żywo wyglądają źle, skoro Tobie się podobają, to znaczy, że wyglądają dobrze :) Każdy ma inny gust, a takie opinie tylko niepotrzebnie mieszają Ci w głowie.

Michał, z całym szacunkiem, ale nie znam drugiej osoby na forum, która byłaby bardziej opiniochłonna od Ciebie ;) więc nie wiem skąd u Ciebie takie twierdzenia

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, z całym szacunkiem, ale nie znam drugiej osoby na forum, która byłaby bardziej opiniochłonna od Ciebie ;) więc nie wiem skąd u Ciebie takie twierdzenia

Ale co ja mam do tego ? Ja kupuje zegarek ? Nie wiem po kiego grzyba napisałeś tego posta i co on wnosi do tematu.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to "po kiego grzyba" pisałeś, że opinie innych mieszają w głowie ?


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mieszają. Zważywszy na fakt, że kolega stwierdził, że na żywo wyglądają bardzo dobrze.

 

Będziemy teraz kontynuować tą bezsensowną rozmowę?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał wyraźnie "co sądzicie", zatem również uważam rozpoczęta przez Ciebie dyskusje za bezsensowną ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie koledzy, przecież admin i tak Was posprząta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spokojnie :). Wszystkie opinie są dla mnie cenne i za nie dziękuję. Szczególnie, że zakup jest poważny. Na pewno racja jest ze ex 2 nie jest tak uniwersalny jak jedynka. Być może chwilowo się zauroczylem. Natomiast dalej twierdzę, że jedynka jest wspaniała. A propos milgaussa, jest super. Mierzylem i z zielonym szkłem i zwykłego czarnego. I jest moc! Być moze faktycznie odpuszcze ex2 i postaram się wybrać między ex1 a milgaussem. Choć przyznam, że łatwo nie jest. Jestem pewien, ze jakkolwiek zakończy się ta sprawa, nie bedzie to mój ostatni rolek. Oczywiście mówię to w perspektywie 10 lat :). Cholera trudna decyzja! Dlatego tym bardziej dziękuję za Wasze zaangazowanie i pomoc w klaryfikowaniu decyzji. Muszę to zrobić na zimno, zeby nie zalowac. Stąd moje rozterki wylewam Wam :)..

Pozdrawiam Michał.

Ps. Ex1 czy Milgauss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex1 bardziej stonowany i zarazem bardziej uniwesalny, Millgauss bardziej "młodzieżowy" :) Stawiam na Millgaussa.

 

Karol, nie ja zacząłem tą bezsensowną rozmowę tylko Ty, pisząc tego głupokowatego niewnoszącego nic do tematu posta :

Michał, z całym szacunkiem, ale nie znam drugiej osoby na forum, która byłaby bardziej opiniochłonna od Ciebie ;) więc nie wiem skąd u Ciebie takie twierdzenia

Zważ, że ja pisałem do autora tematu, a Ty zacząłeś pisać do mnie.

 

Z mojej strony to wszystko.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex1 bardziej stonowany i zarazem bardziej uniwesalny, Millgauss bardziej "młodzieżowy" :)

Myślę, że można to tak ująć, a ponieważ do młodzieży już nie należę, więc jak łatwo się domyślać- stawiam na Explorera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy ankietę? Jak tylko chcesz Michał, to dawaj znać, chętnie ją zrobię w Twoim imieniu, nie ma problemu. Explorer 1 vs. Milgauss, wyszukam też oczywiście jakiś fajnych zdjęć...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex1.

Millgauss znudzi Ci sie po roku najpozniej. Zwroc rowniez uwage na koszt wymiany szkla a to sie moze przydarzyc przy tool watch-u.

Jak jestes w stanie wydac 24 tys to czemu nie bierzesz pod uwage Suba no date? Nie podoba Ci sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy ankietę? Jak tylko chcesz Michał, to dawaj znać, chętnie ją zrobię w Twoim imieniu, nie ma problemu. Explorer 1 vs. Milgauss, wyszukam też oczywiście jakiś fajnych zdjęć...

Gdybyś był tak uprzejmy, byłoby super:). Miałbym pełen ogląda i argumentację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód, po obiedzie się zabiore do roboty :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód, po obiedzie się zabiore do roboty :)

Bardzo dziękuję! Po wszystkim stawiam browar :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbierz pw. :) Musimy ustalić dla pewności referencje zegarków.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.