Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Palmer

Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17

Recommended Posts

Witam serdecznie. Nabyłem w bardzo atrakcyjnej cenie zegarek Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17.

Od kilku dni nurtuje mnie pytanie, czy jest to oryginał czy prawie doskonała kopia.

W załączniku zamieszczam zdjęcia zegarka.

Zdjęcia zostały zmniejszone, w razie potrzeby mogę dodać kolejne zdjęcia.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

post-63575-0-23467900-1373280768.jpg

post-63575-0-13549200-1373280773.jpg

post-63575-0-57154700-1373280777_thumb.jpg

post-63575-0-09471000-1373280778_thumb.jpg

post-63575-0-37884500-1373280783_thumb.jpg

Podróba, zegarek nie był nigdy produkowany w takiej wersji. Do doskonałości jej daleko, tak poza tym.

Podróba, zegarek nie był nigdy produkowany w takiej wersji. Do doskonałości jej daleko, tak poza tym.

Dzięki Eye.

No dobra nie będę taki....  :P

Adrian

Ani jedno, ani drugie. Nie jest to ani orginał, ani doskonała kopia, tylko marnej jakości podróba, niestety. Jeżeli dałeś więcej niż 20zł to przepłaciłeś. Pozdrawiam.

Zegarek nabyty w bardzo atrakcyjnej cenie... Ciekaw jestem jaka była to cena i delta potencjalnego zysku który tlił się w oczach nabywając za te pieniądze zegarek warty 15k PLN  :rolleyes:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
    • By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.