Rikimaru75 7603 #1376 Posted July 12, 2022 Chyba się odzwyczaiłem od rozmiaru 44mm 😞 squale 50 lepiej mi siedzi na nadgarstku. 3 Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1378 Posted July 15, 2022 (edited) 42 minuty temu, rrr napisał(-a): Przeglądam internety o nie mogę nigdzie znaleźć Squale 50 z takimi indeksami. Jaka to ref. ? Edited July 15, 2022 by Rikimaru75 0 Share this post Link to post Share on other sites
rrr 8848 #1379 Posted July 15, 2022 (edited) 11 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a): Przeglądam internety o nie mogę nigdzie znaleźć Squale 50 z takimi indeksami. Jaka to ref. ? Już prawie 10 lat temu squale zrobilio limitowana wersję dla tego forum 35 sztuk. Nigdzie indziej ich nie znajdziesz. Ja kiedyś miałem i sprzedałem nr 35 ale ponieważ żałowałem sprzedaży udało mi się kupic w USA cos jakby prototyp zrobiony przez squale naszej forumowej limitki tzn. tarcza taka jak w forumowej limitce ale dekiel bez numeracji (coś jakby nr.36 ) Edited July 16, 2022 by rrr 1 Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1380 Posted July 22, 2022 Squale Sub-39 5 Share this post Link to post Share on other sites
rrr 8848 #1382 Posted July 22, 2022 4 godziny temu, Rikimaru75 napisał(-a): Squale Sub-39 Fajny. To chyba nowy zakup? Jak wrażenia? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1383 Posted July 22, 2022 1 godzinę temu, rrr napisał(-a): Fajny. To chyba nowy zakup? Jak wrażenia? Zegarek dużo zyskuje na żywo. Jest bardzo wygodny, trochę obawiam się rozmiaru, ale na nadgarstku wydaje się większy. Bransoleta skręcana, delikatna i wygodna. Trochę martwi mnie polerowany środek, będzie łapał rysy. Szkoda że zapięcie nie ma regulacji jak np Christopher Ward. Ale jednym słowem, polecam 🙂 0 Share this post Link to post Share on other sites
rrr 8848 #1384 Posted July 22, 2022 Miałem wersję Corso Italiano (sub3920) i dla mnie był niemal idealny ale jednak z jednym minusem. Wydawał się na nadgarstku większy niż sugerowały jego oficjalne wymiary. Gdyby nie to że ostatnio noszę mniejsze zegarki to pewnie dostałby u mnie dozywocie bo jest super 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bartheck 10 #1385 Posted July 25, 2022 W dniu 22.07.2022 o 21:47, Rikimaru75 napisał(-a): Zegarek dużo zyskuje na żywo. Jest bardzo wygodny, trochę obawiam się rozmiaru, ale na nadgarstku wydaje się większy. Bransoleta skręcana, delikatna i wygodna. Trochę martwi mnie polerowany środek, będzie łapał rysy. Szkoda że zapięcie nie ma regulacji jak np Christopher Ward. Ale jednym słowem, polecam 🙂 Endlinki są pełne czy blaszki? Możesz pokazać zapięcie? 0 "A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem" Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1386 Posted July 25, 2022 1 godzinę temu, Bartheck napisał(-a): Endlinki są pełne czy blaszki? Możesz pokazać zapięcie? Endlinki są z blaszki, zapięcie jak na foto poniżej. Zdjęcie jest ze Squale 20, ale Sub-39 ma takie samo. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Bartheck 10 #1387 Posted July 25, 2022 6 minut temu, Rikimaru75 napisał(-a): Endlinki są z blaszki, zapięcie jak na foto poniżej. Zdjęcie jest ze Squale 20, ale Sub-39 ma takie samo. Ale regulacja na zapięciu jest jak widzę Możesz jeszcze pokazać endlinki? 0 "A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem" Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1388 Posted July 25, 2022 (edited) W dniu 25.07.2022 o 09:53, Bartheck napisał(-a): Ale regulacja na zapięciu jest jak widzę Możesz jeszcze pokazać endlinki? to nie jest szybka regulacja jak np. zapięcie Christopher Ward Edited July 26, 2022 by Rikimaru75 0 Share this post Link to post Share on other sites
AK&AK 53145 #1389 Posted July 29, 2022 (edited) Edited July 29, 2022 by AK&AK Dodanie zdjęcia - to na tyle ładny zegarek, że wart jest pokazania z innego ujęcia ;) 9 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
Rikimaru75 7603 #1390 Posted August 7, 2022 Sub-39 pasuje nawet do koszuli 🙂 10 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86885 #1391 Posted August 7, 2022 7 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
QuadrifoglioVerde 4473 #1392 Posted August 10, 2022 Trochę diverowej pornografii. Moim zdaniem jeden z najpiękniejszych diverów ever. Ma historię, ma świetne wykonanie, ma niesamowite sferyczne szkło ( nie, nie takie jakie widujecie zwykle, to jest po prostu wycinek kuli ), fantastyczne powłoki antyrefleksyjne, ma bezel z zatopionymi 3-wymiarowymi indeksami...no nie wiem co jeszcze można wymyślić. Gdyby na metce zrobić cenę 15tys to nikt by nie powiedział, że za dużo, a kosztuje poniżej połowy tej kwoty. To jeden z tych modeli które zyskują zdecydowanie na żywo, wręcz oszałamiają. Bo Squale to w zdjęcia tak sobie potrafi. 9 Share this post Link to post Share on other sites
proki1971 770 #1393 Posted August 10, 2022 Jaki to rozmiar i koszt ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
wojtek91 4497 #1394 Posted August 11, 2022 Łał, rzeczywiście świetny. Bardzo podoba mi się szczotkowana koperta i indeksy z pomarańczowymi akcentami. 0 Share this post Link to post Share on other sites
QuadrifoglioVerde 4473 #1395 Posted August 12, 2022 5600, 44mm bezel ma a koperta 42mm . Od 17cm na lapie fajnie lezy 0 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86885 #1396 Posted August 12, 2022 4 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49516 #1397 Posted August 21, 2022 Dziś Squale w towarzystwie Omegi faluje 🌊 ;] 9 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
QuadrifoglioVerde 4473 #1398 Posted August 21, 2022 w dodatku nie wygląda wcale jak gorszy brat 3 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86885 #1399 Posted August 21, 2022 4 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49516 #1400 Posted August 21, 2022 2 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a): w dodatku nie wygląda wcale jak gorszy brat Dokładnie, dlatego oba mają pewne miejsce w kolekcji 👊 0 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites