Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Klub Miłośników Zegarków SQUALE

Recommended Posts

42 minuty temu, rrr napisał(-a):

20220715-200534.jpg

Przeglądam internety o nie mogę nigdzie znaleźć Squale 50 z takimi indeksami. Jaka to ref. ?

Edited by Rikimaru75

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Przeglądam internety o nie mogę nigdzie znaleźć Squale 50 z takimi indeksami. Jaka to ref. ?

 

Już prawie 10 lat temu squale zrobilio limitowana wersję dla tego forum 35 sztuk. Nigdzie indziej ich nie znajdziesz. Ja kiedyś miałem i sprzedałem nr 35 ale ponieważ żałowałem sprzedaży udało mi się kupic w USA cos jakby prototyp zrobiony przez squale naszej forumowej limitki  tzn. tarcza taka jak w forumowej limitce ale dekiel bez numeracji (coś jakby nr.36 )

Edited by rrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Squale  Sub-39 

20220722_144215.jpg

Fajny. To chyba nowy zakup? Jak wrażenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, rrr napisał(-a):

Fajny. To chyba nowy zakup? Jak wrażenia?

Zegarek dużo zyskuje na żywo.  Jest bardzo wygodny, trochę obawiam się rozmiaru, ale na nadgarstku wydaje się większy.  Bransoleta skręcana, delikatna i wygodna. Trochę martwi mnie polerowany środek,  będzie łapał rysy.  Szkoda że zapięcie nie ma regulacji jak np Christopher Ward.  Ale jednym słowem,  polecam  🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem wersję Corso Italiano (sub3920) i dla mnie był niemal idealny ale jednak z jednym minusem. Wydawał się na nadgarstku większy niż sugerowały jego oficjalne wymiary. Gdyby nie to że ostatnio noszę mniejsze zegarki to pewnie dostałby u mnie dozywocie bo jest super

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 22.07.2022 o 21:47, Rikimaru75 napisał(-a):

Zegarek dużo zyskuje na żywo.  Jest bardzo wygodny, trochę obawiam się rozmiaru, ale na nadgarstku wydaje się większy.  Bransoleta skręcana, delikatna i wygodna. Trochę martwi mnie polerowany środek,  będzie łapał rysy.  Szkoda że zapięcie nie ma regulacji jak np Christopher Ward.  Ale jednym słowem,  polecam  🙂

Endlinki są pełne czy blaszki? Możesz pokazać zapięcie?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bartheck napisał(-a):

Endlinki są pełne czy blaszki? Możesz pokazać zapięcie?

Endlinki są z blaszki,  zapięcie jak na foto poniżej.  Zdjęcie jest ze Squale 20, ale  Sub-39 ma takie samo.

Screenshot_20220725-094220_Gallery.jpg

Screenshot_20220725-094237_Gallery.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Endlinki są z blaszki,  zapięcie jak na foto poniżej.  Zdjęcie jest ze Squale 20, ale  Sub-39 ma takie samo.

 

Ale regulacja na zapięciu jest jak widzę :)

Możesz jeszcze pokazać endlinki?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 25.07.2022 o 09:53, Bartheck napisał(-a):

Ale regulacja na zapięciu jest jak widzę :)

Możesz jeszcze pokazać endlinki?

 to nie jest szybka regulacja jak np.  zapięcie Christopher Ward 

20220726_141929.jpg

Edited by Rikimaru75

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20220729_135507.jpg

IMG_20220729_135319.jpg

Edited by AK&AK
Dodanie zdjęcia - to na tyle ładny zegarek, że wart jest pokazania z innego ujęcia ;)

Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę diverowej pornografii. Moim zdaniem jeden z najpiękniejszych diverów ever. Ma historię, ma świetne wykonanie, ma niesamowite sferyczne szkło ( nie, nie takie jakie widujecie zwykle, to jest po prostu wycinek kuli ), fantastyczne powłoki antyrefleksyjne, ma bezel z zatopionymi 3-wymiarowymi indeksami...no nie wiem co jeszcze można wymyślić. Gdyby na metce zrobić cenę 15tys to nikt by nie powiedział, że za dużo, a kosztuje poniżej połowy tej kwoty. To jeden z tych modeli które zyskują zdecydowanie na żywo, wręcz oszałamiają. Bo Squale to w zdjęcia tak sobie potrafi.

MATIC SATIN BLACK RUBBER_COTE.png

MATIC SATIN BLACK RUBBER_COUCHE.png

MATIC SATIN BLACK RUBBER_FACE.png

MaticLR_cassa-min.jpg

MaticLR_Hero1-min.jpg

MaticLR_Libera-1-min.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łał, rzeczywiście świetny. Bardzo podoba mi się szczotkowana koperta i indeksy z pomarańczowymi akcentami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś Squale w towarzystwie Omegi faluje 🌊 ;] 

IMG_20220821_125835.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

w dodatku nie wygląda wcale jak gorszy brat

Dokładnie, dlatego oba mają pewne miejsce w kolekcji 👊 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.