Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Prawda...zielona przy ostatnim zostawiła, przez jaki czas, ślady. Trochę poczekam i tez zrywam

 

A co do NOS....dlatego zostawiłem naklejki bo nie wiem czy odsprzedać czy przy sprzedaży od nowa założyć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze coś znajdziesz za tydzień. Ja na zapięciu jeszcze po miesiącu znalazłem malutki kawałek folii.

Dokladnie tak samo :D tylko nie po miesiacu a po 2 tygodniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, patent na „miękka” czy tam smooth bransoletę.
Potrzebny olej silnikowy, moze byc 5w40, zdejmujemy bransoletę od koperty i zanurzamy ja w tym oleju silnikowym na 12 godzin. Po czym wyjmujemy ja, wycieramy w ręcznik papierowy i myjemy mydłem pod bieżącą wodą. Polecam.

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę sobie odpowiednim śrubokrętem oklejając uprzednio uszy mocną taśmą, po której ślizgają się końcówki teleskopów.

Nie uniknie się porysowania uszów "od środka", ale tam rysy są na szczęście zasłonięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zanurzyć sama bransoletę, bez zdejmowania, koperta wtedy bedzie nad powierzchnia oleju. Trzeba tylko jakies naczynie wykombinować co by oprzeć kopertę. Bardziej chodzi raczej o słowo smooth. Kazda bransoletę warto tak zrobic, efekt jest swietny.

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy resztki oleju ktore pozostaną i bedą " chłonąc " pot, kurz i naskórek nie spowodują ze zegarek zwyczajnie będzie śmierdział?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że koledzy podchodzą do tego modelu sceptycznie, ale pochwalę się swoim nowym nabytkiem :)

post-75204-0-15543000-1506455425_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej większości polar się podoba, klasyk.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się podoba, to w ogóle chyba jedyny sportowy zegarek z białą tarczą, który mi się podoba. No może jeszcze ceramiczna daytona...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy resztki oleju ktore pozostaną i bedą " chłonąc " pot, kurz i naskórek nie spowodują ze zegarek zwyczajnie będzie śmierdział?

W takim razie zabawa z olejem to dla mnie abstrakcja. Nigdy nie miałem zegarka z bransoletą (a miałem ich na prawdę sporo różnych marek i w różnym budżecie), w której ogniwa "chodziłyby na tyle ciężko" żeby ją olejować.

 

Tak jak napisał Marek nawet po umyciu bransolety po czasie z tulej w ogniwach i endlinków zaczną się wydostawać resztki oleju i bransoleta nie tyle będzie śmierdziała co będzie tłusta.

Nic takiego nie ma miejsca. Faktem jest, ze ja codziennie biore prysznic z zegarkiem. Nosząc caly dzien zegarek i biala koszule, nic nie bylo brudne. bransoleta tez nie śmierdzi.

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że koledzy podchodzą do tego modelu sceptycznie, ale pochwalę się swoim nowym nabytkiem :)

Gratulacje.

Polar fajny jest.

Tylko lupkę zostaw. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Fajny, można założyć do czarnej bluzy i wejść z nim do tramwaju (jak na moim zdjęciu) - Seby nie zwrócą nawet na niego uwagi  ;)

Lupkę obowiązkowo zostawię, ale myślę nad gumą lub paskiem do niego.

 

 

 

Gratulacje!

Dlaczego sceptycznie? Bardzo fajny model i aż sobie pozwolę na wspominki mojego egzemplarza  :)  

 

 

Bardzo fajnie prezentuje się z Twoją koszulą :)

 

 

Jak najbardziej się podoba, to w ogóle chyba jedyny sportowy zegarek z białą tarczą, który mi się podoba. No może jeszcze ceramiczna daytona...

 

Zgadzam się, ale Daytona na razie nie jest na mój budżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

post-99920-0-16057200-1506473591_thumb.jpg

Jesli mozna rowniez  chcialbym przystapic  do Szacownego Klubu.

Pray okazji  pozdrawiam  milosnikow  Rolexow i  wszystkich innych czasomierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gratulacje!

Dlaczego sceptycznie? Bardzo fajny model i aż sobie pozwolę na wspominki mojego egzemplarza  :)  

 

 

 
 
 
 

 

 

Chyba mojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wkładać bransoletę do oleju samochodowego, to wolę do oliwki dla dzieci, przynajmniej ładnie pachnie.

 

Efekt ten sam - sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego "wspominki", a nie "mam taki sam"  :)

Wiem żartowałem troszkę :) 

Musiałem go wysłać do Pieśkiewicza na gwarancji miesiąc po zakupie bo odkręcił poluzował się wahnik.

i jak go ustawił to od tamtego czasu czyli prawie od zakupu zrobił tylko 2 sek na +. Super zegar :)

Nic go teraz nie może wyprzeć z ręki. Liczę jeszcze że może podzieli się z GMT II ale coś ciężko kupić :)

Także jeszcze raz dzięki za extra zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieżący exa13ebb3d6413f397dbec6acb96051e94.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@foti: przyznam szczerze, że jestem zdegustowany tą sytuacją. Uważałem Pieśkiewicza za rzetelnego fachowca i wystawiłem mu tu niemałą laurkę pochwalną za podejście do klienta względem serwisu Kruka. Szkoda, że nie napisałeś mi w PW o tym. Dobrze, że to stosunkowo błaha usterka, z drugiej strony przynajmniej 2-letnia gwarancja serwisowa marki dała bezpłatną naprawę.

Zegarek zrobił +2s przez te 2 lata czy +2s/dobę od 2 lat?

Przez te dwa lata po korekcie przez miesiąc spieszyl ok 1s na dobę ale po miesiącu się ustabilizowal i miał odchylenia +/- sek na dobę 1-2 ale przez ten czas był noszony cały czas i ani razu ustawiany. Tylko godzinowo albo data i dziś ma wg atomowego 2sek różnicy.

 

Pojawił się zenit i inne po drodze ale nie dają rady wygodzie Explorera. 2c9b89cb6e4fc83482fb52c5449478cc.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Mariusz, Piotrek już "dawno" zmienił "barwy" ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@foti: przyznam szczerze, że jestem zdegustowany tą sytuacją. Uważałem Pieśkiewicza za rzetelnego fachowca i wystawiłem mu tu niemałą laurkę pochwalną za podejście do klienta względem serwisu Kruka. Szkoda, że nie napisałeś mi w PW o tym. Dobrze, że to stosunkowo błaha usterka, z drugiej strony przynajmniej 2-letnia gwarancja serwisowa marki dała bezpłatną naprawę.

Zegarek zrobił +2s przez te 2 lata czy +2s/dobę od 2 lat?

 

A co do Pieśkiewicza to przecież każdemu się zdarza. Może nie chciał za mocno dociągać śrubki i się odkręciła?

Wg mnie zachował się bardzo dobrze. Był to czas kiedy bawiłem się bezelami i jak wysyłałem do niego zegarek to bezel był krzywo.

Mógł mi powiedzieć że rozbierałem zegar to nie ma gwarancji (bawiłem się bezelem a mechanizm był nie ruszany ale mógł tak powiedzieć) Wg mnie zachował się w porządku.

Założył bezel prawidłowo, naprawił usterke i zrobił to wszystko w ramach gwarancji. Nawet troszkę mi bezel poprawił bo go sporo porysowałem.

Także ja ze swojej strony uważam że Pieśkiewicz jest OK. Jedynie co do niego wg mnie nie jest OK. To zanim kupowałem zegar u Ciebie to chciaem potwierdzić u niego po zdjęciach ze robił taki zegar i wystawiał na niego gwarancję. To przez telefon nie chciał udzielić informacji. Uważam że powinien po podaniu numerów seryjnych zegarka i modelu potiwerdzić czy udzielał takiej gwarancji czy też nie. A jako fachowiec mam o nim bardzo dobre zdanie. Wyregulował zegar pierwsza klasa. No i pewnie przegląd gdyby nie ta wpadka którą naprawił też jest pierwsza klasa skoro zegar przez dwa lata trzyma taką dokładność :)

A oszczędzany nie jest. NIe wiem czy ktoś z rodziny jak już będę stary będzie chciał go w spadku :) hehehe

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym przypadku bardzo dobrze że nie udzielił takiej informacji telefonicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym przypadku bardzo dobrze że nie udzielił takiej informacji telefonicznie.

 

Dlaczego dobrze?

Co za problem potwierdzić czy wykonywał i udzielał gwarancji na zegarek taki i taki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to informacja o czyimś produkcie.

 

Serwis samochodowy też nie udzieli Ci informacji bez zgody właściciela o tym co robili czy nie robili.

 

Bardzo dobra polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.